Huawei p20 lite huawei yazısından sonra görüntü gelmiyor

Bu konuyu okuyanlar

Barisguzel1

Barisgzl1
Reaksiyon puanı
67
Huawei p20 lite huawei yazısından sonra görüntü gelmiyor neden böyle oluyor

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Hard reset atmayı deneyin.

Yine görüntü gelmez ise teknik desteğe ihtiyacı var demektir. Garantisi var ise Huawei teknik servise, yok ise telefon tamircisine götürmenizi tavsiye ederim. Eğer suyla veya mekanik darbe ile bu sorun oluşmuş ise garanti yardım etmeyebilir.

Barisguzel1

Barisgzl1
Reaksiyon puanı
67
Artık Yaptırmam yeni telefon alırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefoncudan almıştım bir sürü sorun çıkarttı 1 kere ekranı kırıldı değişti ondan sonra hep ekranı kırılmaya başladı şarj yeri bozuldu çıkartmadığı sorun kalmadı

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Artık Yaptırmam yeni telefon alırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefoncudan almıştım bir sürü sorun çıkarttı 1 kere ekranı kırıldı değişti ondan sonra hep ekranı kırılmaya başladı şarj yeri bozuldu çıkartmadığı sorun kalmadı
Telefoncu'dan telefon alınacaksa oldukça seçici olunmalı sizde bu durumdan mağdursunuz sanırım. Size önerim güvenilir bir mağazadan(hepsiburada) redmi note 8 pro gibi f/p telefonlarına yönelmenizdir. Eğer bütçeniz daha fazla ise daha iyi telefonlar var tabii.

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Huawei google desteği bitti mi ?
Şu an piyasadaki Huawei telefonlar için böyle bir şey söz konusu değil. Huawei alma taraftarı iseniz gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Ben mate 20 lite kullanıyorum ve telefonuma Android 10 geldi.

Barisguzel1

Barisgzl1
Reaksiyon puanı
67
Şu an piyasadaki Huawei telefonlar için böyle bir şey söz konusu değil. Huawei alma taraftarı iseniz gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Ben mate 20 lite kullanıyorum ve telefonuma Android 10 geldi.
Huawei mi asla

hsnbzkrt44

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Huawei p20 lite huawei yazısından sonra görüntü gelmiyor neden böyle oluyor
yazılım hatalarından kaynaklanıyor büyük ihtimal format atmanızı öneririm o da olmazsa huaweinin yetkili servisleriyle görüşüp yardım alabilirsiniz size katkı sağlayacağını düşünüyorum

YKartal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Hard reset atmalısınız sorun %90 düzelir. Düzelmezse servisten yazılım desteği alabilirsiniz. Muhtemelen içerisindeki yazılımı silip tekrar yükleyecekler ve sorun düzelecek.Daha önce başıma bu tarz bir durum apple'da gelmişti. O sekilde çözüldü durum. Huwaei de hiç yaşamadım bu sorunu.