Huawei Mate 9: Hızlı bakış!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi
S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Huawei Mate 9: Hızlı bakış!

Huawei Mate 9 ofisimize ulaştı! Kutu açılış videosunun ardından şimdi de detaylı inceleme öncesinde hızlı bakış videomuzla karşınızdayız!

Huawei Mate 9 modelini beğendiniz mi?

Son düzenleme:

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Uzun incelemeyi bekliyorum. İnşallah en kısa sürede gelir.

Reaksiyon puanı
10,327
Sar değeri 1.42 imiş. Bayağı yüksek. Lakin burası Türkiye ve "Atın ölümü arpadan olsun" diyen bir ülkeyiz. O yüzden kimse buna önem vermez, bahsetmez. Bütün özellikleri ıcığı cıcığına varana kadar incelemeye, konuşmaya tabi tutarız da bu çok önemli hususunu hiç dile getirmeyiz; Çünkü bizim sağlığımızı ilgilendiriyor!!! SDN editörleri bir gün bu mevzuyu önemser de incelemelerinde dile getirirler mi bilemem ama her yeni telefon tanıtıldığında benim aklıma ilk gelen konu hep bu oluyor.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Sar değeri 1.42 imiş. Bayağı yüksek. Lakin burası Türkiye ve "Atın ölümü arpadan olsun" diyen bir ülkeyiz. O yüzden kimse buna önem vermez, bahsetmez. Bütün özellikleri ıcığı cıcığına varana kadar incelemeye, konuşmaya tabi tutarız da bu çok önemli hususunu hiç dile getirmeyiz; Çünkü bizim sağlığımızı ilgilendiriyor!!! SDN editörleri bir gün bu mevzuyu önemser de incelemelerinde dile getirirler mi bilemem ama her yeni telefon tanıtıldığında benim aklıma ilk gelen konu hep bu oluyor.
Abi boşver, kalemi de yok zaten. Senin işlerini görmez. SAR mevzusunu da, ne zaman standartların üzerine çıkarsa o zaman tartışırız..

Oguzylmz01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Şu an Irak Erbildeyim. Burda 450-550 dolar arası fiyat bandında. Huawei mağazalarında 32GB versiyonu 520 dolar. Cihazı elime aldım inceledim. Testler bir yana kesinlkle muhteşem bir kamera deneyimi sunuyor. Ön kamera deneyimide amiral gemilerine yakışır seviyede. Cihazdaki işçilik ve malzeme kalitesi tartışılmaz. Arayüz akıcılığı harika. Telefon ekran boyutuna göre elinizde çokta büyük durmuyor. Özellikle yan çerçeve göze hiç batmıyor. Cihazı 15 dakika zorladım kamera, internet , oyun. Adeta ısınma yok denilecek kadar az. Türkiye Fiyatı 1800-2400 bandında olsa bütün amiral gemilerini tokatlar bu cihaz. Özelliklede ekran olarak çok hoşuma gitti. Şu 2K , 4K ekran saçmalıklarına göre bence ekranı yeterli ve renkler doygun. Para veriyorum illada her donanımı son sistem olacak modundan kurtulun artık. Donanım elbette önemli ama Arayüz stabil olmadıkça donanım ne kadar yüksek olursa olsun. İllaki şişiyor cihaz. Ama Huawei bu işi beceriyor arkadaş. Arayüzleri tartışmasız Samsun , Sony ,Lg , Htc gibi bütçe düşmanlarından çok çok önde. Bu ay avansımı alınca alacağım bu cihazı. İphone 7 - Samsung S7 Edge gibi amiral gemileriyle aynı fiyat bandında Irakta. Elinize alıp incelemeden başka cihazlarla kıyaslamayın ve karar vermeyin. Cihaz donanım , tasarım ve yazılım olarak bence Türkiye standartlarında bütün kullanıcı gruplarını memmun edecek kadar kaliteli.