Huawei yükselecek, Apple düşecek mi?

• Konuyu başlatan Shiftdelete.Net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
10,325
cihazını 7 bin liraya kakalamaya kalkarsan yerlerde süründürürler adamı. Bağımlılık, fanatizm falan filan hepsi bir yere kadar. İş dönüp dolaşıp cüzdana dokunmaya başladı mı yerle yeksan olursun. Kâr fetişizminden fedakârlık yapmayı düşünmeyen her firmanın akibeti budur, eninde sonunda kaybedecektir.

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
6000-7000 bizim icin gecerli olan fiyatlar.basbas bagirmamizin nedeni bu.yurtdisi x 1000 birim.8 hic girmiyorum bile.huawei baslangic 650 birim fiyat.8 le nerdeyse ayni.bunlar bize para.evet tr de yukselise gecer.huawei sirf kendi ulkesinde ve civar ulkelerde satsa zaten dogal pazardan lider olmadsi gerekiyor.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Huawei Apple'ı indirmeye gücü yetecek bir şirket değil. Üst segmentte Apple ezer geçer.

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Bir zamanlar Apple gibi bilinmedik bir şirketin Motorola, Ericsson, Nokia gibi devleri alaşağı edeceğini kimse düşünemezdi. Kim bilir? Belki yeni bir devrime şahit oluruz. Hadi bakalım Huawei...

Reaksiyon puanı
10,325
Huawei Apple'ı indirmeye gücü yetecek bir şirket değil. Üst segmentte Apple ezer geçer.

Ya Muratcım bunu diyen sen misin?! :)

Bir zamanlar Apple gibi bilinmedik bir şirketin Motorola, Ericsson, Nokia gibi devleri alaşağı edeceğini kimse düşünemezdi. Kim bilir? Belki yeni bir devrime şahit oluruz. Hadi bakalım Huawei...

Tekno çok güzel demiş, doğru demiş. Aynen katılıyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ya Muratcım bunu diyen sen misin?! :)

Tekno çok güzel demiş, doğru demiş. Aynen katılıyorum.
Evet benim Huawei 700 Euro'luk p10 Plus'u 4200e sürdü
Samsung 800 Euro'luk hatta 850 bile olabilir 4400e soktu ve 4000e indirdi
Huawei asla Apple ile boy olcusemez.

Waddler

Profesör
Reaksiyon puanı
612
kıyafetin modası gibi, Onun da modası geçer. bir kaç seneden beri ihtiyaca göre değil sadece ben yaptım demek için telefonlarda geliştirmeler oluyor. buna göre de fiyatlar yükselip duruyor, insanlar talep etmese (gereksiz talep) piyasa bu kadar yükselmezdi. bu rekabet falan değil markanın yükselişi değil, bildiğin boşa harcanan paraların sonucudur..

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Belki gün gelir öyle bir şey olabilir Huawei oldukça başarılı bir yol üzerinde gitmekte

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
6000-7000 bizim icin gecerli olan fiyatlar.basbas bagirmamizin nedeni bu.yurtdisi x 1000 birim.8 hic girmiyorum bile.huawei baslangic 650 birim fiyat.8 le nerdeyse ayni.bunlar bize para.evet tr de yukselise gecer.huawei sirf kendi ulkesinde ve civar ulkelerde satsa zaten dogal pazardan lider olmadsi gerekiyor.
1000 birimde olsa onlar içinde pahalı
--- Gönderi Güncellendi ---
Benim içim yanıyor anladınmı neden bu çan çin ler alıyorda benim koreli lg im alamıyir kendi kafasızlığı neyse

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135

Benim içim yanıyor anladınmı neden bu çan çin ler alıyorda benim koreli lg im alamıyir kendi kafasızlığı neyse
Lg nin asıl alanı telefon değil ki Lg çok başarılı bir beyaz eşya üreticisi. Yani telefon sektörü Lg nin uğraş alanlarından biri ve Lg için hayati değil. O yüzden bir LGsever olarak Lg için endişelenmene gerek yok:D ki Lg yaptığı onca hataya rağmen hala adından söz ettirmeyi ve en iyiler arasına girmeyi başarabiliyor. Ama mesela bir Nokia sever olarak ben Nokia için endişelenebilirim:D Çünkü Nokianın telefondan başka yaptığı bir şey yok, telefon işini beceremedi mi tam batar yani

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Lg nin asıl alanı telefon değil ki Lg çok başarılı bir beyaz eşya üreticisi. Yani telefon sektörü Lg nin uğraş alanlarından biri ve Lg için hayati değil. O yüzden bir LGsever olarak Lg için endişelenmene gerek yok:D ki Lg yaptığı onca hataya rağmen hala adından söz ettirmeyi ve en iyiler arasına girmeyi başarabiliyor. Ama mesela bir Nokia sever olarak ben Nokia için endişelenebilirim:D Çünkü Nokianın telefondan başka yaptığı bir şey yok, telefon işini beceremedi mi tam batar yani
Sağlık ürünleride satıyor dite biliyorum

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
1000 birimde olsa onlar içinde pahalı

Evet onlar icinde pahali da soyle dusun.1500 tl alan bir insanin 1000 tl ye x alabilmesi.sorun bu zaten.demek istedigimde.

Reaksiyon puanı
10,325
Evet benim Huawei 700 Euro'luk p10 Plus'u 4200e sürdü
Samsung 800 Euro'luk hatta 850 bile olabilir 4400e soktu ve 4000e indirdi
Huawei asla Apple ile boy olcusemez.

Tabii... De, 7 bin liraya yedirebilirse... :)
Kapıda yatmalar devri geçti sevgili Murat, sonuçta bu bir pazarlama tekniğidir, malını satmakta zorlanırsan indirime gitmek zorunda kalırsın. Buna Apple da dahildir.