Huawei P Smart 2019 Kullananlar Klübü

Telefonunuzu değerlendirin.

• Kullanılan toplam oy
    13

Bu konuyu okuyanlar

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Arkadaşlar bu konuda tüm Huawei P Smart 2019 kullananları tek konuda toplamak ve alacak olanların soruları yanıtlamayı amaçlıyorum. Telefonunuz hakkında her türlü soruyu sorabilirsiniz. Elimizden geldiğince yardım ederiz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefonda ne gibi kişileştirmeler yaptığınız, hangi temayı kullanıyorsunuz, ne gibi kişileştirmeler yapılabilir? Herkes telefonunu tanıtsın bakalım.

Van Dijk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Mart ayında satın aldım ben. Genel olarak memnun olduğumu söyleyebilirim. Klasik kendi temasını kullanıyorum ama güzel bir özelleştirme varsa hayır demem.

timeisbad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Selamlar, telefonda WhatsApp yada Skype ile görüşürken ses karşı tarafa kesik kesik gidiyor. Bilgisi olan varmı acaba, normal telefon konuşmasında herhangi bir sorun yok.

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Selamlar, telefonda WhatsApp yada Skype ile görüşürken ses karşı tarafa kesik kesik gidiyor. Bilgisi olan varmı acaba, normal telefon konuşmasında herhangi bir sorun yok.

Bende kullanıyorum ama öyle bir sıkıntı yaşamadım. İnternetten veya uygulamadan kaynaklı bir sorun olabilir. WhatsApp ve Skype da güncel olduğundan emin ol.

timeisbad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bende kullanıyorum ama öyle bir sıkıntı yaşamadım. İnternetten veya uygulamadan kaynaklı bir sorun olabilir. WhatsApp ve Skype da güncel olduğundan emin ol.
İki uygulama da güncel. İnternet sebep olsa diğer telefonla da denedim. Onda ses gitmeme gibi bir sorun olmadı. Araştırıyorum . Galiba telefona özel bir sorun.

Ecaliskan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar hiçbir yerde Huawei p smart 2019 un 9.1 alacağına dair bir bilgi yok siz biliyor musunuz alıcak mı?

omerfaruksahin296

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar bu konuda tüm Huawei P Smart 2019 kullananları tek konuda toplamak ve alacak olanların soruları yanıtlamayı amaçlıyorum. Telefonunuz hakkında her türlü soruyu sorabilirsiniz. Elimizden geldiğince yardım ederiz.

Telefonda ne gibi kişileştirmeler yaptığınız, hangi temayı kullanıyorsunuz, ne gibi kişileştirmeler yapılabilir? Herkes telefonunu tanıtsın bakalım.
Telefonu kullanıyorum gayet memnunum bi sıkıntıda görmedim

Arkadaşlar hiçbir yerde Huawei p smart 2019 un 9.1 alacağına dair bir bilgi yok siz biliyor musunuz alıcak mı?
Aynen 9.1 ne zaman alacak bende nette bi bilgi bulamadım

İ. MertCan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Telefonum neredeyse dört dörtlük. Ancak bir tek sıkıntım var; ana ekran sadece dikey kalıyor. Yatay ana ekran yok( ya da ben bulamadım.) Bu sorunun bir çözümü var mı?

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Telefonum neredeyse dört dörtlük. Ancak bir tek sıkıntım var; ana ekran sadece dikey kalıyor. Yatay ana ekran yok( ya da ben bulamadım.) Bu sorunun bir çözümü var mı?

Bende de öyle, maalesef.

senamerve77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben gerçekten telefonumdan memnunum ama hoparlörde konuşamıyorum hep duyulmuyor tepkisi alıyorum. aynı durumu yaşayan var mı? iletişime geçerse çok memnun olurum

Son mesajlar