Huawei p20 pro Fiyatı ?

Bu konuyu okuyanlar

tunahan0144

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teknosa , Vatan ve Media Markın internet sitelerine baktım P20 proyu internet sitelerinden 3 firmada kaldırmıs bi fiyat artısımı olacak veya neden kaldırıldığı hakkında bi fikri olan var mı ?

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Huawei telefonlarına zam yapılacak diye bir haber görmüştüm. Ondan kaldırılmış olabilir yeni fiyat koyarlar diye.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bence artık P20 Pro satılmayacak. Muhtemelen zarar ediyorlardı. Veya az kar ediyorlardı. Mate 20 ile yerini dolduracaklar gibi Proda en üst segment olacak iyice pahalı olacak. Normalde fiyat kalkmaz direk zamlanırdı

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Almaya niyetiniz varsa almayın, çok daha iyi telefonlar.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Mate 20 yaklaşıyor ondan olabilir yada aynı fiyatta daha iyi telefonlar var millet onları alıyor ellerinde kalmış olabilir benden sana tavsiye p20 proya çok heves etme pili dışında hiçbir artısı yok 3 gün önce kuzenim aldı 1 gün boyunca yanındaydım deneyimledim kendi note 8 imle kıyasladım video performansı note 8 den çok kötü arayüzü çok sade ve sıkıcı experience bin basar,ekranı note 8 'le kıyaslanacak düzeyde değil,yapay zeka her zaman işe yaramıyor resimler pastel boya gibi çıkıyor,aklın varsa s9 plusa yönel

csk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
S9 plus kalitesi elbette tartışılmaz. P20 pro ise gerçekten güzel telefon, alıp deneyimlemek isteyebilirsin. Tabi muhakkak önce bir teknoloji mağazasına gidip gözle görüp telefonu karıştırmanı tavsiye ederim.