Huawei P8 Max İle Sony Xperia Xa1 Ultra Arasında Kaldım

Bu konuyu okuyanlar

Brykhia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Mevcut telefonum rahmetli olmak üzere bende yeni telefon alacağım alacağım telefon ya Huawei P8 Max olaca ya da Sony Xperia Xa1 Ultra olacak ama hangisini alacağıma karar veremedim. Benim için bir telefonda önemli olanlar şunlardır

1-Ekran Büyüklüğü
2-Şarj Süresi
3-Depolama Alanı
4-Ses Yüksekliği

Evet sizce Huawei P8 Max'imi almalıym yoksa Sony Xperia Xa1 Ultra'yı mı almalıyım ?

Brykhia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bişey daha sorucam telefonu internet üzerinden alırsam hangi siteden almalıyım ? Hepsiburadadan telefon alınır mı sizce ?
--- Gönderi Güncellendi ---
Xiaomi mi 6 ilk önerim ama büyük ekran demişsiniz huawei mate 9, samsung c9 pro , xiaomi mi5s plus , samsung a8 2016

Büyük ekran şartı var demişsin az daha çık Mate 9 al.

Huawei Mate 9 güzelmiş listeme ekliyorum. Telefonu kasımda alacağım için düşünmek için yeterince zamanım olacak :)

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Bişey daha sorucam telefonu internet üzerinden alırsam hangi siteden almalıyım ? Hepsiburadadan telefon alınır mı sizce ?

Huawei Mate 9 güzelmiş listeme ekliyorum. Telefonu kasımda alacağım için düşünmek için yeterince zamanım olacak :)
Bana kalırsa hepsiburada diğer sitelere göre en alışveriş yapılası site ayrıca daha bir çok seçeneğin var hem kasımda alacağım diyorsun o zamana kadar hem şu anki telefonlar ucuzlar hemde senin paran arta o zaman amiral gemilerini düşünmeye başlarsın daha çok erken bana kalırsa.

Brykhia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bana kalırsa hepsiburada diğer sitelere göre en alışveriş yapılası site ayrıca daha bir çok seçeneğin var hem kasımda alacağım diyorsun o zamana kadar hem şu anki telefonlar ucuzlar hemde senin paran arta o zaman amiral gemilerini düşünmeye başlarsın daha çok erken bana kalırsa.

Amiral Gemi modellerinin diğer modellerden farkı nedir ki ?

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458

Amiral Gemi modellerinin diğer modellerden farkı nedir ki ?
Daha performanslı oluyorlar ayrıca en çok satılan ve en çok ses getiren ve beklenen telefonlar olduğu için daha çok özeniliyor.