"Huawei P9" vs "Lg G5" vs "Samsung S6"

Seç bakalım

• Huawei P9

Kullanılan: 5 35.7%
  • Samsung S6

Kullanılan: 0 0.0%
  • Lg G5

Kullanılan: 9 64.3%
  • 3'ünede gerek yok.Yorumda belirtiğimi al :)

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    14

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
5
Bu üç telefondan hangisini alırdınız.Öncelik olarak kamera(ön ve arka).Anketide işaretleyebilirsiniz.

GeorgeZzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
P9 candır. Video konusunda kötü fakat ekranı arayüzü kasası çok güzel. birde instagramda telefonların etiketini ara. Mesela #huaweip9 yazınca o telefonla çekilmiş fotoğrafları görüceksin. hepsine baktım ama huawei :) bende almayı düşünüyorum ama fiyat düşsün öyle çünkü 2400 verilmez bir telefona ;)

M

Murat Burç

SDN Okuru
G5 çoğu değil her konuda bence bu iki telefondan da üstün

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Bu üç telefondan hangisini alırdınız.Öncelik olarak kamera(ön ve arka).Anketide işaretleyebilirsiniz.

Merhaba,

Bu uc urun icinden lg g5'i almanizi oneririm. Cunku lg g5, donanim gucu, ekran panel kalitesi ve cozunurlugu, on ve arka kameradaki basarisi. Ozelliklede arka tarafindaki cift kamera ile 135°lik genis aci cok basarili. Uygun fiyati ile bu listedeki en iyi urun. Hepsiburada'da ithalatci garantili 1800 tl, resmi distributor garantili esnaf telefoncularda 2000 tl. Suan lg g5'in iki olumsuz yonu goze carpiyor. Biri kasa malzeme kalitesini begenmedi kullanicilar. Ikincisi pil performansi biraz daha iyi olabilirdi.

Huawei p9'da oldukca guzel bir model. Ama islemci gucu, kamerada ois desteginin olmamasi, on kamerada da g5'in bir tik gerisinde kaldigi icin ikinci sirada kaliyor.

Sylnty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
LG G5.
Çift kamera, kameraların kalitesi ve arayüzü her zaman dikkatimi çekmiştir. O telefonlar arasından en iyi tercihin lg g5 olacağını düşünüyorum.

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
pek ilgilenilmiyor sadece 3 4 kişi arasında geçiyor konusmalrım ankete kattılım fazla olmuyor .
Arkadaşım herkes sizinle ilgilenecek değil ya ! Allah'ım ne insanlar var yarabbim sabır . Herkes elinden geldiğince yardım etmeye çalışıyor. Tüm forum sizin etrafınızda dönmez!

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
P9'un çekimlerinde doğallığı ve derinliği hissediyorsun.
Cihazın arayüzünün sunduğu bir çok kolaylık da cabası..
G5 kullanmadım, elime aldım ve bıraktım. Kamera olarak sadece SDN'nin karşılaştırmasını izledim. P9'u kendim kullanıyorum.

Reaksiyon puanı
5
P9'un çekimlerinde doğallığı ve derinliği hissediyorsun.
Cihazın arayüzünün sunduğu bir çok kolaylık da cabası..
G5 kullanmadım, elime aldım ve bıraktım. Kamera olarak sadece SDN'nin karşılaştırmasını izledim. P9'u kendim kullanıyorum.
p9 mu g5 mi o zaman sence

Reaksiyon puanı
5
Arkadaşım herkes sizinle ilgilenecek değil ya ! Allah'ım ne insanlar var yarabbim sabır . Herkes elinden geldiğince yardım etmeye çalışıyor. Tüm forum sizin etrafınızda dönmez!
yav kardeşim açtığım konu baslıklarına bak aktif olan o telefonu kullanan kişileri geçtim sadece cevap verenlere bak ful aynı neredeyse.Onu geçtim z5 kullnıcı kulubune telefon hakkında soru sordum ana konu baslıga en son benm yazmamla duruyor.Anlatabildiğim orada yazmıyorlar burada yazmıyorlar ee nerede.ben benim arkamda dönsün demedimzaten.Görüşlere önem veririm donanım haber olsun hepsine bakarım yazarım anlatabildim mi yeri gelir karsılastırma videolarını izler yinede sorarım .çünkü bakıyoum Android 5.1 arkadaşım 6. a geçti neleri düzeldi düzelmedi.Fcaebookta sordugum teleofnlar hgakkında gerekli gruplardada sorularımı yönetiyorum.İlk önce bundan sonraki üyelere saygı öğrenin birazcık.Ben gerçekleri söyledim eleştriye biraz açık olun.özelden tolga abiyede sorular soruyorum konuşuyoruz zaten .Her ,nsanın yapısı bir değil ben irdeleyen bir yapım var 2 sene düşünmem lazım ben 2500 mılyar veriyorsam bir telefona

Reaksiyon puanı
5
Buradan "Murat BURÇ" kardeşime saygılar nerede konu açsam yardımlarını esirgemediği görüşlerini belirttiği bazı telefonların bazı yerlerini eleştrdiği için saygılar sevgiler :)

Reaksiyon puanı
5
g5 Aklıma gelen araştırdğımda bunu alırım dedeiğin telefon bütçeyi zorladıgında başka arayışlara geçtim.Arka tasarımı benim hoşuma pek gitmedi.iphone mu alsam acaba diyorum SE ekranın küçük olması hosuma gitmiyor 4 inç bu arada.Çünkü arada telden film izlerim her zaman bilgisayarı açmam.ellerim küçük note5 de büyük note5 de vardı tercihim arasında hep tereddütteyim

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
g5 Aklıma gelen araştırdğımda bunu alırım dedeiğin telefon bütçeyi zorladıgında başka arayışlara geçtim.Arka tasarımı benim hoşuma pek gitmedi.iphone mu alsam acaba diyorum SE ekranın küçük olması hosuma gitmiyor 4 inç bu arada.Çünkü arada telden film izlerim her zaman bilgisayarı açmam.ellerim küçük note5 de büyük note5 de vardı tercihim arasında hep tereddütteyim
Öyleyse P9 al. iPhone almaktan iyidir.

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
ciddimisin tasarımı nasıl güzel mi.Masanın üzerin bıraktığında dikkat çekiyor mu bi iphone gibi
Daha şık ve daha fazla dikkat çekiyor. Eline alıp da beğenmeyen olmadı. Özellikle Titanyum Gri rengi. Eldeki hissiyatı da daha iyi. Yaklaşık kasa büyüklüğüne daha büyük ekran. Eşim iPhone 6s Rose Gold kullanıyor. Bunları kıyaslamalarıma dayanarak yazıyorum. Arayüz olarak da iOS'a benziyor. Akıcılık, stabilite olarak da eksiği yok. Custom Android + Jailbreakli iOS tadında bir ROM.

Reaksiyon puanı
5
Daha şık ve daha fazla dikkat çekiyor. Eline alıp da beğenmeyen olmadı. Özellikle Titanyum Gri rengi. Eldeki hissiyatı da daha iyi. Yaklaşık kasa büyüklüğüne daha büyük ekran. Eşim iPhone 6s Rose Gold kullanıyor. Bunları kıyaslamalarıma dayanarak yazıyorum. Arayüz olarak da iOS'a benziyor. Akıcılık, stabilite olarak da eksiği yok. Custom Android + Jailbreakli iOS tadında bir ROM.
güncelleme desteği ne peki

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Bence p9.Olmadı G5.S6 bu iki telefondan da daha kötü olduğu için eleyin.G5 kalitesiz bence.P9 kaliteli bir cihaz.

Reaksiyon puanı
35
S6 edge bataryası 2550 mah iken edge+ 3000 mah içindeki exynos 7420 e6 edge dekine göre daha geliştirilmiş en son işlemci ekranı 5.7 inç s6 edge inki 5.1 inç