Huawei P10 ve P10 Plus Kullanıcılar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Aydın Aydemir

Üyecik
Ben p10 plus ithalatçı garantili aldım. 4 gb ram li olan. Yazılım da inanılmaz problemler var, çıldırmak üzereyim. Bir kere internette sayfaları okurken yada gezinirken ikide bir google aplication ları devreye giriyor. Telefonda donma var, oyunlar yavaş açılıyor ve takılıyor. Rehber tam bir problem abidesi bir ara numara kaydetmemeye başladı,müşteri hizmetlerini aradım fabrika ayarlarına dönüş yapın dediler. Yaptım düzeldi şimdi de meselâ Ali yi arıyorum tel gidiyor veliyi arıyor,ya öyle bi zor durumda kaldım ki,dün gece arkadaşımı aradım,tel gitti evli barklı bii kız arkadaşı aradı nasıl mahcup oldum. Yazılım olarak kullandığım en en en kötü telefon,çıldırmak üzereyim

gltkn1

Üyecik
ben p10 plus aldım 10 gün oldu alalı. daha önce aylık 5 gb internet paketim vardı ve 5 gb yetip artıyordu. şimdi 10 günde 7.5 gb internet harcamışım bu cihazda. internet mullanımım aynı hatta daha önceki telefonumda daha fazla uygyulama vardı. ekran tuş kilidindryken bile yarım saatte 20 mb internet harcjyor cihaz.
başka bu cihazı alıp kullanan var mı. bu durumu yaşayan başkası da var mı.?

gltkn1

Üyecik
ben p10 plus aldım 10 gün oldu alalı. daha önce aylık 5 gb internet paketim vardı ve 5 gb yetip artıyordu. şimdi 10 günde 7.5 gb internet harcamışım bu cihazda. internet mullanımım aynı hatta daha önceki telefonumda daha fazla uygyulama vardı. ekran tuş kilidindryken bile yarım saatte 20 mb internet harcjyor cihaz.
başka bu cihazı alıp kullanan var mı. bu durumu yaşayan başkası da var mı.?

hiç mi kullanan yok yada başına böyle bir durum gelen yada farkına varmayan veri harcamasını?

Genzo W.

Asistan
My Data Manager diye program vardı hangi uygulama ne kadar mb harcıyor gösteriyordu onu kurup inceleyebilirsin.

gltkn1

Üyecik
My Data Manager diye program vardı hangi uygulama ne kadar mb harcıyor gösteriyordu onu kurup inceleyebilirsin.
Zaten hangi programın aktif olduğu görülebiliyor cihazda ama whatsapp, line chrome açık gösteriyor ve android sistem.
En çok harcayan android sistem,
Bu uygulamaların arka planlarını kapattığım halde hala harcıyor. Android sistem zaten kapatılamıyor.
Anlamış değilim birşey bu işten. Bi çözüm bulamadım.
Bu cihazın tam ayrıntılı kullanım klavuzu yokmudur acaba

Elimdekinden daha kötü olamaz. :D bir de huaweinin bu yeni olayı varmış kullandikca daha da hızlanmasıni sagliyormus telefon seni izleyerek kullanmadıgın uygulamaları kapatiyormus
P10 Plus 2K ekrandan doalyı ısınıyor diyorlar (Kirin 960 bence ısınmaya meyilli bir işlemci )Mate 9 Pro da 2K ekran.
Az youtubeyi karıştır. S8 ve S8 Plus, FHD ekranlı normal Mate 9 ve FHD ekranlı 5.1 inç P10'a batarya anlamında fark atıyor. S7 Edge'de S8'lere yakın bazen S8 Plus'a bazen S8'e yakın batarya sunuyor normal şartlarda. Hatta bu kanalda S8 Plus ile S7 Edge yarışıyor S8 Plus 1 şarj ile kazanıyor.
Kaç saat ekran süresi alıyorsunda kötü diyorsun.

ozgun7

Doçent
P10 Plus 2K ekrandan doalyı ısınıyor diyorlar (Kirin 960 bence ısınmaya meyilli bir işlemci )Mate 9 Pro da 2K ekran.
Az youtubeyi karıştır. S8 ve S8 Plus, FHD ekranlı normal Mate 9 ve FHD ekranlı 5.1 inç P10'a batarya anlamında fark atıyor. S7 Edge'de S8'lere yakın bazen S8 Plus'a bazen S8'e yakın batarya sunuyor normal şartlarda. Hatta bu kanalda S8 Plus ile S7 Edge yarışıyor S8 Plus 1 şarj ile kazanıyor.
Kaç saat ekran süresi alıyorsunda kötü diyorsun.
3 saat kullanimda bitiyor benim s7 edge.

stat counter