Huawei Mate 9 Porsche Design ön inceleme

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Huawei Mate 9 Porsche Design ön inceleme

CES 2017 fuarındaki teknoloji turumuza Huawei Mate 9 Porsche Design ile devam ediyoruz. Bu özel tasarımlı telefonun ön incelemesi ile karşınızdayız!

Özel tasarımlı telefonları beğeniyor musunuz?

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
10,325
Ya tamam telefon için kusur diyebileceğimiz bişey yok, olağanüstü güzel bir telefon. Note7'den sonra ilk kez bir telefonu bu denli beğendim. Ancak,
o ne ya öyle... Türkiye fiyatının 1500 $ olduğunu söylüyorlar, yani takriben 5500 lira demek. Bu bizi bozar aga, bunu ancak çok zenginler değil de, onların zıpır çocukları alabilir... Ki onların sayısı da şirketin zahmetine değmez diye düşünüyorum.

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Ya tamam telefon için kusur diyebileceğimiz bişey yok, olağanüstü güzel bir telefon. Note7'den sonra ilk kez bir telefonu bu denli beğendim. Ancak,
o ne ya öyle... Türkiye fiyatının 1500 $ olduğunu söylüyorlar, yani takriben 5500 lira demek. Bu bizi bozar aga, bunu ancak çok zenginler değil de, onların zıpır çocukları alabilir... Ki onların sayısı da şirketin zahmetine değmez diye düşünüyorum.
Porsche si olan alsın Seyyah Dede . Zira bizim o kadar paramız yok..

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Çok da dert etmeye gerek yok. Zaten sınırlı sayıda ve ultra zengin kesim için çıkarılan bir model. Firma, kalitesini ortaya koymuş ve havalı duruşunu sergilemiş, bağıra bağıra "Ben geliyorum" diyor.

Reaksiyon puanı
16,118
samsung home tuşunu kaldırdı bunlar koyuyor...
gitikçe daha çok samsung'a benziyorlar.

EEAofficial

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Telefon olarak özel olması güzel. Ferrari'nin 10.000 TL'lik telefonu da öyle :smile: