Huawei P10 YouTube kasma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Voxyz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Huawei P10 kullanıyorum. Android 8 güncellemesi geldikten sonra YouTube kasmaya başladı. 15 - 20 FPS gibi gözle görülür şekilde bir kasma var çıkıp girdikten sonra sorun ortadan kalkıyor fakat birkaç video izledikten sonra aynı sorun ortaya çıkıyor. İnternetteki yöntemlere başvurdum sonuç çıkmadı. Huawei teknik servisiyle iletişime geçtim yine aynı sorun. Bana dedikleri şey hard reset at düzelmezse teknik servise gönderin. Hard reset attım yine aynı sorun. Bunun gibi sorun yaşayıp çözen arkadaşlar varsa yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu arada YouTube uygulamasında yaşıyorum bu sorunu. Verileri silince normale dönüyor fakat 2 video izledikten sonra aynı sorun tekrarlanıyor

Son düzenleme:

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Telefon ısınıyor mu video izlerken? Benzer bir durumu telefon çok ısındığı zaman yaşamıştım. Sonra bir iki güncelleme ile düzeldi.

Salawdaha

Asistan
Reaksiyon puanı
119
bencede ısınmadan kaynaklı veya youtubedan kaynaklı olabilir telefonda baska uygulamalarda yaşamıyorsan bu 2 sinden büyük ihtimal

Voxyz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayır ısınmayla alakalı değil çünkü her zaman yaşadığım sorun bu ve sadece Youtube da yapıyor bunu. Teknik servis bize gönderin diyor da sırf bunun için de göndermek istemiyorum

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Son sürüm olan b371 mi yüklü cihazda?

Voxyz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İthalatçı garantili aldım ama en güncel versiyon sürekli güncelliyorum
Screenshot_20180828-131218.jpg

Voxyz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bir çözüme ulaşabilen var mı acaba ?

Son mesajlar