Huawei P9 Lite - Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

ramazankar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Selam

Huawei P9 Lite kullanıyorum. Kamerada fligran özelliği var yani resme tarih basma gibi bunu kamera açıkken Soldan Sağa doğru kaydırarak özelliklere giriyorum FLİGRAN ı açıyorum. Üçgen le geri geldiğim zaman Fligran kayboluyor bunu nasıl sabit yapabilirim.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
.
Screenshot_2016-12-01-13-22-11.png Screenshot_2016-12-01-13-22-40.png Screenshot_2016-12-01-13-23-01.png

ProfesörX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
IMG_20161209_222025.png

bu ayarım tam olarak ne işe yaradığımı bilen var mı internette bulamadım

sdnSamet

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Herkese merhaba arkadaşlar bende dün aldığım beyaz renk p9 lite ile aranızda katılmış bulunmaktayım almak isteyenlere şiddetle tavsiye ediyorum

dafreak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Huawei P9 Lite hakkında soru ve görüşlerinizi bu konu altında paylaşabilirsiniz...

YQT7OJfswQ-diwXPktcGYb__8v54jb4aekNd_rvGUMob9NIakZoJ4LqJvy0MWZbm_LkJSXtVfQVf_pUfl-LKokTcKnU0-4n_XK97ENb3fVxQAPLuwnFRCUIAeLFcRowA0X65TenC-92QD0fBPqT9evPC4nvorH5VPF8=w398-h370-nc
3 gündür kullanıyorum şimdilik bi problem yaşamadım bir günü rahat çıkartıyorum normal kullanımda (oyun 25*30 dk oynadım oyun:adventure times ) 2 günü tamaladım nerdeyse kamerası ön kamerası gayet başarılıl hızlı bitelefon kendi içinde ki performans programıda çok temiz ve güzel ekran bence 5.2 inç e 1080 p ve 423ppi pil ömrü ve parlaklık netlik açısından çok iyi alacak olanlara kesinlikle öneririm telefonun sesi baya gür çıkıyo onuda söliyim
bana göre ; 10 üzerinden
şarj süresi 7
kamera 8 ön kamera 8 mp başırılı
ekran 7
işlemci ram hız vb 8
ısınma normal
parma izi sensörü fena değil tatmin ediyo ama iphone la kıyaslanamaz
bildrim ışığıda cabası bence 1100 verilir hakediyo ben oyle aldım

sdnSamet

Asistan
Reaksiyon puanı
17
3 gündür kullanıyorum şimdilik bi problem yaşamadım bir günü rahat çıkartıyorum normal kullanımda (oyun 25*30 dk oynadım oyun:adventure times ) 2 günü tamaladım nerdeyse kamerası ön kamerası gayet başarılıl hızlı bitelefon kendi içinde ki performans programıda çok temiz ve güzel ekran bence 5.2 inç e 1080 p ve 423ppi pil ömrü ve parlaklık netlik açısından çok iyi alacak olanlara kesinlikle öneririm telefonun sesi baya gür çıkıyo onuda söliyim
bana göre ; 10 üzerinden
şarj süresi 7
kamera 8 ön kamera 8 mp başırılı
ekran 7
işlemci ram hız vb 8
ısınma normal
parma izi sensörü fena değil tatmin ediyo ama iphone la kıyaslanamaz
bildrim ışığıda cabası bence 1100 verilir hakediyo ben oyle aldım
Aynen kardesim bende aldim memnunum sadece yavas sarj oluyor tek sıkıntısı o

nikettrem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar,
P9 lite'ı yaklaşık üç hafta önce aldım. Sorunsuz sıkıntısız kullanmaya başladım. İhtiyacım olana kadar hotspot açarak telefonu wifi gibi kullanıp hattımdaki interneti paylaşmayı denememiştim. Yaklaşık bir hafta önce ihtiyacım oldu ve erişim noktasını açıp şifre, isim vb. ayarlarını yapıpkullanmaya kalktım ancak bilgisayarımdan ağa bağlanmayı denediğimde "bu ağa bağlanılamıyor" hatası aldım. Şifrelemeyi kaldırdım ve tekrar denedim fakat yine başarılı olmadı. Daha sonra iki farklı cihazdan daha tekrar denedim (bu sefer telefondan bağlanmaya çalıştım) yine olmadı. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. İyi günler dilerim.

sdnSamet

Asistan
Reaksiyon puanı
17
güncelleme önemli bir konu ve gm5 plus 2 yıl en güncel telefon ancak p9 lite ise 2 hafta içinde android 7 zaten gelecek bende de p9 lite var android 7.0 ı bekliyorum şimdi karşılaştırmaya gelirsek p9 lite ın tek kötü zaafı yavaş sarj oluşu 2 2.5 saat civarı ama geri kalan herşey mükemmel bir kere telefon iphone gibi stabil arayüz tertemiz kamera fp kamerası batarya süresi makul seviyelerin üstüne bile çıkıyor tasarım desen tek geçerim ama gm5 plusın çok sıkıntıları var diyorlar hızlı şarj oluyormuş ama çok ısınıyor diyorlar şarj soket yerleri bozuluyormuş falan yani p9lite öneririm kesinlikle
--- Gönderi Güncellendi ---
güncelleme önemli bir konu ve gm5 plus 2 yıl en güncel telefon ancak p9 lite ise 2 hafta içinde android 7 zaten gelecek bende de p9 lite var android 7.0 ı bekliyorum şimdi karşılaştırmaya gelirsek p9 lite ın tek kötü zaafı yavaş sarj oluşu 2 2.5 saat civarı ama geri kalan herşey mükemmel bir kere telefon iphone gibi stabil arayüz tertemiz kamera fp kamerası batarya süresi makul seviyelerin üstüne bile çıkıyor tasarım desen tek geçerim ama gm5 plusın çok sıkıntıları var diyorlar hızlı şarj oluyormuş ama çok ısınıyor diyorlar şarj soket yerleri bozuluyormuş falan yani p9lite öneririm kesinlikle

s3th_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaklaşık 2 haftaya yakın kullanıyorum cihazi geçen hafta güncelleme geldi 7.0 nougat fakat WhatsApp ve Facebook hariç diğer uygulamalardan bildirim gelmiyor Twitter Instagram olsun e-postalar gelmiyor ben açacağım ancak öyle görecegim yardimci olabilecek varmı

sdnSamet

Asistan
Reaksiyon puanı
17
ARKADAŞLAR SİZİN P9 LİTE ŞARJ OLMA SÜRENİZ NEDİR? BENİM 2.5 SAAT ÇOK UZUN NE YAPABİLİRİM

ertgrul0707

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
huawei p9 lite 16 cihazını aldım ancak kırılmaz cam yapıştırırken sürekli hava kalıyor aynı yerde ve ayı şekilde telefonun camı mı bombeli yoksa bu büyük bi sorun değil mi bilmiyorum teknik servise göndermekte de şüpheliyim aynı durumu yaşayan arkadaşlar var sa yardımcı olabilirler mi

sdnSamet

Asistan
Reaksiyon puanı
17
huawei p9 lite 16 cihazını aldım ancak kırılmaz cam yapıştırırken sürekli hava kalıyor aynı yerde ve ayı şekilde telefonun camı mı bombeli yoksa bu büyük bi sorun değil mi bilmiyorum teknik servise göndermekte de şüpheliyim aynı durumu yaşayan arkadaşlar var sa yardımcı olabilirler mi
P9 LİTE ŞEFFAF CAMLA GELİOR ZATEN ONU SÖKTÜNMÜ?

ertgrul0707

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
söktüm kırılmaz cam takmak istedim ama ne kadar denediysem olmadı hava kalıyor huawei yazısının orda kullanımda sıkıntı yok ama dert oluyor içine insanın vadofone un kendi orjinal camlarını da denedim aynı ordaki yetkili ne kadar p9 lite geldiyse bu sıkıntı oldu dedi internette aynı bölgede aynı şekle sahip aynı sorundan bikaç tane denk geldi üretim hatası mı yoksa cam mı sorun anlayamadım

sdnSamet

Asistan
Reaksiyon puanı
17
söktüm kırılmaz cam takmak istedim ama ne kadar denediysem olmadı hava kalıyor huawei yazısının orda kullanımda sıkıntı yok ama dert oluyor içine insanın vadofone un kendi orjinal camlarını da denedim aynı ordaki yetkili ne kadar p9 lite geldiyse bu sıkıntı oldu dedi internette aynı bölgede aynı şekle sahip aynı sorundan bikaç tane denk geldi üretim hatası mı yoksa cam mı sorun anlayamadım
bilemiyorum boşver takmadan kullan ekranı sağlam zaten keyfine bak
Sana sorum telefonu ne ile şarj ediyorsun ben kendi adaptörü ile ediyorum ama 2.5 saaati geçiyor nasıl hızlandırabiliriz

ertgrul0707

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dostum hızlandırıp napıcaksın 2.5 saat gayet normal bi şarj süresi 3000 ma için ideali %5 e kadar bataryayı harcayıp 8 saat şarja takmak 1 saatte şarj edeceğin adaptörler var oda pili 1 yıla eline verir kullanamazsın yani bahsettiğin süre gayet normal 1 saatte olmasını bekleyemezsin bi saate de şar edeceğin adaptör var ama bi sene sonra pilin 30 dakkada şarj olur 1 saattede biter o yüzden takma pil pahalı

MarioMan531905

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Arkadaşlar Whatsapp kamerasından çekip yolladığım fotoğraflar galerime ters yanı ayna yansımasız kaydediliyor nasıl düzelticem?

Yahyaturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefon çift tıklama moduna geçti yani mause kullanır gibi oldu aynen önce uygulamayı seçiyo sonra giriş yapmak için çift tıklamam gereliyo bi türlü geri dönüş yapamıyorum acil yardım ederseniz sevinirim yoksa telefondan olacam

incimeltemd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya merhaba , radyo için ne diyorsunuz var gösteriyor ama bulamıyorum bir apk indirdim, açıyorum, bu uygulama yüklüdür diyor ama yok

Pelinpolatt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba bana acilen yardimci olabilirmisinjz hic sesli ortamda clubte veya eglence mekaninda video cekerken ses kalitesinde sikinti yasadiniz mi? Tekrar videoyu izlediginizde ses kalitesi nasildi?
P9 almayi dusunuyorum video kalitesi nasil acaba ses siddeti yuksek ortamda ornek clubte hic video cektiniz mi?

GökayÇeker

Asistan
Reaksiyon puanı
26
bilemiyorum boşver takmadan kullan ekranı sağlam zaten keyfine bak
Sana sorum telefonu ne ile şarj ediyorsun ben kendi adaptörü ile ediyorum ama 2.5 saaati geçiyor nasıl hızlandırabiliriz
cihaz hızlı şarj desteklemiyor, maalesef yavaş şarj oluyor. tek çözüm 2a şarj aleti almak ama pil ömrü için kendi şarj aleti ile kullanmanı öneririm.
Arkadaşlar telefon çift tıklama moduna geçti yani mause kullanır gibi oldu aynen önce uygulamayı seçiyo sonra giriş yapmak için çift tıklamam gereliyo bi türlü geri dönüş yapamıyorum acil yardım ederseniz sevinirim yoksa telefondan olacam
sorunu tam olarak anlayamadım. 2 ay önce yazmışsın. garantiye yollamışsan sorunu çözmüşlerdir diye umuyorum.
Merhaba bana acilen yardimci olabilirmisinjz hic sesli ortamda clubte veya eglence mekaninda video cekerken ses kalitesinde sikinti yasadiniz mi? Tekrar videoyu izlediginizde ses kalitesi nasildi?
P9 almayi dusunuyorum video kalitesi nasil acaba ses siddeti yuksek ortamda ornek clubte hic video cektiniz mi?
denemedim ama sorun olacağını zannetmiyorum.
Ya merhaba , radyo için ne diyorsunuz var gösteriyor ama bulamıyorum bir apk indirdim, açıyorum, bu uygulama yüklüdür diyor ama yok
radyo bende de sıkıntı çıkardı, bir türlü halledemedim.

Afsin4315

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir arkadaşımdan p9 lite aldım. hatları tek tek taktığımda sorunsuz çalışıyor. Ama iki simi aynı anda taktığımda bir hat devre dışı kalıyor. Ayarlar kısmından birşeyler denedim ama olmadı. telefonda Android 7.0 EMUI 5.0 VNS L21C1 85B360 yüklü.
Çözüm konusunda yardımcı olabilecek var mı?

kuala36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben p9 lite 2016 kullanıyorum da bu gizli moddaki uygulamaları nasıl geri alabiliriz acill yardım..

esed38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar cümleten selamun aleykum hayırlı bayramlar
Sizden bana bir akıl vermenizi isteyeceğim
Telefonum Huawei p9 lite 2017
Telefon 9 aylık ve telefon egik durumda garantiye gönderdim kullanıcı hatası diye 485 TL ücret talep ettiler
Ama telefonu çok özenli ve dikkatli kullanırım ve kesinlikle arka cebine koymam buna rağmen eğilmiş
Sizce tüketici hakem heyetine başvuru da bulunayım mı internetten biraz araştırdım baya bir yanılma sorunu olan kişi var cevaplarını bekliyorum saygılarımla

yedek1000

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
MErhaba

telefona pubg indirmek istiyorum fakat indirmek için hafıza kartını seçemiyorum bu normal bir durum mu? Telefonun dahili hafızası zaten 16 gb, donanım 6 gb kullanıyor, 6 gb da uygulama var ama uygulamaları silmek istesem çoğu gidecek o zaman