Huawei p smart 2018 güncelleme sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

emirhan5632

Asistan
9.1 güncelleme geldi ve güncellemeyi yaptım sanki telefonu bilerek yavaşlattılar performansı çok düştü ne yapmalıyım?

ishak042

Profesör
Hard reset atmanızı öneririm yüzde yüz etkili yöntem. Ancak bu yöntem telefonunuzu tamamen sıfırlar bu yüzden yedekleme yapmanızı öneririm. Hard reset atmayı bilmiyorsanız p smart 2018 Hard reset atma diye Google de aratmanızı tavsiye ederim, telefon ayarlarından fabrika ayarlarına dönmek ile aynı şey değil.

emirhan5632

Asistan
Hard reset atmanızı öneririm yüzde yüz etkili yöntem. Ancak bu yöntem telefonunuzu tamamen sıfırlar bu yüzden yedekleme yapmanızı öneririm. Hard reset atmayı bilmiyorsanız p smart 2018 Hard reset atma diye Google de aratmanızı tavsiye ederim, telefon ayarlarından fabrika ayarlarına dönmek ile aynı şey değil.
Telefonuma bir zararı olur mu?

ishak042

Profesör
Bazi forumlarda okudum zarar veriyor diyolar bilmiyorum atmalı mıyım?
Ve atsam bile fotoğraflarımı almam gerek flasha atıcam otg de var ama olmuyor birtürlü (pc yok) nasıl fotoğrafları flasha atarım
Google driveye yedekleyin ayrıca Hard resetin telefona zararı yok uydurma şeyler. Eğer pc dek gelirse huawei share ile ya da kablo ile bağlantı kurup o şekilde fotolarını pc ye atarsın sonra Hard reset sonrası geri telefona atarsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pc dek gelmez ise fotoları Google driveye yedekle

[ROOKİE]

Doçent
Bazi forumlarda okudum zarar veriyor diyolar bilmiyorum atmalı mıyım?
Ve atsam bile fotoğraflarımı almam gerek flasha atıcam otg de var ama olmuyor birtürlü (pc yok) nasıl fotoğrafları flasha atarım
Bende eskiden K10 vardı. Kardeşim Apk oyun indireceğim diye habire virüs bulaştırıyordu. Belki günde 10 kere Hard reset attığım olmuştur fakat bir zararı olmadı aksine her yaptığımda bir nebze rahatlıyordu telefon.

Telefon ucuza alınmıyor yine de için rahat etmiyorsa öyle kullan belki bir iki ara güncellemeyle geçer.

emirhan5632

Asistan
Google driveye yedekleyin ayrıca Hard resetin telefona zararı yok uydurma şeyler. Eğer pc dek gelirse huawei share ile ya da kablo ile bağlantı kurup o şekilde fotolarını pc ye atarsın sonra Hard reset sonrası geri telefona atarsın

Tamam teşekkürler atıcam Hard reset

Bende eskiden K10 vardı. Kardeşim Apk oyun indireceğim diye habire virüs bulaştırıyordu. Belki günde 10 kere Hard reset attığım olmuştur fakat bir zararı olmadı aksine her yaptığımda bir nebze rahatlıyordu telefon.

Telefon ucuza alınmıyor yine de için rahat etmiyorsa öyle kullan belki bir iki ara güncellemeyle geçer.
Teşekkürler cevaplarınız için belki dediğiniz gibi bekleyebilirim biraz

emirhan5632

Asistan

Her türlü mekanik klavye membrandan iyidir :) Satış sonrası garantisi veya çıkan sonuçlara verilen reaskiyonlar markanın kalitesini ve dolaylı olarak ürüne olan güveni arttırır.
Beyler bugün hard reset atıcaktım ama şöyle bir uyarı geldi "software instal failed" ne yapmalıyım?

ishak042

Profesör
Ses açma tuşu ve güç tuşuna basılı tut huawei yazısı geldiği zaman güç tuşunu bırak ama ses açma tuşunu emuı yazısı gelene kadar bırakma sonrası zaten youtube de var.

emirhan5632

Asistan
Ses açma tuşu ve güç tuşuna basılı tut huawei yazısı geldiği zaman güç tuşunu bırak ama ses açma tuşunu emuı yazısı gelene kadar bırakma sonrası zaten youtube de var.
Peki teşekkürler tekrar denicem

Dediğinizi yaptım ama yine aynı sorunu verdi

Son düzenleme:
stat counter