Huawei U8800 IDEOS X5 Tavsiye Eder misiniz?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

onurozan91

Doçent
aliitemel merhaba. Siz bu telefonu Turkcell bayisinden mi aldınız ? Sizin telefonun içinde Turkcell logosu falan var mı ? Bir de kaça aldınız nerden aldınız..

Mai Nai

Merhaba Dünyalı!
Onursal Üye
Timden yani eski adıyla kvk bayilerinden aldık bir çoğumuz telefonu, telde ne logo nede turkcell rom yoktur

madmex

Profesör
hepsiburada.com alışveriş yapılmz ordan dua etki sorun çıkmasın cihazda

Ali TEMEL

Profesör
hepsiburada.com alışveriş yapılmz ordan dua etki sorun çıkmasın cihazda
Hepsiburada.com dan bu ilk alışverişim değil. Bundan önce 4-5 defa alışveriş yaptım bir sıkıntı yaşamadım :) Sorun yaşayan arkadaşlar var ama şükür şansımdan mıdır nedir :D

uguraydogar

Üyecik
Bizim milletimizde bazı konular meşhurdur. Örneğin kullanmadığı ürüne yorum yapmak gibi benimde almayı düşündüğüm bir ürün ilk araştırmaya başladığımda hemen hemen tüm android li telefonları karşılaştırdım arkadaşlar aldığınız telefon 570-600 arası bugün itibariyle Samsung S5233W (şuan kullandığım telefon) 459 TL bu telefona bugün olsa bu kadar para verilir mi? bence verilmez. Alma diyen arkadaşlar kendi kullanıp sorun yaşadıysa saygı duyarım ama yok markası neymiş duyulmamış gibi tabirler alanları yanlış yönlendirmeye iter yurtdışında yaşayan tanıdıklarınız varsa Huawei duyulmuş bir marka Türkiye ye geç geldiği için klasik çin malı gibi görülüyor Turkcell T20 yi üreten firmadır ama bana göre Ideos X5 T2 den çok üstün. Örneğin bu telefonda gelen flash uygulaması kendi sınıfında fiyat olarak kaç telefonda var bilen var mı acaba? Samsung ace S5830 820 civarı fiyatı ile alanlar internette sayfaları gezmek için yapmadığı cambazlıklar kalmamış sırf web sayfası düzgün göstersin diye forumlarda bulunan yöntemleri okuyun millet bunun için birbirine dua ediyor :) Hepsiburada.com da bu telefon için 96 yorumda bir tane olumsuz yorum bulamazsınız. O yüzden alanların yorumları, alacaklara yön verir diye düşünüyorum. Bu arada abartısız bu zamana kadar hepsiburada.com dan 25 e yakın alışveriş yaptım hiçbir sorunla karşılaşmadım. Bu karşılaşmayacağım anlamına gelmez ama iade ettiğim, değiştirdiğim ürünler de oldu hiçbir sorun olmadı.

Ali TEMEL

Profesör
@uguraydogar tabi bazı insanlarda ise marka takıntısı var, benim marka takıntım olmadığı için benim için sorun değil :) Kullanıyorum ve memnunum :)

uguraydogar

Üyecik
gülle güle kullan arkadaşım bana görede en iyisini yapmışsın senden varsa eğer kullanan biri olarak olumsuz yönlerini öğrenmek isterim...

mustang

Dekan
Bende aldım kurcalamaktan alet ateş gibi oluyor yahu.
Bir tek canımı sıkan şey ekranında bi beyazlık var,Kvk ya mail attım hemen gönderin dediler ama,kıyıpta gönderemedim yani.
Değişim yapacaklarını bilsem gönderecem ama tamir olursa bunu hiiç istemiyorum doğrusu.

Ali TEMEL

Profesör
Bende aldım kurcalamaktan alet ateş gibi oluyor yahu.
Bir tek canımı sıkan şey ekranında bi beyazlık var,Kvk ya mail attım hemen gönderin dediler ama,kıyıpta gönderemedim yani.
Değişim yapacaklarını bilsem gönderecem ama tamir olursa bunu hiiç istemiyorum doğrusu.
Nasıl bir beyazlık var sizde? merak ettim doğrusu. Resmini çekme şansınız var mı acaba? :)

madmex

Profesör
Hepsiburada.com da bu telefon için 96 yorumda bir tane olumsuz yorum bulamazsınız. O yüzden alanların yorumları, alacaklara yön verir diye düşünüyorum. Bu arada abartısız bu zamana kadar hepsiburada.com dan 25 e yakın alışveriş yaptım hiçbir sorunla karşılaşmadım. Bu karşılaşmayacağım anlamına gelmez ama iade ettiğim, değiştirdiğim ürünler de oldu hiçbir sorun olmadı.[/QUOTE]

Çnkü Kötü yorumları yayınlamıyorlar (istersen dene ) , ürün tesliminde bende sıkıntı yaşamadım yaşayanları çok gördüm ama backofficelerinde ciddi sıkıntı var , ürünü iade edemiyorsun , değiştiremiyorsun , hatalımı gelmiş geri veremiyorsun en az 30 gününü almaktalar.

Ali TEMEL

Profesör
Stok rom da kulaklığa ses daha az geliyordu. Miui de gayet yeterli seviyede. Görsellik açısından zevke göre değişebilir. Bana göre miui görsellik açısından daha başarılı :)

stat counter