Huawei p9 mu Asus zenfone3 mü?

Bu konuyu okuyanlar

kayaseyma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben telefon alacağım. Max 2000'lik bir bütçem var. Huawei p9la Asus zenfone3 arasında kaldım. Benim için en önemli nokta kamerası. Bilenler yardımcı olabilir mi lütfen??

M

Murat Burç

SDN Okuru
P9'un gündüz fotoğrafı daha iyi gece biraz karışık video tarafında Zf3 daha iyi
İthaaltci alırım dersen 1900 TL'ye S7'nin kamerası daha iyi

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
P9 daha iyi kamera olarak bakıyorsan p9un rakibi olamaz zenfone 3 P9 daha iyi bir cihaz genel olarak.Bende servise yollamıştım zenfone 3ümü eğer yenisini verirlerse satacağım büyük ihtimalle.

kayaseyma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
P9 daha iyi kamera olarak bakıyorsan p9un rakibi olamaz zenfone 3 P9 daha iyi bir cihaz genel olarak.Bende servise yollamıştım zenfone 3ümü eğer yenisini verirlerse satacağım büyük ihtimalle.
Evet kamera odaklı bir telefon almak istiyorum. Zenfone3 hem daha ucuz hem de 5.5 inç ekranı olması yönüyle daha cazip ama sanırım p9 kamera olarak önde. P9'da ois ve 4k yokmuş ama çok sorun olacağını düşünmüyorum

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Evet kamera odaklı bir telefon almak istiyorum. Zenfone3 hem daha ucuz hem de 5.5 inç ekranı olması yönüyle daha cazip ama sanırım p9 kamera olarak önde. P9'da ois ve 4k yokmuş ama çok sorun olacağını düşünmüyorum
Ben kasasını beğenmedim 6 inç telefon gibi tek elle kullanmak eziyet lg g6 bile daha küçük kullanımı daha kolay tolgacem bile eli büyük olmasına rağmen rahatsız oldum demişti haklıymış.

kayaseyma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben kasasını beğenmedim 6 inç telefon gibi tek elle kullanmak eziyet lg g6 bile daha küçük kullanımı daha kolay tolgacem bile eli büyük olmasına rağmen rahatsız oldum demişti haklıymış.
Valla düşün düşün kafayı yiycem sonunda. P9'u alayım en iyisi :)

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
G6 yı unutma s7 den kötüdür kamerası ancak p9 ve zf3 den iyidir diye düşünüyorum yalnız ön kamerası kötü

kayaseyma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S7 al geç. Videosuda fotoğrafıda her koşulda en iyilerden
İthalatçı garantili 1900. Samsung TR garantili ise 2250.
Ben karşılaştırma videosunu izlemiştim çok farkı yoktu s7 ile p9'un
--- Gönderi Güncellendi ---
G6 yı unutma s7 den kötüdür kamerası ancak p9 ve zf3 den iyidir diye düşünüyorum yalnız ön kamerası kötü
Ön kamera kötüyse kalsın :)