Huawei p20 mi? iPhone 7 mi?

Size göre

• Kullanılan toplam oy
    16

Bu konuyu okuyanlar

Salmkc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhaba, size bir konu danışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Bir cihaz alacağım ve kafamda iki tane var birisi iOS diğeri android. Android veya iOS olması önemli değil cihazların hangisinin daha iyi olduğu önemli benim için bu yüzden arada kaldım. Huawei p20 ve iPhone 7 arasındayım bana bir fikir verirseniz çok sevinirim, şu an iPhone 5s cihazı kullanıyorum yeni sürümlere göre çok sağlıklı verim alamadığım için size danışmak istedim, teşekkür ederim şimdiden ?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Merhaba, size bir konu danışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Bir cihaz alacağım ve kafamda iki tane var birisi iOS diğeri android. Android veya iOS olması önemli değil cihazların hangisinin daha iyi olduğu önemli benim için bu yüzden arada kaldım. Huawei p20 ve iPhone 7 arasındayım bana bir fikir verirseniz çok sevinirim, şu an iPhone 5s cihazı kullanıyorum yeni sürümlere göre çok sağlıklı verim alamadığım için size danışmak istedim, teşekkür ederim şimdiden ?
Yeni deneyimlere açılıp Huawei P20'yi denemeni isterim. Donanım, kamera, pil deneyimi performansı çok daha üstün. :)

Salmkc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Son düzenleme:

Cpt Price

Asistan
Reaksiyon puanı
38
---- Mesajlar birleştirildi ----

Bende böyle düşündüm ancak bi yanda iOS diğer yanda android olunca düşünmeden edemedim
ios dışarden dosya falan indirme imkanın kısıklı hapis gibe android daha iyi ve huwei cpu ve gpu artırıcakmış daha iyi

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
P20.
İostan devam etmek istersen 7

Salmkc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
İlgin için teşekkür ederim dostum :)

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
7 kötü bence 8 de 7dinin camlısı iphone kötü
Camlısı ?
Hızlı şarj, kablosuz şarj, a11 bionic işlemci, arkanın camlı olması, daha güncel olması. Bunların 5 i var. Fark sadece camlı olması değil.

Salmkc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Teşekkür ederim ilgin için içim rahatlıyor bu şekilde arada kalmıştım iOS veya android konusunda ama huawei cok başka bişey yaptı bu yüzden denemeye değer dediğiniz şekilde ☺️

Cpt Price

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Camlısı ?
Hızlı şarj, kablosuz şarj, a11 bionic işlemci, arkanın camlı olması, daha güncel olması. Bunların 5 i var. Fark sadece camlı olması değil.
kablosuz şarj dediğin bir aygıtın üstüne koymadan powerbankli kılıf gibi olmalı a11 a10 neredeyse aynı işlevleri yapa biliyor iphone biz batarya olayını çözdük demiyor hhızlı şarj getirdik diyor

Salmkc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Camlısı ?
Camlısı ?

Huaweide de arka camlı ve hızlı şarj özelliği var ve bütçe konusunda bundan daha fazla açılamadığım için ikisini düşünüyorum. Bu yüzden huawei iPhoneu diğer özellikleriyle geride bıraktığını düşünüyorum, ama görüşlerini önemli benim için, teşekkür ederim ☺️ ??

Son düzenleme:

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
başka bir arayüz istiyorsan iOS daha güçlü olmasını istiyorsan P20 bu arada P20 çok güçlü bende P8 lite var bangır bangır oynarken o uçmuştur

Salmkc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Huaweide de arka camlı ve hızlı şarj özelliği var ve bütçe konusunda bundan daha fazla açılamadığım için ikisini düşünüyorum. Bu yüzden huawei iPhoneu diğer özellikleriyle geride bıraktığını düşünüyorum, ama görüşlerini önem

Görüşün için çok teşekkürler ☺️

başka bir arayüz istiyorsan iOS daha güçlü olmasını istiyorsan P20 bu arada P20 çok güçlü bende P8 lite var bangır bangır oynarken o uçmuştur

Görüşün için çok teşekkür ederim ☺️

Son düzenleme:

yasindemir94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
p20 yerine mate 10 proyuda düşünebilirsin
farkları: mate 10 proda 6 ram var,ekran 6 inç ve oled, batarya da 4000mah,suya ve toza dayanıklılıkta daha iyi IP67 sadece ön kamerası 8mp ama çok sıkıntı olacağını zannetmiyorum.

bende var mate 10 pro ve çok memnunum cihazdan

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Plus almıyorsanız iPhone almak pek mantıklı değil gibi. P20 yerine ZenFone 5z öneririm.

Oguzzeyrekci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende aynı soruyu dusunuyorum suanda:) p20 donanim ve performans olarak daha iyi ama iPhone sonucta bi havasi var sirf onun icin dusunuyorum yoksa direk p20:) sen ne aldin

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Telefon hava atmak için değil, ihtiyaç için alınır ve ne iPhone 7 ne de P20 alınır.

Hombre suelto

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Her türlü huwaei p20 kamera işlemci ekran, ekran kasa oranı ve fiyatı.