Huawei P10 plus mı? iphone 7 mi?

Arkadaşlar sizlere daha önce telefonumun kırıldığını ve bu nedenle yeni telefon alacağımı söylemiştim.

Şimdi kafamda iki model kaldı.Aslında tek model vardı ama forumdaki videolarda huawie p10 ve p10 plus'ı izleyince fikrim değişti.

Bu iki modelden 1- Huawei P10 plus

2- iphone 7

Sizce hangisini almalıyım?

BJKolik

Profesör
Ben telefonları satmıyorum.O yüzden 2 el sıkıntım yok.iphone çok hızlı ve iyi ama kamerası o kadar geniş açılı değil ve pil ömrü bence iyi değil.
--- Gönderi Güncellendi ---

Evet.Diğeride 100 lira farklı
Ben telefonları satmıyorum.O yüzden 2 el sıkıntım yok.iphone çok hızlı ve iyi ama kamerası o kadar geniş açılı değil ve pil ömrü bence iyi değil.
Hayırlı olsun şimdiden güle güle kullanın.
Evet.Diğeride 100 lira farklı

F1kan

Profesör
Arkadaşlar sizlere daha önce telefonumun kırıldığını ve bu nedenle yeni telefon alacağımı söylemiştim.

Şimdi kafamda iki model kaldı.Aslında tek model vardı ama forumdaki videolarda huawie p10 ve p10 plus'ı izleyince fikrim değişti.

Bu iki modelden 1- Huawei P10 plus

2- iphone 7

Sizce hangisini almalıyım?
Neden S7 yada S7 edge almıyorsun ki ? Hem daha ucuz hemde daha güçlü cihazlar
Hee dersen ki içime bunlar sindi diye. O zaman Huawei p10 derim. Hem tr garantilide alırsan Huawei garantisi seni mağdur etmez
İp 7 neden önermedim ? Çünkü parasını hak etmiyor. Peki p10 ediyor mu orasıda muamma.
Teşekkür ederim.Çarşamba'ya kadar G3 ile devam sonra huawei ile bakalım.

Bu telefonu tercihimde hakkı abinin videosu çok etkili oldu.1.5 metreden mermere düştü.Sadece ufak tefek çizik var.Ekrana birşey olmadı dedi.
Telefona kılıf ekran koruyucu taktığında tank olur o zaman :D

P10 Plus TRde huawei garantili olarak daha satışa çıkmadı P10 Bile Huawei TR garantil,i olarak 3600 TL

İnternette huawei türkiye garantilisi 3.140 TL güvenilir site
Neden S7 yada S7 edge almıyorsun ki ? Hem daha ucuz hemde daha güçlü cihazlar
Hee dersen ki içime bunlar sindi diye. O zaman Huawei p10 derim. Hem tr garantilide alırsan Huawei garantisi seni mağdur etmez
İp 7 neden önermedim ? Çünkü parasını hak etmiyor. Peki p10 ediyor mu orasıda muamma.

Telefona kılıf ekran koruyucu taktığında tank olur o zaman :D
Aynen öyle benim parçalanan telefonum s7 edge ondan.

cern99

Profesör
Konuyla ilgisi yok kusura bakmayın ama, Huawei P10 (plus değil) Türkiye'de en çok ne kadara düşebilir ?

stat counter