Huawei mate 20 pro.Samsung galaxy s10. Huawei p30

Hangi telefon performans olarak daha iyi

• Kullanılan toplam oy
    11
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

SaintLeonard

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Herkese iyi akşamlar başlıkta gördüğünüz gibi bu üç telefon arasında kaldım. Benim kişisel tercih olarak telefonun kamerasının iyi olmasını istiyorum. Telefonların karşılaştırmalarına baktığımda kameralarda benzer bir performans var. Tabi günlük kullanım içinde uygun olması gerek kasma ve donma olmaması gerek. Lütfen önerileriniz yazarmısınız sizin düşünceleriniz çok önemli.

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
hocam kamera açısından bakarsanız fotoğrafta p30 öndeyken videoda s10 önde yani birinin diğerine çok büyük farkı yok.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Fiyat farkıyla p30 s10'dan iyi ve özellik olarak mate 20pro artıları olsada p30 daha tercih edilesi sağlam kasa, iyi batarya, iyi kamera, ergonomi ve iyi garanti bence fazlasını vermeye gerek yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tabi ücret farkı mühim değil dersen s10'da kral cihaz ekranı ve arka kamerası ile ve one ui özelleştirilebilirliğide cabası tam android oluyor.

SaintLeonard

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Önerileriniz için hepinize teşekkür ederim.

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Herkese iyi akşamlar başlıkta gördüğünüz gibi bu üç telefon arasında kaldım. Benim kişisel tercih olarak telefonun kamerasının iyi olmasını istiyorum. Telefonların karşılaştırmalarına baktığımda kameralarda benzer bir performans var. Tabi günlük kullanım içinde uygun olması gerek kasma ve donma olmaması gerek. Lütfen önerileriniz yazarmısınız sizin düşünceleriniz çok önemli.
s10