Huawei P20 Lite Son Güncelleme Sonrası !!

Bu konuyu okuyanlar

Hsynkaratepe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Merhaba

Aktif olarak P20 Lite kullanıyorum çokta memnunum fakat son güncellemeden sonra klavyede özellikle boşluk ve alt sıradaki tuşları kullanmak istediğimizde Home (O) tuşuna basıyor.
Ayrıca evimde kullandığım Samsung Smart Tv ye ekran yansıtma (Kablosuz Projeksiyon) ile bağlanmak istediğimde WİFİ özelliğini kapatarak mobil veriyi açıyor. Bu şikayetlerle karşılaşan yada çözümünü bilen tavsiyesi olan var mıdır.

Şimdiden Teşekkürler.

hsnbzkrt44

Asistan
Reaksiyon puanı
8
yaptığınız son güncellemde atlatılan hatalı yükleme veya tam uygulanmamış güncelemelerden kaynaklanıyor bir takıma telefon kafayı yiyor size tavsiyem fabrika ayarlarınızı sıfırlamak ve format atarak denemeniz eğer bu seçeneklelri denediğinizde olmaz ise huawei yetkili servislerinden yardım alabilirsiniz.

YKartal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Format atarak fabrika ayarlarına geri dönebilirsiniz. Sorun çözülecektir.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Arkadaşlar Merhaba

Aktif olarak P20 Lite kullanıyorum çokta memnunum fakat son güncellemeden sonra klavyede özellikle boşluk ve alt sıradaki tuşları kullanmak istediğimizde Home (O) tuşuna basıyor.
Ayrıca evimde kullandığım Samsung Smart Tv ye ekran yansıtma (Kablosuz Projeksiyon) ile bağlanmak istediğimde WİFİ özelliğini kapatarak mobil veriyi açıyor. Bu şikayetlerle karşılaşan yada çözümünü bilen tavsiyesi olan var mıdır.

Şimdiden Teşekkürler.
Yedek alıp cihaza hard reset at.