Hükümran Senfoni Online

Hükümran Senfoni Online'ı Denediniz mi? Nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    5

Bu konuyu okuyanlar

Tartarus

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben bir kaç gündür oynuyorum. Zevkli bir oyun, rütbem 4 oldu her an atlayabilirim ama :D her neyse... diyeceğim o ki buraya karakter adlarınızı, rütbelerinizi, online olma zamanlarınızı yazıp birlikte eğlenebiliriz. ve oyunla ilgili sorularınızı sorup, ipucu arayabilirsiniz. Kendimce yardımcı olmaya çalışırım.

Benim delikanlı komutanın adı 'kaajja' genellikle 22:00 dan sonra online olurum. Beklerim.

Stone

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
Nasıl bişey oyun biraz anlatsana video Resim vs. falan :D Heroes'e benziyo diyolar doğrumudur? Turn Based Game mi ?

Tartarus

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle söylemeliyim ki bir strateji oyunu. Bir çok yönden Age of Empires'a benziyor. Bir nüfusunuz, kaynaklarınız var. Bunları elde etmenin de çeşitli yolları var tabii. Örneğin köy yapmak gibi. Ana bina sizin karargahınız ve yeni binaları oradan yapıyorsunuz. Yapılan binaların da kendi özellikleri var, örneğin farklı askeri üniteler çıkarmak ya da ekonomiyi geliştirmek... Bir çoğunun aksine bu oyunda bir başka kullanıcı köyünüze saldıramıyor ya da iki taraf da kabul etmeden savaş yapılmıyor.

Başlamak isteyenler ana sayfadan hızlı kayıt seçeneği ile 20sn de üye olabilirler.

Size ilk tavsiyem oyunu İE ile oynayın. Neden bunu söylediğimi başka bir tarayıcıyla denerseniz anlayabilirsiniz. Her neyse aslında oyunun anasayfasında merak ettiğiniz her şeyi bulabilirsiniz. Ama ben göz doldurmak amacıyla oyunun görsellerinden paylaşmak istiyorum.

img_10.jpg
img_12.jpg

Oyunda iki ırk olmasına rağmen isterseniz kendi ırkınızla da savaşabilirsiniz.

ss1.jpg

İşte savaşlar bu şekilde yapılıyor. Ordu diziliminizi siz yapıyor, askerlerinizi de siz yönlendiriyorsunuz. Bir tur siz vurursunuz diğer tur karşı taraf. Tabi Sai Jeva denen askeri birimizden varsa ve taktiğiniz iyiyse hiç adam kaybetmeden savaşı kazanırsınız. Yanlış bilinen hususlardan biride ilk vuran kazanır mantığıdır. Evet ilk vurmak avantajlıdır ama o kadar da değil.
ss5.jpg

Savaş ve eğitim alanları. Savaş taktiklerinizi denemek ve adam kaybetmemek istiyorsanız eğitim alanlarında antrenman yapabilir rütbe atlamak için savaş alanlarına girebilirsiniz.

ss2.jpg

Sol üst köşedeki bina ana binadır.

ss10.jpg

Konutanınızı geliştirebildiğiniz kısım da burası.

Bunlarda indirilebilir çizimler.
wall1k.jpg
wall2k.jpg
wall3k.jpg

İndirmek için tıkla! İndirmek için tıkla! İndirmek için tıkla! http://img2.mynet.com/hso/Hso1-1600x1200.rar