Huawei Sonic (turkcell T20)

Bu konuyu okuyanlar

bybarut

Asistan
Reaksiyon puanı
4
[video=youtube;fwS-F2IhxxE]http://www.youtube.com/watch?v=fwS-F2IhxxE[/video]

bu cihazı almak me kadar mantıklı sonuçta dokunmatik ve android olsun diyenler alabilir ama yani Türkiyede Trkcll T20 adıyla çıktı.

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
güzel cihaza benziyor ama buna vereceğim parayla tanıdık bildik bir markanın smartphone modelini alırım. mesela xperia x10 mini yada lg optimus me olabilir.

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
dokunmatiğinde sorun olduğunu herkes yazıyor bol bol...ayrıca turkcell adı altında olan hiç bir şeyi almam ben... bilmediğim bir şeye bu kadar para vermem...

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
bu tarz markalara biraz zaman verilmesi gerektiğini düşünüyorum. huawei mesela. tamam özellikleri çok iyi smartphone modelleri var. fiyatı uygun. tasarımı şık. kvk güvencesinde geldiler. iyi güzel tamam ama her forumda birşeyinden şikayetçi olan var. kiminin wifi sorunu var kiminin karşıya sesi gitmiyor. bir süre piyasada kalıp kalite konusunda kendilerini gösterebilirlerse tercih edilebilirler.

arfylmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
T1O'um var temmuzun 11 inde servise verdim. ağustosun 19'unda bana geri geldi. Sorun sadece bir pil sorunu idi. pil şarjı tam gösteriyor fakat telefon açılamıyordu. (arkadaşların pilleri ile denemiştim). tam 40 gün sonra pili değiştirdik diye geri gönderdiler. nasıl mutlu oldum anlatamam. tam 40 gün sonra. ne hız ama!!! Teşekkürler Turkcell, teşekkürler T10 bayi ve servisleri

Burakfrcsgzl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler almam diyosunuz ama şuan Tim lerde T20 stoğu hiç yok. 3 gün sonraya yönlendiriyorlar

ZODYAC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben bu elestirenlerı hıc anlamıyorum ben kullanıyorum t-20 ve gayette memnunum wi-fi gayet ıyı sesı gayet ıyı kamerası ıyı radyo desen markette ıstedıgın kadar var ucretwsız ınıyo dokunmatık ozellıgıne bence laf solenmesıde sacma cok hızlı ve akıskan bende cok gusel bı telefon ozellıkle beyazı :d

HattoriHanzo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonun işlemcisi 600Mhz..Ideos x5 ile aynı işlemci.Oyunlarda donmalar yaşayabilirsin.Telefon takılabilir kısaca ben önermiyorum.Fakat Ideos x5 güzel diyorlar.Ayrıca Android.Durumun iyiyse daha iyi telefonlara bir göz at derim.

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
İdeos x5 in işlemcisi 800mhz dir.X5 in özellikleri bundan daha iyi ayrıca.