Huawei mi Note 9 mu? Kararsızım...

Bu konuyu okuyanlar

PaRFaiT21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar. Az önce bu siteye üye oldum ve sizin tavsiyelerinize ciddi anlamda ihtiyacım var.
Yeni bir telefon alacağım ama kararsız kaldım. Seceneklerimde iki model var. Biri, kayıtlı Note 9 fiyatı 3600 TL. Öbürü ise Mate 20 pro 4500 TL ve 24 ay garantili. Ikisi de sıfır cihazlar.
Dipnot: Mate 20 pro bir süreliğine Vodafone'de teşhir olarak kullanıldı ancak sıfır sayılır

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Kayıtlı note 9'dan ziyade oneplus 7 filan alırsan güzel bir cihaz.

PaRFaiT21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İkisi de beğendiğim telefonlar fakat maalesef bütçem elvermiyor :)

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
İkisi de beğendiğim telefonlar fakat maalesef bütçem elvermiyor :)
Bence birazcık daha bekleyip S10 almak en mantıklısı mate 20 pro yerine.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada mate20pro 5300 tl civarı siz nasıl 4500 buldunuz?

ya da s10e alın.

PaRFaiT21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bence birazcık daha bekleyip S10 almak en mantıklısı mate 20 pro yerine.

Bu arada mate20pro 5300 tl civarı siz nasıl 4500 buldunuz?

ya da s10e alın.
Kışa bir süreliğine teşhir olarak gösterildiği için o fiyata buldum. Gerçi satan telefoncu da arkadaşım. Cihaz bildiğin sıfır cihaz ve adıma fatura kesilecek o yüzden aklımı karıştırıyor

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
Kışa bir süreliğine teşhir olarak gösterildiği için o fiyata buldum. Gerçi satan telefoncu da arkadaşım. Cihaz bildiğin sıfır cihaz ve adıma fatura kesilecek o yüzden aklımı karıştırıyor
S10e ye bakın.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
O zaman benim önerim mate 20pro bu ikisinden ama teşhir cihazı neticede iyi kontrol et.

O cihaz bana hitap etmiyor maalesef :(( sence bu dediğim iki cihazdan hangisi mantıklı?

Yanlız teşhir yada kayıtdışı yerine hb'den mi9 almak bu ikisinden daha mantıklı.

PaRFaiT21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
O zaman benim önerim mate 20pro bu ikisinden ama teşhir cihazı neticede iyi kontrol et.

Yanlız teşhir yada kayıtdışı yerine hb'den mi9 almak bu ikisinden daha mantıklı.
Ekranına herseyine dikkat ettim. Sanki kendim kutusundan çıkarmışım gibi yepyeni. Arada 1000 TL yakın fiyat farkı var. Öbür yandan da 24 ay garanti farkı var

Şuan satılmıyor hb'da. Diğer sitelerde de 5300 civarı gibi. Biraz aşıyor beni :(

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Ekranına herseyine dikkat ettim. Sanki kendim kutusundan çıkarmışım gibi yepyeni. Arada 1000 TL yakın fiyat farkı var. Öbür yandan da 24 ay garanti farkı var

Valla sürekli gün içinde açık sergilenmiş ve stand şarjına takılı kalmış bir cihaz bu yani bu paralara riske girilmez temiz bir mi 9 daha mantıklı.

PaRFaiT21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Valla sürekli gün içinde açık sergilenmiş ve stand şarjına takılı kalmış bir cihaz bu yani bu paralara riske girilmez temiz bir mi 9 daha mantıklı.
Haklısın Huawei konusunda. Mi 9 güzel bir gel fakat 5000 fiyat bandını istesem de geçemiyorum. Keşke imkanım olsa :)

PaRFaiT21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Teşekkür ederim. Seçeneklerim arasında bu da olacak. Ama sanırsam note 9 alacağım gibime geliyor. Fakat mateyi de çok beğendim. Ekran kasa oranı vs. Harikaydı

Mate sakat, note 9 ise duble riskli samsung'u öyle getirip kayıt ettirmekle bitmiyor bölgesel kilidi oluyor hangi ülkeden alındıysa o ülkenin hattı takılıp belli bir ücretle cihazın taşındığı ülkeye kaydı aktarılıyor senin bahsettiğin cihazda böyle sıkıntı varmı bilmiyorum. Benim attığım n11 linki elektromanya satıcı linkine bakarsınız nette şikayeti varmı diye sıkıntıda yaşamamak için.

bu arada s10e 4100tl

Boş ver s10e'yi optimizasyonla ilgili çok sıkıntılı olduğu yorumlarda belirtilmiş. Çabuk ısınıyor ve oyunlarda kasıyor.

PaRFaiT21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mate sakat, note 9 ise duble riskli samsung'u öyle getirip kayıt ettirmekle bitmiyor bölgesel kilidi oluyor hangi ülkeden alındıysa o ülkenin hattı takılıp belli bir ücretle cihazın taşındığı ülkeye kaydı aktarılıyor senin bahsettiğin cihazda böyle sıkıntı varmı bilmiyorum. Benim attığım n11 linki elektromanya satıcı linkine bakarsınız nette şikayeti varmı diye sıkıntıda yaşamamak için.

Boş ver s10e'yi optimizasyonla ilgili çok sıkıntılı olduğu yorumlarda belirtilmiş. Çabuk ısınıyor ve oyunlarda kasıyor.
Bahsettiğiniz o sıkıntı yok çok şükür. Kaydı falan yapılmış zaten. S10e bana hitap etmiyor pek beğenmedim valla.
Velhasıl sıkıntılı bir durum içindeyim :)

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Bahsettiğiniz o sıkıntı yok çok şükür. Kaydı falan yapılmış zaten. S10e bana hitap etmiyor pek beğenmedim valla.
Velhasıl sıkıntılı bir durum içindeyim :)

Şöyle diyebilirim note 9 kayıtlı ve faturasız satsan bedavaya gider ama mi 9 elinde tr garantili olarak daha iyi fiyata gider aradaki fiyat farkını geç, kamera olarak yine mi 9, işlemci olarak mi 9 daha iyi note 9 tr cihaz olsa aynı fiyat olsa bir alternatif olurdu düşünülürdü.

PaRFaiT21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şöyle diyebilirim note 9 kayıtlı ve faturasız satsan bedavaya gider ama mi 9 elinde tr garantili olarak daha iyi fiyata gider aradaki fiyat farkını geç, kamera olarak yine mi 9, işlemci olarak mi 9 daha iyi note 9 tr cihaz olsa aynı fiyat olsa bir alternatif olurdu düşünülürdü.
O dediğiniz şey de aklımdaydı. Huawei alsam sattigimda para eder. Note alsam artık satamam. Mi 9 aklımdan geçmiyor şuan

O dediğiniz şey de aklımdaydı. Huawei alsam sattigimda para eder. Note alsam artık satamam. Mi 9 aklımdan geçmiyor şuan