huawei p9 mu g5 mi ?

Bu konuyu okuyanlar

ulanonur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
izlediğim videolarda huawei p9 g5 ten daha hızlı olduğunu gördüm alınır mı ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Güç G5>P9
Video G5>P9
Gündüz çekimi G5>P9
Gece çekimi G5>P9
Ekran G5>P9
Batarya P9>G5
G5 çok yönden üstün özellikle grafik birimi ilerideki oyunlarda sorun çıkarmaz 3 sene üstü P9da çıkarmaz ama alacağın fps daha düşük olur p9un hızlı olması arayüzünün hafif olması ve 1080p ekranı
Ben G5 alırdım

ulanonur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Güç G5>P9
Video G5>P9
Gündüz çekimi G5>P9
Gece çekimi G5>P9
Ekran G5>P9
Batarya P9>G5
G5 çok yönden üstün özellikle grafik birimi ilerideki oyunlarda sorun çıkarmaz 3 sene üstü P9da çıkarmaz ama alacağın fps daha düşük olur p9un hızlı olması arayüzünün hafif olması ve 1080p ekranı
Ben G5 alırdım
eyvallah hocam çok açıklayıcı oldu

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Ben sana p9'u tavsiye ederim ama sar değeri de önemli.

Flash161

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Her türlü g5 çünkü oyun performası başta olmak üzere kamera vs p9 dan çok üstün

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
P9'u tavsiye ederim. G5'in, abartıldığı gibi bir üstünlüğü yok. Üstelik kronik sorunlar çıkarabilir.

M

Murat Burç

SDN Okuru
P9'u tavsiye ederim. G5'in, abartıldığı gibi bir üstünlüğü yok. Üstelik kronik sorunlar çıkarabilir.
Hocam iyi hoş p9u beğeniyorsun.
Benim senin dediğini bırakalım bir kenara shift delete G5 ekranıni en iyilerden biri olarak görüyor bu bir
Dxomark G5e 86 (88 foto 82 video)
P9a 80(84 foto 78 video) puanı veriyor
Adreno 530 ile mali t880 mp4un fps sonuçları ortada gayet g5 üstün hocam hala neyde ısrar ediyorsun iyi hoş çok güzel telefon olabilir p9 kabulümdür güle güle kullan ama G5 başka bir dünya o daha iyi

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Hocam iyi hoş p9u beğeniyorsun.
Benim senin dediğini bırakalım bir kenara shift delete G5 ekranıni en iyilerden biri olarak görüyor bu bir
Dxomark G5e 86 (88 foto 82 video)
P9a 80(84 foto 78 video) puanı veriyor
Adreno 530 ile mali t880 mp4un fps sonuçları ortada gayet g5 üstün hocam hala neyde ısrar ediyorsun iyi hoş çok güzel telefon olabilir p9 kabulümdür güle güle kullan ama G5 başka bir dünya o daha iyi
Kalkmış bana zerre itibar etmediğim testlerin sonuçlarını veriyorsun.. G5 ekranını en iyi seçmişler, kullananlara ya da başka cihazlar ile kıyaslayanlara sor bakalım kaç tanesi ekranından memnun? Ben çevremde kimseden ekranı yeterli kalitede lafı duymadım henüz..
Fotoğraf kalitesi de çekim kıyaslamalarında, hatta bizzat sdn'nin yaptığı kıyaslamada G5 mi daha iyi P9 mu daha iyi aç bak..
Test sonuçlarını önüme koyup sinirlerimi zıplatıyorsunuz.. Test sonuçları, hiçbir şeyden anlamayanların baktığı puanlardır.. Ben hiçbirine bakmıyorum ve itibar etmiyorum.. P9'un antutu puanı 85k-95k arasında.. Sizin anlayışınıza göre rezalet, orta segment bir cihaz olması lazım..

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,811
Kalkmış bana zerre itibar etmediğim testlerin sonuçlarını veriyorsun.. G5 ekranını en iyi seçmişler, kullananlara ya da başka cihazlar ile kıyaslayanlara sor bakalım kaç tanesi ekranından memnun? Ben çevremde kimseden ekranı yeterli kalitede lafı duymadım henüz..
Fotoğraf kalitesi de çekim kıyaslamalarında, hatta bizzat sdn'nin yaptığı kıyaslamada G5 mi daha iyi P9 mu daha iyi aç bak..
Test sonuçlarını önüme koyup sinirlerimi zıplatıyorsunuz.. Test sonuçları, hiçbir şeyden anlamayanların baktığı puanlardır.. Ben hiçbirine bakmıyorum ve itibar etmiyorum.. P9'un antutu puanı 85k-95k arasında.. Sizin anlayışınıza göre rezalet, orta segment bir cihaz olması lazım..
Şahsen LG G5 almayı düşünüyorum ama haklısınız. Hatta sar değeri yüksek olmasa P9'u havada kapardım . Bu arkadaş neye göre yorum yapıyor anlamış değilim. Sürekli kendini uste çıkarıyor,illa kendi dediğini doğru buluyor . Zaten hesabını banlattım Multi üyelikten . :). YAŞASIN KÖTÜLÜK ZUAJHAHSHS :D . Şaka bir yana forum düzeni sağlansın diye şikayet ettim :D

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Şahsen LG G5 almayı düşünüyorum ama haklısınız. Hatta sar değeri yüksek olmasa P9'u havada kapardım . Bu arkadaş neye göre yorum yapıyor anlamış değilim. Sürekli kendini uste çıkarıyor,illa kendi dediğini doğru buluyor . Zaten hesabını banlattım Multi üyelikten . :)
Tercihlerinize saygım var, bu ayrı bir mevzu.
Arkadaş, hem ölümüne samsung fanatiği, bir yandan apple sevdalısı diye multi hesap açmış ajan gibi girip iphone'u kötülüyor, bir yandan Lg'ye yanaşıyor.. Ne yaptığı belli değil. Ben de şikayet edecektim multi hesabını, banlandıysa gerek kalmadı.. İyi olmuş..

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,811
Tercihlerinize saygım var, bu ayrı bir mevzu.
Arkadaş, hem ölümüne samsung fanatiği, bir yandan apple sevdalısı diye multi hesap açmış ajan gibi girip iphone'u kötülüyor, bir yandan Lg'ye yanaşıyor.. Ne yaptığı belli değil. Ben de şikayet edecektim multi hesabını, banlandıysa gerek kalmadı.. İyi olmuş..
Aynen :) Keşke diğer hesabı da banlansaydı :)

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
P9 tavsiye tabikide
G5 in ekranı note 3 ten kötüymüş bu arada parlaklık çok az diyorlar. DH kullanıcı kulübünü tavsiye ederim herşey yazılıp çiziliyor ana konu da. Yok sdn puanı yok dxmark puanı vs. İrtibat eden var mı? Senin benim gibi insanlar test yapıyor istediği cihaza istediği puanı verir.

ulanonur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
2 milyar civarında telefon önerebilecek olan ?