Huawei P Smart 2019 Alırsam Nolur

Bu konuyu okuyanlar

Joseff_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar, P Smart'a karar vermiş alacakken Amerika şu ambargoyu uyguladı şimdi Türk Telekoma gidip bi P Smart 2019 alsam Google uygl. vs kullanabilirmiyim?
Kullansam bile bir gün iptal olurmu Google uyglm.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Arkadaşlar, P Smart'a karar vermiş alacakken Amerika şu ambargoyu uyguladı şimdi Türk Telekoma gidip bi P Smart 2019 alsam Google uygl. vs kullanabilirmiyim?
Hiçbir sıkıntı olmaz. Ancak güncelleme alamazsın (güvenlik hariç). Ama ilersi için bir şey diyemeyiz zaman göstericek onu.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Niye alıyorsunki? Mantıklı akıl işi değil aynı fiyat ayarlarında xiaomi, samsung vs aynı ayarda güzel bir model sorunsuz al kullan geç. O paraya m20 gibi bir batarya canavarı samsung telefon var.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Güncelleme dışinda sıkıntı olmaz ama samsung galaxy m20 öneririm p smart 2019 dan daha iyi

Birkan34

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Niye alıyorsunki? Mantıklı akıl işi değil aynı fiyat ayarlarında xiaomi, samsung vs aynı ayarda güzel bir model sorunsuz al kullan geç. O paraya m20 gibi bir batarya canavarı samsung telefon var.
Xiaomi alması da tehlikeli değil mi? Uygulanan ambargo diğer Çin Firmalarına sıçrarsa Xiaomi de devre dışı kalabilir.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Xiaomi alması da tehlikeli değil mi? Uygulanan ambargo diğer Çin Firmalarına sıçrarsa Xiaomi de devre dışı kalabilir.

Xiaomi'lik bir durum yok huawei altyapı muhabbetinden ban yedi xiaomi telefon yapıyor, saat, ütü, bisiklet falan filan o senin dediğin olsa zaten telefondan daha önemli meseleleri konuşma vakti gelmiştir :D rahat ol xiaomi sıkıntısız redmi note 7 garanti iyi değil mesela ama çok iyi cihaz. Bende kendime xiaomi düşünüyorum. İlk başta böyle şeyler konuşulur ama işin mantığına bakarsan sebepler farklı. Zaten komple çini engellerse bunlar bizde google'ı bırakalım daha mantıklı olur.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Başlığınız çok saçma

P smart almış olursunuz

Birkan34

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Xiaomi'lik bir durum yok huawei altyapı muhabbetinden ban yedi xiaomi telefon yapıyor, saat, ütü, bisiklet falan filan o senin dediğin olsa zaten telefondan daha önemli meseleleri konuşma vakti gelmiştir :D rahat ol xiaomi sıkıntısız redmi note 7 garanti iyi değil mesela ama çok iyi cihaz. Bende kendime xiaomi düşünüyorum. İlk başta böyle şeyler konuşulur ama işin mantığına bakarsan sebepler farklı. Zaten komple çini engellerse bunlar bizde google'ı bırakalım daha mantıklı olur.
Benim fikrimce Huawei'nin satışlarının azalması için böyle bir şey yapıyor olabilirler. Bende Xiaomi almayı düşünüyorum. A2 Lİte modelini alacağım için beni yakından ilgilendiriyor. Çünkü AndroidOne bir telefon güncelleme desteğini kaybederse almanın çok da bir esprisi olmayacak

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Benim fikrimce Huawei'nin satışlarının azalması için böyle bir şey yapıyor olabilirler. Bende Xiaomi almayı düşünüyorum. A2 Lİte modelini alacağım için beni yakından ilgilendiriyor. Çünkü AndroidOne bir telefon güncelleme desteğini kaybederse almanın çok da bir esprisi olmayacak

Şahsen a2 lite yerine m20 al derim a2 lite'ın da zaten esprisi yok m20 ondan daha donanımlı.

Birkan34

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Şahsen a2 lite yerine m20 al derim a2 lite'ın da zaten esprisi yok m20 ondan daha donanımlı.
İnternetten almayı değil de görerek almayı tercih ettiğim için vatan bilgisayar üzerinden bakıyorum m20 modeli satılmadığı için m10 da bundan daha kötü olduğu için tercih etmedim. Fakat Xiaominin de bir garantisi olmadığı için vestel Z20 ye de baktım z20 sizce nasıl (1700 tl xiaomi ile aynı fiyatta)

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
z20 pek iyi değil o fiyata şahsen önermem arayüz kalitesi ve kamera zaten yerlerde dandik bir cihaz.

Reaksiyon puanı
296
şimdilik huawei alma bekle işler 2-3 ay içinde düzelirse öyle al

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Oyun vs yok ise redmi 7 nasıl, batarya canavarı, sd 632, tasarım siyahı güzel.