Huawei p smart 2019 Türkiye'de çift sim destekler mi

Bu konuyu okuyanlar

nanki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar, huawei p smart 2019 almaya karar verdim ve birçok yerde fiyatları araştırdım. En uygun (2000 tl) teknosa, mediamarkt vb. mağazalardaydı ancak bugün girdiğim bir Vodafone mağazasında 1750 tl olduğunu söylediler. Vodafonedaki çalışan ikinci simin türkiyede desteklenmediğini söyledi. Destekleyen telefonların ithalatçı garantili olduğunu, vodafonedan alırsam huawei servisine gönderebilececeğimi ama diğer türlü sadece aldığım yerin bakacağını söyledi. Ve huaweide çalışan birini arayıp sordu ve konuşmayı bize de dinletti. Teknosada ürünün tanıtımını yapan huawei çalışanı ise böyle birşey olmadığını çift sim olduğunu söyledi. Huawei garantili olduğunu ve sorun çıkmayacağını söyledi. Yani iki huawei çalışanı birbirinin zıttını söyledi. Nereden almam daha mantıklı olur? Yardımcı olursanız sevinirim.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Yorumu sildim ama çift hat desteği olduğu yazıyor modelin bir araştırmak lazım.

nanki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yorumu sildim ama çift hat desteği olduğu yazıyor modelin bir araştırmak lazım.
Cevap için teşekkür ederim ama telefon çift simli. İki yerdekine de baktım ve çift sim kart yuvası var. Sadece çalışanlardan biri imeilerden birinin türkiyede çalışmadığını, diğeri de çalıştığını söyledi. İkisi de Huawei çalışanı ve ikisi de farklı şeyler söylüyorlar.

POH

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Cevap için teşekkür ederim ama telefon çift simli. İki yerdekine de baktım ve çift sim kart yuvası var. Sadece çalışanlardan biri imeilerden birinin türkiyede çalışmadığını, diğeri de çalıştığını söyledi. İkisi de Huawei çalışanı ve ikisi de farklı şeyler söylüyorlar.
Vodafone çalışanları ne anlar ? Onlar sadece cihaz satma derdinde. O tarz mağaza çalışanlarının Allah dediğine inanamayacaksın. Onlara belirli bi kota veriyorlar ona göre prim alıyorlar.
Hepsiburada'da 1.800₺ye (Siyah rengi) Huawei Türkiye garantili olarak satılıyor. Oradan al kafan rahat olsun.

nanki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vodafone çalışanları ne anlar ? Onlar sadece cihaz satma derdinde. O tarz mağaza çalışanlarının Allah dediğine inanamayacaksın. Onlara belirli bi kota veriyorlar ona göre prim alıyorlar.
Hepsiburada'da 1.800₺ye (Siyah rengi) Huawei Türkiye garantili olarak satılıyor. Oradan al kafan rahat olsun.
Kart kullanmadığım için internetten alamıyorum. Ama teknosadan almam daha mantıklı olacak sanırım.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Kart kullanmadığım için internetten alamıyorum. Ama teknosadan almam daha mantıklı olacak sanırım.

Kardeş nakit hesap açıyorlar hb'de ama 3 takside kadar nakit fiyata alırsın üstte ki arkadaşın dediği gibi bir iş güzarlık peşinde olabilirler ben o seçeneği göz ardı ettim.

POH

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Fazladan 200₺ verip aynı ürünü aynı garanti koşullarında almanın mantıklı yönünü söylersen bizde bilelim

stackman

Asistan
Reaksiyon puanı
135
Vodafone'dan almaya göre daha mantıklı demek istemiş.