Huawei Mate 9 duyuruldu!

• Konbuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Huawei Mate 9 duyuruldu!

Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei, uzun süredir gündemden düşmeyen Mate 9 modelini resmi olarak duyurdu. İşte Huawei Mate 9 özellikleri ve fiyatı!

Son düzenleme:

Bloother

Rektör
Note 7'nin üstüne Huawei yazıp sızıntı diye gösterdikleri Porsche Dizayn imiş.
Yılın efsanesi bu olsa gerek.. Fiyatı da abartı değil. Almanya'da G5 ve S7 de ilk zamanlar 699€ idi.

Son düzenleme:

Ahbârî

Dekan
Note 7'nin üstüne Huawei yazıp sızıntı diye gösterdikleri Porsche Dizayn imiş.
Yılın efsanesi bu olsa gerek.. Fiyatı da abartı değil. Almanya'da G5 ve S7 de ilk zamanlar 699€ idi.
alınır mı :)

edit: hayvan gibiymiş. almaktan vazgeçtim :D

Çok güzelmiş be. Şimdiye kadar gördüğüm en yakışıklı Huawei telefonu. Ama 5.9 inch gereksiz büyük.

Bloother

Rektör
alınır mı :)

edit: hayvan gibiymiş. almaktan vazgeçtim :D
Ocak ayından sonra paralel ithalatlara bakılır. Param var, sorun yok dersen alırsın tabi ama ben almam. Çok güzel telefon, acayip aklımı aldı ama yok, yine de 2000 üstünü vermeyi düşünmüyorum. :D
Valla büyüklük olarak 5.5" iPhone 7 Plus'tan 2mm kısa desem.. :D
Kaça gelir Türkiye'mize ?
Tahminim 2999₺ ama bir ihtimal 2799₺'ye gelebilir.
Çok güzelmiş be. Şimdiye kadar gördüğüm en yakışıklı Huawei telefonu. Ama 5.9 inch gereksiz büyük.
Kasa olarak iP7 Plus'tan 2mm kısa, 1mm geniş.. Sence hangisi gereksiz büyük?

Ahbârî

Dekan
Ocak ayından sonra paralel ithalatlara bakılır. Param var, sorun yok dersen alırsın tabi ama ben almam. Çok güzel telefon, acayip aklımı aldı ama yok, yine de 2000 üstünü vermeyi düşünmüyorum. :D
Valla büyüklük olarak 5.5" iPhone 7 Plus'tan 2mm kısa desem.. :D

Tahminim 2999₺ ama bir ihtimal 2799₺'ye gelebilir.

Kasa olarak iP7 Plus'tan 2mm kısa, 1mm geniş.. Sence hangisi gereksiz büyük?
bi kere o paraya millet huaweiye pek yönelmez. adı duyulmuş markalar bile daha ucuzken der başkasına bakar. bi çıksın tabi de, elde görebilirsek tekrar bakarız.

Bloother

Rektör
bi kere o paraya millet huaweiye pek yönelmez. adı duyulmuş markalar bile daha ucuzken der başkasına bakar. bi çıksın tabi de, elde görebilirsek tekrar bakarız.
Huawei, bilen için çok köklü bir marka, yılların markası ama herkes bilmez tabi. Samsung'dan kesin olarak kaliteli mesela, yemin etsem başım ağrımaz.. Bilmeyenler, elbette bu lafıma itiraz edecektir..

Kadima

Rektör
Özellikleri ve tasarımı iyi ama pek tutulmayan bir marka için o kadar para ödemez kimse.
Birde nedendir bilmiyorum gönlüm SD işlemcilerden yana :)

stat counter