Huawei P9 Kullanıcılar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cakall84

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaslar aldım hevesle rengi sevmedim isteyen arkadaslara uygun fiyata bırakırım.2 gun kullandım

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2017-12-25 at 13.39.12.jpeg
    WhatsApp Image 2017-12-25 at 13.39.12.jpeg
    138.6 KB · Görüntüleme: 875

muto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
yaw arkadaşlar 1.5 senedir kullanıyorum ama bu telefona uygun bir ekran koruyucu bulamadım siz ne yapıyorsunuz.... daha öncede sordum cevap alamadım.... yardım
İnce ekran koruyucu alın kırılmaz camlar uyumlu değil ekranı 2.5 d kavisli olduğu için

Ygt.ts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
UKT videosunda bu telefon için şarjı az dediler.. Testin ne kadar gerçeği yansıttığına paylaştığım ekran görüntüleriyle karar verebilirsiniz.

Şarjı bitirebilene aşk olsun diyorum. Sadece mobil veri ile kullanıyorum. sabah 5'te çıkardım şarjdan..

Ekli dosyayı görüntüle 4929

Ekli dosyayı görüntüle 4930
Kardeş sen batarya durumunu abartmışsın. Oyun oynanmayan, 720p çözünürlükte kullanılan bir cihazın şarjı tabiki 1.5 2 gün gider. Ben sony xa1 ultra 2700 mah gücünde 6 inçlik dev bir Cihaz kullandım 3000 mah gücüne sahip p9 dan 2 kat daha iyi şarj performansı veriyor. Veri 7/24 ve konum da aynen açık ve sıkça 1080 p de videolar izlememe rağmen 1.5 günü görebiliyordum ve oyun da dahil biraz da olsa. Yani p9 da bu işlemler ile 1 günü göremeyebilirsin. Sosyal hesaplar ve mail hesaplarının aktifliği bataryayı yok denecek kadar etkileyen unsurlardır bunlar büyütülecek birşey değil.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Tasarruf modu bataryayı olumsuz yönde etkilemez fakat telefonun performansını kısıtlar.

Tasarruf modu bataryayı olumsuz yönde etkilemez fakat telefonun performansını kısıtlar.
sizin dediğiniz olayı bende deneyimledim olay tamamen aldığı sinyalden kaynaklanıyor eğer 4g yada 2g yayın varsa sorun olmuyor ama yayın 3g ise dediğiniz gibi 88lere kadar iniyor... diğer sorunlarınız enteresan şekilde bu telefonun güçlü yönleri aslında sinyal çekme konusunda ve dış ses kalitesi olarak en üst seviye telefonlardan biri bunu net gördüm ve deneyimledim...
Bu batarya inme olayı bende yaşanmıyor. Ama farklı model birkaç cihazda böyle bir durum yaşıyordum. Batarya ya da yazılımsal sorun olabilir. Hard reset denenebilir.

Sen bu heriflerden para mı alıyorsun ki sürekli bu telefonu yalıyorsun?
Gayet dandik bir telefon, pil az gidiyor, bildirim sıkıntılı, Spotify ın ekran kapandığında kapanmaması için takla attım her ayarın en az on kez üstünden geçtim. Isınma problemi var, aralarda kitleniyor.
2500 liram çöp oldu, artık note serisiyle de karşılaştırmıyorum üstelik , 1000 liralık telefonlarla aynı kapasitede.
Almayın, bu telefona iyi diyen iyi telefon nedir bilmiyor.
Pil konusu dışında dediklerinizi yanıltan bir cihaz. Gayet de başarılı bir cihaz yapmışlar ki huawei den beklenen bir performans.

Son düzenleme:

Ncakar

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Arkadaşlar son durum nedir, şarjı 1 gün cıkartıyor mu?

Ben kendim p9 kullanmıyorum ama kardeşim kullanıyor. Telefonu 2. günün sonunda yatarken şarja takıyor. Ancak kendisi telefondan oyun falan oynamaz, oyun da bulunmaz telefonunda. Sosyal medyaya takılır ve twitch, youtube yayınlarını takip eder ve %80 telefonu wi-fi bağlantısında kullanır.

DeadlyPower

Asistan
Reaksiyon puanı
2
şarj %15in altına düşünce çok hızlı gitmeye başladı. %2şer -3 er düşüyor seri bir biçimde. Bu durum başına gelen var mı ?

muto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bende 1 yıldır kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım ama arabama mıknatıslı telefon tutucular dan aldım telefonu ona takıp yolculuk yaptığım esnada navigasyon çalışmıyor sürekli konum bulunamadı diyor benden başka yaşayan var mı böyle bir olay acaba

yaw arkadaşlar 1.5 senedir kullanıyorum ama bu telefona uygun bir ekran koruyucu bulamadım siz ne yapıyorsunuz.... daha öncede sordum cevap alamadım.... yardım
Var ama tam kalın olan kırılmaz camlardan yok maalesef ekran bombeli çünkü hafif

Son düzenleme:

muto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bulamaman normal 2.5D olduğu için tam oturmuyor ekran koruyucular

Arkadaşlar bende 1 yıldır kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım ama arabama mıknatıslı telefon tutucular dan aldım telefonu ona takıp yolculuk yaptığım esnada navigasyon çalışmıyor sürekli konum bulunamadı diyor benden başka yaşayan var mı böyle bir olay acaba

Var ama tam kalın olan kırılmaz camlardan yok maalesef ekran bombeli çünkü hafif
Mıknatısta navigasyon çalışmıyor aynı sıkıntı bende de var kullanma mıknatıs hatta hiçbir marka öneriyor manyetik telefonu bozabilir

Son düzenleme:

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
Artık tüm Huawei kullanıcı kulüplerini birleştirdik, buradan devam edebilirsiniz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...