Huaweiden S10 lara gönderme...

S10+/Mate20 pro

• S10+

Kullanılan: 17 73.9%
  • Mate20 pro

Kullanılan: 6 26.1%

• Kullanılan toplam oy
    23

Bu konuyu okuyanlar

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Huawei Türkiyenin twitterda başlattığı #ensıkıtakipçi# etiketi adı altında aklı sıra samsungun kendisini taklit ettiğini vurgulamak istemişler ben sadece güldüm geçtim siz bu konu hakkında ne düşünüyosunuz ve şuan alacak olsanız mate 20 promu s10+ mı alırdınız?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Adamlar, ilk biz bulduk diye hava atmadılar ki.
Ona bakarsak Apple'ında gönderme yapması lazım bütün telefonlarda çentik gibi enteresan kamera konumlandırılmaları var. :)

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
taklit etmiyor mu diorsun?
Sadece ters şarj özelliği geldi o kadar ki o da daha gelişmiş bi şekilde geldi akıllı saat ve kablosuz kulaklıkta şarj edebiliyosun bundan başka ne var ben göremedim asıl bu etiketi Samsung Türkiyenin açması lazımdı...

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
Sadece ters şarj özelliği geldi o kadar ki o da daha gelişmiş bi şekilde geldi akıllı saat ve kablosuz kulaklıkta şarj edebiliyosun bundan başka ne var ben göremedim asıl bu etiketi Samsung Türkiyenin açması lazımdı...
kullanmazsan göremezsin... detaylarda... sadece ses + kamera farkı var... güncelleme farkı var...

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Huawei Türkiyenin twitterda başlattığı #ensıkıtakipçi# etiketi adı altında aklı sıra samsungun kendisini taklit ettiğini vurgulamak istemişler ben sadece güldüm geçtim siz bu konu hakkında ne düşünüyosunuz ve şuan alacak olsanız mate 20 promu s10+ mı alırdınız?
Ben S10+ alırdım Mate 20 proya hiç bakmazdım. Huawei istediği kadar dalga geçsin. Ama bana sorarsan aslında çok telaşlanıyorlar.

20 pronun bataryası her ne kadar çok çok iyi olsa da bana göre s10+ daha şık duruyor. Performans manyağı olduğum için exynos 9820’yi bile kirin 980’den daha çok tercih ederim.

Fotoğraf kısmında ikisi gayet güzeller diye düşünüyorum. Ama selfie kamerasında Mate 20 pronun hiç şansı yok.

Videoda ise yine Mate 20 pronun hiç şansı yok.

Ekranı,parmak izi sensörü falan s10’da daha iyi.

Samsung huaweiden şarj etme özelliğini çalmış olabilir ve 3’lü kamera koymuş olabilir ama maalesef bu zamanlar herkes,herkesi kopyalıyor.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Ben S10+ alırdım Mate 20 proya hiç bakmazdım. Huawei istediği kadar dalga geçsin. Ama bana sorarsan aslında çok telaşlanıyorlar.

20 pronun bataryası her ne kadar çok çok iyi olsa da bana göre s10+ daha şık duruyor. Performans manyağı olduğum için exynos 9820’yi bile kirin 980’den daha çok tercih ederim.

Fotoğraf kısmında ikisi gayet güzeller diye düşünüyorum. Ama selfie kamerasında Mate 20 pronun hiç şansı yok.

Videoda ise yine Mate 20 pronun hiç şansı yok.

Ekranı,parmak izi sensörü falan s10’da daha iyi.

Samsung huaweiden şarj etme özelliğini çalmış olabilir ve 3’lü kamera koymuş olabilir ama maalesef bu zamanlar herkes,herkesi kopyalıyor.
İşin komik kısmı samsung a9 da 4 kamera kullanan ilk firma p30 proda 4 kamera söylentileri var o zaman huaweide kopyalamış oluyo huawei s10 ları kaldıramadı saldıracak yer arıyo .Diğer konularda mate 20 pronun s10 karşısında hiçbir şansı yok aksini iddaa eden çok ağır fanboydur

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
İşin komik kısmı samsung a9 da 4 kamera kullanan ilk firma p30 proda 4 kamera söylentileri var o zaman huaweide kopyalamış oluyo huawei s10 ları kaldıramadı saldıracak yer arıyo .Diğer konularda mate 20 pronun s10 karşısında hiçbir şansı yok aksini iddaa eden çok ağır fanboydur
A9 ve a7 bana göre 4 ve 3 kameralı sayılmazlar. Çünkü kameralardan birisi derinlik sensörü. O da sadece portreye yarıyor. Telefoto kamerasıyla yada tamamen yazılımla da bu kolayca yapılabilirdi. Hele hele Samsung tarafından...

Onun yerine ayrı sensör ekleyip 3 yada 4 kameralı telefonumuz var diye hava atıyorlar.

Dediğim gibi bana göre “o bunu kopyalamış,yok bu şunu kopyalamış” gibi şeyler gereksiz bir argüman. Bu zamanlar maalesef herkes,herkesi kopyalıyor.

Normal s10 bile Mate 20 proya iyi bir rakip. Huawei bence çok dikkatli olsun...

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu arada @grezimonk ,yolunu mu kaybettin? Burası apple konusu değil de ondan sordum :)

Son düzenleme:

brk.a50

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Android sevmem ama Samsung her türlü huawei den iyidir (bence) ayrıca s10+ o kadar uçuk fiyata gelmedi bide üstüne kulaklık hediye ediyor Samsung ve 6 taksit yapıyormuş ne yalan söyleyim android alacak olsam direkt düşünürdüm

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
A9 ve a7 bana göre 4 ve 3 kameralı sayılmazlar. Çünkü kameralardan birisi derinlik sensörü. O da sadece portreye yarıyor. Telefoto kamerasıyla yada tamamen yazılımla da bu kolayca yapılabilirdi. Hele hele Samsung tarafından...

Onun yerine ayrı sensör ekleyip 3 yada 4 kameralı telefonumuz var diye hava atıyorlar.

Dediğim gibi bana göre “o bunu kopyalamış,yok bu şunu kopyalamış” gibi şeyler gereksiz bir argüman. Bu zamanlar maalesef herkes,herkesi kopyalıyor.

Normal s10 bile Mate 20 proya iyi bir rakip. Huawei bence çok dikkatli olsun...

Bu arada @grezimonk ,yolunu mu kaybettin? Burası apple konusu değil de ondan sordum :)
4 kameranın bi işe yaramadığının bende farkındayım hocam ama sonuçta ilk 4 kameralı telefon asıl komedi olan yıllardır apple ve samsungun tasarımını yıllardır kopyalayan huawein bu şekilde dalga geçmesi s10 lara karşı şansı olmadığının onlarda farkında ☺

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
4 kameranın bi işe yaramadığının bende farkındayım hocam ama sonuçta ilk 4 kameralı telefon asıl komedi olan yıllardır apple ve samsungun tasarımını yıllardır kopyalayan huawein bu şekilde dalga geçmesi s10 lara karşı şansı olmadığının onlarda farkında ☺
Bana sorarsan (genel olarak) s10+ karşısında Mate 20 pronun şansı yok. Bakalım p30 nasıl olacak...

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Bana sorarsan (genel olarak) s10+ karşısında Mate 20 pronun şansı yok. Bakalım p30 nasıl olacak...
P30 da yine kamera üzerinde duracaklar ama video performansı yine leş olacak heleki s10 ların video performansını düşünürsek çöptende öte olacak...

P30 da yine kamera üzerinde duracaklar ama video performansı yine leş olacak heleki s10 ların video performansını düşünürsek çöptende öte olacak...
Hali hazırda note 9 gibi bi cihaz var ve bu rahatlıkla mate 20 proya rakip olabilecek bi cihaz hatta bazı konularda üstün gelecek bi cihaz varken s10 ların üstünlüğünü tartışmak bile saçma olur

Son düzenleme:

brk.a50

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Leş derken leica yapmıyor mu kamerasını o kadar kötü mü video çekiyor mate 20p

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Hali hazırda note 9 gibi bi cihaz var ve bu rahatlıkla mate 20 proya rakip olabilecek bi cihaz hatta bazı konularda üstün gelecek bi cihaz varken s10 ların üstünlüğünü tartışmak bile sa
Leş derken leica yapmıyor mu kamerasını o kadar kötü mü video çekiyor mate 20p
Şöyle anlatayım telefonda 4k60 fps seçeneği yok 4k30 fps var ondada başarısız ois performansı kötü renk doğruluğu iyi değil ses kayıt performansı iyi değil,note 9 bunların hepsini doğru düzgün yapabiliyorken s10 ların video performansını p30 proda çıksa mate30 proda çıksa s10 ları geçemez.Herşey lens değil hocam kamera yazılımı daha önemli bak pixel 3xl tek kamerayla nasıl performans sergiliyo

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Huawei'yide ezmeyin servisi biraz daha iyi...
Geri kalan her şeyde samsung önde.

engineer35

Asistan
Reaksiyon puanı
52
S10 modelleri daha harika olmuş.
Mate 20 pro'yu içim almadı benim.
Çentiği sevemedim bir türlü, belki yağmur damlası çentik tercih ederim.

Huawei Oppo Find X'den öğrensin tasarımı

Samsunga da bu tasarımı Oppo Find X öğretti

Son düzenleme:

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
S10 serisi bence mate 20 serisi gibi hayal kırıklığı oldu 7000tl m olsa rog phone alırım

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Tabii canım kavisli tasarımdan tut güç tuşu şekline kadar s serisini koplayan huawei değildi zaten :D

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
S10 modelleri daha harika olmuş.
Mate 20 pro'yu içim almadı benim.
Çentiği sevemedim bir türlü, belki yağmur damlası çentik tercih ederim.

Huawei Oppo Find X'den öğrensin tasarımı

Samsunga da bu tasarımı Oppo Find X öğretti

Find x farklı samsung farklı hocam benim bildiğim samsung için bayağı bir süredir bu tasarımlar yazılıyordu. Yinede hakkını verelim tasarımda en başarılı firma oppo. Aslında mesele sadece tasarım değil s serisi her yönden eziyor mate serisini gerek donanım, yazılım, özellikler olarak. Adamlar direk firmalar ile çalışıp yazılım ve donanım olarak uyumluluk koymuşlar. Video edit, video hdr, video ve panoramada geniş çekim. Huawei'nin tek yaptığı arka ana kamerada sadece fotoğraf ve kirin geliştirmeleri. :)

Rog’u özel kılan ne acaba çok meraklıyım :)

Oyuncu telefonu sadece pocophone f1 aslında :D fiyat ucuz, donanım gani, soğutucu var. Yan sanayisi var işçilik ve bozuldumu parça değişimi çok uyguna. Oyuncu telefonu dediğin hırpalanacak zaten pahallı oyuncu telefonumu olur. :D

Son düzenleme:

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
S10plus tasarım olarak mate 20 pro dan çok daha başarılı s10plus suan piyasanın en iyi cihazı

Melih B.

Asistan
Reaksiyon puanı
85
Yetişmeye çalışan ile hali hazırda zirvede duran bir olur mu, hemde daha yeni. Kesinlikle S10 ailesi

Reaksiyon puanı
296
s10 plus çöp hiç heyecanlandırmadı renkler bile kötü Hakkı reis ön kamerasını beğenmedi çok önemli bir özelliği yok mate 20 pro leica lens var

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
s10 plus çöp hiç heyecanlandırmadı renkler bile kötü Hakkı reis ön kamerasını beğenmedi çok önemli bir özelliği yok mate 20 pro leica lens var
Kardeşim sen yorum yapmazsan sevinirim apple ve huawei kullanıcılarının bazıları bile s10 ları çok beğendi sen çöp diyosun çok cahilce bi yorum ...

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Vlla busefer bende beğenmedim s10 serisini

S9 la arasında anım şanım fark yok