Huawei

Bu konuyu okuyanlar

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Gönül rahatlığı ile alınır ama bazı modelleri gereksiz pahalı lite ve y modellere para vermeyin ucuza almadığınız sürece

batuhanceylan

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Mantıklı bir seçim olur Huawei Tavsiye ederim. Bende alıcam bu ay Huawei Mate 20 lite alıcam

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Bu amiral sınıfı derken biraz açarmısın anlayamadım`da.

P ve Mate serileri(Üst seviye modelleri) yakın fiyatlardaki cihazlarla kapışabilecek seviyede. Ama Lite ve Y serileri F/P olması gerektiği halde kötü cihazlar.

batuhanceylan

Asistan
Reaksiyon puanı
47
P ve Mate serileri(Üst seviye modelleri) yakın fiyatlardaki cihazlarla kapışabilecek seviyede. Ama Lite ve Y serileri F/P olması gerektiği halde kötü cihazlar.
Anladım çok teşekkür ederim. Mate 20 lite ve P smart arasında kaldım hangisini önerirsiniz.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
İkisi arasında Mate 20 Lite, o fiyat bandında Realme 3 Pro öneririm. Daha iyi işlemci, daha iyi batarya ve daha iyi kameraya sahip bir cihaz. Ayrıca android Q programındaki bir cihaz olduğundan dolayı rakiplerinden de daha erken güncelleme alacaktır.

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Anladım çok teşekkür ederim. Mate 20 lite ve P smart arasında kaldım hangisini önerirsiniz.
Ben P Smart kullanıyorum. İkisi arasında hiç tartışmasız Mate 20 Lite ezer. En basitinden ikisinin kamera kalitesinde bile ciddi fark var, öyle söyleyeyim. Zaten aynı seviye telefonlar değiller. Bilemiyorum ama ben Realme vb markaları satın almazdım kendi adıma.