Huawei U8800 IDEOS X5 Tavsiye Eder misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

hexagon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
huawei glory i araştırın arkadaşlar gayet güzel bence. kasımda satışa sunulacakmış gerçi bize gelmesi epeyce sürer ama dışarıdan alabilecekler için gayet doğru seçim. 300 $ olacak üstelik fiyatı. ilgililere duyrulur

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
86
İlk aldığındanızda kaç saat şarj etmiştiniz acaba?

ilk aldığımında çok kurcalamıştım akşama şarjı bitmişti
sabaha kadar şarjda kalmıştı
ama o kadar şarj etmeye gerek yok
şarja takın diyince takıyorum tam bitirmiyorum dolunca da çıkarıyorum
yeni pillerde ilk şarjı uzun yapmaya gerek yok

madalar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Android telefonlarda 3G ile görüntülü görüşme yapılamıyor (şimdilik) arkadaşlar. Hangisini alırsanız alın. Bu arada IPhone da da 3G ile görüntülü görüşme yapılamıyor. Bilginize.

celalim93

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Android telefonlarda 3G ile görüntülü görüşme yapılamıyor (şimdilik) arkadaşlar. Hangisini alırsanız alın. Bu arada IPhone da da 3G ile görüntülü görüşme yapılamıyor. Bilginize.

adam sırf bunu söylemek için 1 senedir mesaj yazmamış :D

onurozan91

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar :) . Bende bu IDEOS X5 i almayı planlıyorum. Yakın bir arkadaşımın telefonunu inceleme fırsatım oldu. U makina çok güzel, hoşuma gitti. Wifisiyle HD sayılabilecek kalitedeki video kamerasıyla ve dokunmatiğin ipadın dokunmatiğine yakın olduğuyla muhteşem birşey.. Fiyatını ögrenince şok geçirdim :lol: Markasının da Huawei olduğunu öğrenince içim rahatladı.

Geçenlerde HTC nin Wildfire S modelini Vodafone kampanyasıyla alacaktım. 30 Eylülde bitmiş onun kampanyası. Çok üzülmüştüm ama bir anda karşıma bu telefon çıktı :) . Herşeyiyle mükemmel olan telefonu en kısa zamanda almak istiyorum.

Not: Cihazı her yönden test etmeden yorum yapmayın. Telefon gerçekten kaliteli. Herkese tavsiye ederim :)

alpkop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar telefon iyi, fiyatına göre çok daha iyi. malzeme kaliteside iyi, hiç bir şeyi yok. güncellemesinide yapıyorsunuz 2.3'e. hızlı, çevik dinamik ve sevimli bir telefon :)

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Biran önce hafıza kartı alıp rom atmam gerek :)

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Bende 8 gb veya 16 gb'lık hafıza kartı alacağım.Uygun fiyata performansı iyi olan bir kart öneren olsa bari :D

onurozan91

Doçent
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=10066]aliitemel[/MENTION] merhaba. Siz bu telefonu Turkcell bayisinden mi aldınız ? Sizin telefonun içinde Turkcell logosu falan var mı ? Bir de kaça aldınız nerden aldınız..

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Timden yani eski adıyla kvk bayilerinden aldık bir çoğumuz telefonu, telde ne logo nede turkcell rom yoktur

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
@aliitemel merhaba. Siz bu telefonu Turkcell bayisinden mi aldınız ? Sizin telefonun içinde Turkcell logosu falan var mı ? Bir de kaça aldınız nerden aldınız..

Merhaba, ben telefonu hepsiburada.com'dan aldım. Türkcell logosu yok, fiyatı 569 tl :)

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
hepsiburada.com alışveriş yapılmz ordan dua etki sorun çıkmasın cihazda

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
hepsiburada.com alışveriş yapılmz ordan dua etki sorun çıkmasın cihazda
Hepsiburada.com dan bu ilk alışverişim değil. Bundan önce 4-5 defa alışveriş yaptım bir sıkıntı yaşamadım :) Sorun yaşayan arkadaşlar var ama şükür şansımdan mıdır nedir :D

uguraydogar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bizim milletimizde bazı konular meşhurdur. Örneğin kullanmadığı ürüne yorum yapmak gibi benimde almayı düşündüğüm bir ürün ilk araştırmaya başladığımda hemen hemen tüm android li telefonları karşılaştırdım arkadaşlar aldığınız telefon 570-600 arası bugün itibariyle Samsung S5233W (şuan kullandığım telefon) 459 TL bu telefona bugün olsa bu kadar para verilir mi? bence verilmez. Alma diyen arkadaşlar kendi kullanıp sorun yaşadıysa saygı duyarım ama yok markası neymiş duyulmamış gibi tabirler alanları yanlış yönlendirmeye iter yurtdışında yaşayan tanıdıklarınız varsa Huawei duyulmuş bir marka Türkiye ye geç geldiği için klasik çin malı gibi görülüyor Turkcell T20 yi üreten firmadır ama bana göre Ideos X5 T2 den çok üstün. Örneğin bu telefonda gelen flash uygulaması kendi sınıfında fiyat olarak kaç telefonda var bilen var mı acaba? Samsung ace S5830 820 civarı fiyatı ile alanlar internette sayfaları gezmek için yapmadığı cambazlıklar kalmamış sırf web sayfası düzgün göstersin diye forumlarda bulunan yöntemleri okuyun millet bunun için birbirine dua ediyor :) Hepsiburada.com da bu telefon için 96 yorumda bir tane olumsuz yorum bulamazsınız. O yüzden alanların yorumları, alacaklara yön verir diye düşünüyorum. Bu arada abartısız bu zamana kadar hepsiburada.com dan 25 e yakın alışveriş yaptım hiçbir sorunla karşılaşmadım. Bu karşılaşmayacağım anlamına gelmez ama iade ettiğim, değiştirdiğim ürünler de oldu hiçbir sorun olmadı.

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
@uguraydogar tabi bazı insanlarda ise marka takıntısı var, benim marka takıntım olmadığı için benim için sorun değil :) Kullanıyorum ve memnunum :)

uguraydogar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gülle güle kullan arkadaşım bana görede en iyisini yapmışsın senden varsa eğer kullanan biri olarak olumsuz yönlerini öğrenmek isterim...

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Bende aldım kurcalamaktan alet ateş gibi oluyor yahu.
Bir tek canımı sıkan şey ekranında bi beyazlık var,Kvk ya mail attım hemen gönderin dediler ama,kıyıpta gönderemedim yani.
Değişim yapacaklarını bilsem gönderecem ama tamir olursa bunu hiiç istemiyorum doğrusu.

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Bende aldım kurcalamaktan alet ateş gibi oluyor yahu.
Bir tek canımı sıkan şey ekranında bi beyazlık var,Kvk ya mail attım hemen gönderin dediler ama,kıyıpta gönderemedim yani.
Değişim yapacaklarını bilsem gönderecem ama tamir olursa bunu hiiç istemiyorum doğrusu.
Nasıl bir beyazlık var sizde? merak ettim doğrusu. Resmini çekme şansınız var mı acaba? :)

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Hepsiburada.com da bu telefon için 96 yorumda bir tane olumsuz yorum bulamazsınız. O yüzden alanların yorumları, alacaklara yön verir diye düşünüyorum. Bu arada abartısız bu zamana kadar hepsiburada.com dan 25 e yakın alışveriş yaptım hiçbir sorunla karşılaşmadım. Bu karşılaşmayacağım anlamına gelmez ama iade ettiğim, değiştirdiğim ürünler de oldu hiçbir sorun olmadı.[/QUOTE]

Çnkü Kötü yorumları yayınlamıyorlar (istersen dene ) , ürün tesliminde bende sıkıntı yaşamadım yaşayanları çok gördüm ama backofficelerinde ciddi sıkıntı var , ürünü iade edemiyorsun , değiştiremiyorsun , hatalımı gelmiş geri veremiyorsun en az 30 gününü almaktalar.

221BSHERLOCK

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Fiyatı artmış bak 569 dan 599 a yükselmiş :) malum vergilerden dolayı.

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Evet ben kullanıyorum. Miui forever :D

221BSHERLOCK

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Peki nasıldır farkı nasıl, performans, görsellik....? :D

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Stok rom da kulaklığa ses daha az geliyordu. Miui de gayet yeterli seviyede. Görsellik açısından zevke göre değişebilir. Bana göre miui görsellik açısından daha başarılı :)