Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Huawei P20 & P20 Pro Kullanıcı Deneyimi - Beğeni Anketi

• Kullanılan toplam oy
    92

Leand

Dekan
İlla çok iyi batarya ömrü istiyorsan Moto g7 power’ı falan bekle.

S9+ gibi amirallerin gayet iyi batarya ömrü var.
Çokta iyi değil s9+ bil ömrü o bataryanın hakkını vermiyor özellikle kullanıcıları bunu diyor. Mesela note9 optimizasyonu daha iyi diyoruz ama birde şu var iphone'a pahallı diyoruz ama galiba samsung adam akıllı optimizasyonu sadece note9/8 vs veriyor. Bence iphone'a o zaman hiç laf edilmemesi lazım ki eski modellerinde dahi optimizasyonu iyi bir yerde.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Dostum gözükmüyorsun ne yaptın. :)

Son düzenleme:

TheTruthHurts

Profesör
Çokta iyi değil s9+ bil ömrü o bataryanın hakkını vermiyor özellikle kullanıcıları bunu diyor. Mesela note9 optimizasyonu daha iyi diyoruz ama birde şu var iphone'a pahallı diyoruz ama galiba samsung adam akıllı optimizasyonu sadece note9/8 vs veriyor. Bence iphone'a o zaman hiç laf edilmemesi lazım ki eski modellerinde dahi optimizasyonu iyi bir yerde.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Dostum gözükmüyorsun ne yaptın. :)
Samsung genel olarak amirallere en çok önem veriyor zaten...

S9+’ın batarya ömrü cidden gayet iyi fakat nedense pie’da çok batarya sömürmeye başladı.

BlueMarble

Asistan
P20 pro aşağıdaki güncellemeden sonra ekranın sol üstünde HD+ yazısı çıktı ve kaldıramıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

TRancer

Üyecik
Arkadaşlar P20 Pro hala alınır mı önerir misiniz şu tarih itibariyle

Szayel

Asistan
Arkadaş başlığı görünce duygulanıyorum. Meretin fiyatı inseydi almıştım çoktan. Piyasada son ürünler dolaşıyor onlarda 3700 3400.
İlla iphone veya samsung s10 falan aldırıcaklar.

stat counter