Huawei p30 hayranlığı nereden geliyor?

Bu konuyu okuyanlar

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Forumda çok sık önerildiğini görüyorum adam 8000tl'lik konu açıyor iphone xs, xr. p30pro, s10+ diyede soruyor bakıyorsun hep aynı tipler p30 öneriyor hatta bir tanesi o paraya iki tane p30 alırım diyor????
Arkadaş bu cihaz bir kere huawei dünkü çinli marka birde ambargo yemiş geçmişte adam belliki üst segment cihazları istiyor bunlar gelmiş p30 diyor bir kere aynı kalitemi???
Ois yok telefonda, çin bilgilerimizi çalıyor bunlar tutmuş değmez daha fazla vermeye zaten ömrü ne kadar telefonun yok zoom kamerasında ois var, mi 9 fiyatına onun huawei versiyonu garantili filan diyor. Bir kere bu marka snapdragon kullanmıyor, samsung gibi yılların markasıda değil, ekranı boe, ois yok telefonda neymiş servisi iyi, bataryası s10e'nin nerdeyse iki katı gidiyormuş, xiaomi'den iyiymiş garantisi... sanki teknik servisten gireceğiz internete, çetemidir nedir bunlar xs, s10+, p30pro soran adama p30 öneriyorlar, size soruyorum forum bunlar ne ayak!!!
Sanki teknik servis dağ başında kaldığımızda gelip bizi kurtaracak!!!

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Eger instagram yada sosyal medyada foto ve video senin icin onemli degilse android her zaman diyorum ama onemliyse iphone cunku iphoneler instagramda falan hikaye yada foto atarken bozmuyor Video yada resmi ben s8 kullanıyorum 4k video atıyorum hikayeye hesap makinasiyla cekmis gibi çıkıyor arkadaşım iphone atıyor 720p tertemiz tam 720p gidiyor ben ne anladim 4k çekmesinden

Reaksiyon puanı
892
şaka mı yapıyorsunuz?p30 bir amiral gemisi arkadaşlar.fiyatına göre de bence her özelliği sunan bir ürün.diğer amiral gemileri ile 4k 60 fps video çekememesi ve full hd+ekran hariç hiçbir eksiği yok.iphone kullanmama rağmen 10000 tl param olsaydı iphone a hayatta vermezdim.bence iphone hayranlığı nereden geliyor? olmalıydı bu soru.siz gidin bataryası bir gün bile gitmeyen ürünleri önerin.
iphone en iyi işlemciyi üretiyor fakat bu işlemciyi iosa optimize edemiyor.çünkü uygulama açılış hızları nerdeyse 6s ile aynı hatta telefon açılışı konusunda 6s daha hızlı.

Kararsız23

Profesör
Reaksiyon puanı
2,124
şaka mı yapıyorsunuz?p30 bir amiral gemisi arkadaşlar.fiyatına göre de bence her özelliği sunan bir ürün.diğer amiral gemileri ile 4k 60 fps video çekememesi ve full hd+ekran hariç hiçbir eksiği yok.iphone kullanmama rağmen 10000 tl param olsaydı iphone a hayatta vermezdim.bence iphone hayranlığı nereden geliyor? olmalıydı bu soru.siz gidin bataryası bir gün bile gitmeyen ürünleri önerin.
iphone en iyi işlemciyi üretiyor fakat bu işlemciyi iosa optimize edemiyor.çünkü uygulama açılış hızları nerdeyse 6s ile aynı hatta telefon açılışı konusunda 6s daha hızlı.

İroni yapıyorduk hocam. G7 konusunun dalgasını geçiyoruz.

HYÇ

Doçent
Reaksiyon puanı
573
Bugün bütçeyi arttırıp P30 mu alsam diye düşünüyordum ki bu konuyu gördüm. Kendime 1,5 LG G7 alıp kalan yarısını da size çekilişle hediye edeyim bari

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
Bu bana eskiden "Yav olum boşver, diskavri al kafan rahat olsun." diyaloglarını hatırlattı :D

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Bugün bütçeyi arttırıp P30 mu alsam diye düşünüyordum ki bu konuyu gördüm. Kendime 1,5 LG G7 alıp kalan yarısını da size çekilişle hediye edeyim bari

Ama öyle değilmi harbiden şimdi adam üst segment mercedes s serisi alacak adama dermisin git c200 al.

Bu bana eskiden "Yav olum boşver, diskavri al kafan rahat olsun." diyaloglarını hatırlattı :D

Hindu kafası bunlar. :D

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Lg v30+ alırım.5500 tl cebimde kalır.

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Güncelleme ille de gelsin diyen kişilerdenseniz LG tarafından G8'den başka çare yok...G8'i de arayıp bulmak gerekir tabii :D
Ben alırken telefona 2 yıl biçtim. 1.yılını bitirdim.İster Android Q alsin ister almasın.Benim için sıfır sıkıntı.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
En fazla bir tel 3 bin verilmeli
P30 vb gibi pahalı cihazlara gerek yok ama olsaydı note 10(samsung un ilgimi çeken tek serisi) derdim

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Ben aklımdan P20 Pro geçiriyorum sizce iyi bi karar mı? Huawei P20 Pro 128 GB (Huawei Türkiye Garantili) Fiyatı

Çöp oldu o artık bari p30 al daha kaliteli cihaz ondan video, ses, kamera yazılımı olarak. Ekran kalitesi, işlemci, ön kamera, tasarım olarak daha ergonomik, batarya desen daha az ısınır işlemci verimliliği ve mimarisi olarak daha iyi. La tuttun bu konuda bana p30 övdürdün, neyse devam...
Mesaj otomatik birleştirildi:

En fazla bir tel 3 bin verilmeli
P30 vb gibi pahalı cihazlara gerek yok ama olsaydı note 10(samsung un ilgimi çeken tek serisi) derdim

Kesinlikle haklısın aralarında 1000tl/300$ fark var bu parayla neler yapılır. Şuna bak tipide hiç bir şeye benzemiyor;

74769

Son düzenleme:

Kararsız23

Profesör
Reaksiyon puanı
2,124
Çöp oldu o artık bari p30 al daha kaliteli cihaz ondan video, ses, kamera yazılımı olarak. Ekran kalitesi, işlemci, ön kamera, tasarım olarak daha ergonomik, batarya desen daha az ısınır işlemci verimliliği ve mimarisi olarak daha iyi. La tuttun bu konuda bana p30 övdürdün, neyse devam...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kesinlikle haklısın aralarında 1000tl/300$ fark var bu parayla neler yapılır. Şuna bak tipide hiç bir şeye benzemiyor;

Ekli dosyayı görüntüle 74769

Aradaki farka bir tane çeyrek G7 bir tane de powerbank alınır. Malum batarya küçük.

Obenfuhrer

Asistan
Reaksiyon puanı
286
Bu boş tiplerin sayısı giderek artıyor.. Yok G7 hayranlığı nereden geliyor P30 hayranlığı nereden geliyor .
Telefon önerirken özelliklerine bakmıyor burada ki insanlar.
Yaşı 10-15 arası olanlar, babası cebine harçlık vermese aç kalacak tipler gelmiş burada bunları tartışıyor.

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,933
Forumda çok sık önerildiğini görüyorum adam 8000tl'lik konu açıyor iphone xs, xr. p30pro, s10+ diyede soruyor bakıyorsun hep aynı tipler p30 öneriyor hatta bir tanesi o paraya iki tane p30 alırım diyor????
Arkadaş bu cihaz bir kere huawei dünkü çinli marka birde ambargo yemiş geçmişte adam belliki üst segment cihazları istiyor bunlar gelmiş p30 diyor bir kere aynı kalitemi???
Ois yok telefonda, çin bilgilerimizi çalıyor bunlar tutmuş değmez daha fazla vermeye zaten ömrü ne kadar telefonun yok zoom kamerasında ois var, mi 9 fiyatına onun huawei versiyonu garantili filan diyor. Bir kere bu marka snapdragon kullanmıyor, samsung gibi yılların markasıda değil, ekranı boe, ois yok telefonda neymiş servisi iyi, bataryası s10e'nin nerdeyse iki katı gidiyormuş, xiaomi'den iyiymiş garantisi... sanki teknik servisten gireceğiz internete, çetemidir nedir bunlar xs, s10+, p30pro soran adama p30 öneriyorlar, size soruyorum forum bunlar ne ayak!!!
Sanki teknik servis dağ başında kaldığımızda gelip bizi kurtaracak!!!

Bu kafada yeni türedi nedir bu? p30 hayranlığı g7 hayranlığı falan , düşünmüyorum de geç veya yorum bile yapma paran bolsa git al ne diye öneri bekliyorsun memnun kalmaz isen satarsın yine alırsın para nasılsa bol.

Sardaukar

Profesör
Reaksiyon puanı
903
iphone telefona samsung telefona 10.000 verip ne yapacaksınız ?

param olsa bile vermem yahu telefon alıyorsunuz telefonda yapacaklarınız belli

1.sosyal medya
2.video fotoğraf
3.oyun
4.müzik
5.görüşme

10.000 tl niz olduktan sonra gidin bilgisayar falan alın yada tatil yapın

500 gb mış 1 terabayt depolama alanıymış ne işime yaracak ?

onun yarı fiyatı bile olmayan ama üstteki saydığım özelliklerin hakkını ziyadesiyle veren telefonlar var.

Ben artık iphone u samsungu iş görmesi için değil hava atmak için alındığını düşünenlerdenim gereksiz masraf