Huawei P10 ve P10 Plus Kullanıcılar Kulübü

Konusu 'Huawei' forumundadır ve Fragger tarafından 26 Şubat 2017 başlatılmıştır.

1. nilgunakbas

nilgunakbas Doçent

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    üretim operatörü
    Yer:
    izmir
    Anladım teşekkür ederim.cok araştırdım bulamadım bildirim içeriğimi gizle yemiyorum nasıl halledebilirim yada gizlenebiliyormu

2. dont touch

dont touch Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhaba arkadaşlar, dün akşam itibariyle bende huawei p10 plus'a geçmiş bulunuyorum. Iphone 7 cihazımı verip mavi renk p10 plus 128 gb rom, 6gb ram ile takas yaptım. Cihaz yaklaşık 1 buçuk aylık vodafone faturalı. İyi mi ettim kötü mü ettim henüz bilemiyorum :)

Cihaz daha önce kullandığım android telefonlardan biraz daha farklı ve zor geldi bana açıkçası. Umarım pişman olmam :) cihaz ile ilgili tüyo verecek arkadaşlardan ileti bekliyorum. Bu arada ana ekran simgeleri falan bana biraz büyük geldi bu simgeleri küçük yapmanın bir yolu var mı? Şimdiden teşekkür ediyorum.

3. Murat Burç

Murat Burç Rektör

Beğenileri:
    2.518
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Kütahya Merkez
    Erişilebilirlik'e bir göz at veya ayarlarda arama kısmı varsa oraya simge yaz veya play Store'dan simge paketi yükle (7 tane premium simge paketi bugün ücretsiz olması lazım webteknoya bir bak)

4. re13el

re13el Dekan

Beğenileri:
    102
    Ödül Puanları:
    63
  5. dont touch

dont touch Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Yani esas sorun simge değil aslında. sanırım konu çözünürlükle ilgili bişey.

Birde bu konu dışında şarj olayı bende fotodaki gibi. Ama oyun falan oynamıyorum. Kullanım zorluğu yanında pil süresi iyi.

Ekli Dosyalar:

6. Murat Burç

Murat Burç Rektör

Beğenileri:
    2.518
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Kütahya Merkez
    Ekran süresini atabilir misiniz? Pil kullanımına girdikten sonra donanım sekmesinde olur veya direk ekran yazar.

nextman bunu beğendi.
  7. Adem34

Adem34 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    İstanbul
    P10 kullanan arkadaşlar deneyimlerinizi bizimle paylaşabilir misiniz? Cihazınızda bu zamana kadar hiç bir problemle karşılaştınız mı? Hızlımıdır, herhanği bir kasma, donma ile karşılaştınızmı?
    Sarj kullanımı nasıl? (tükenmesi, dolması) Birde fazla kullanımda yoğun sıcaklık yapıyor mu?

8. dont touch

dont touch Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    üstte atmıştım hocam ekran süresini. Yanlış mı attım acaba?
    --- Gönderi Güncellendi ---
    Ben 3-5 gündür P10 plus kullanıyorum. Açıkçası iphone'dan sonra kullanımı biraz zor geldi.

Bana göre artılar:

- Pil süresi
    -Hafıza kartı takılması ( iphone'dan sonra büyük özellik)
    -Parmak izi çok hızlı
    -Kamera kaliteli

Bana göre eksiler

- Performans düşük ( ben hiç oyun oynamıyorum ama sanki cihaz kullanım anlamında yavaş gibi geldi. Bu tespitten hareketle oyun performansının tatmin edeceğini düşünmüyorum)
    - Isınma ( oyun oynamadığım halde telefonun ısındığını hissediyorum)
    - Cihaz ağır ve biraz kaba
    -Ekran kasa oranı düşük
    -Home butonu var ama basmalı değil dokunmatik gibi bişey keşke basmalı olsaydı
    -Home butonunun yanında keşke geri ve menü tuşu olsaydı. o alan işe yaramayan boş boş duran bir yer olmuş.

9. Sami unsal

Sami unsal Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Van
    Ses kalitesi guzel,ekran görüntüsü alına biliyor fakat tek tuş değil ama.Gercekten güzel çekim kalitesi de süper iPhone 7 bin çekmediği bölgede rahat görüşme yapabildikleri.

Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş