HUAWEİ MATE 20 PRO MU ONE PLUS 7 PRO MU

Bu konuyu okuyanlar

Huseyin886

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar şuan ırak tayim burdan ucuz fiyata bulabiliyorum bu iki telefon arasında kaldım mate 20 proyu uzun zamandır takip ediyorum ama öne plus 7 PRO hakkında bi bilgim yok fazla sizce hangisini almalıyım nedenleriyle aciklayabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Onurozkan81

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Kanka one plus 7 çok çok iyi bir telefon ama tr de tamir ettirecek birilerini bulman zor olacaktır

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Arkadaşlar şuan ırak tayim burdan ucuz fiyata bulabiliyorum bu iki telefon arasında kaldım mate 20 proyu uzun zamandır takip ediyorum ama öne plus 7 PRO hakkında bi bilgim yok fazla sizce hangisini almalıyım nedenleriyle aciklayabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Cevap vermeye gerek yok: OP7 Pro, eğer TR’de alıncaksa Mi 9T Pro öneririm.

Huseyin886

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar ben bu iki telefon arasında kaldım zaten ülkeye sokunca IMEI attiricam yani ikisindede garanti olmayacak ben 4 yıldır honor 7 kullanıyorum hiç garantiye gitmedi zaten 3.5 yıl tek arıza bile yasamadim çok da memnunum huaweiden ama oppo yu da beğendim ama karar veremedim Huawei çok sağlam ama oppo nasıl bilmiyorum ona göre yanıtlarsanız sevinirim almışken iyisi olsun diyorum Apple la Samsung düşünmüyorum

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Tabiki de OnePlus 7 Pro
OnePlus Oppo'dan ayrılan adamın kurduğu bir markadır mükemmel bir yazılım ekibi vardır yani güncelleme sorunu yaşamazsın uzun süre seni götürür Oxygen arayüzü çok stabildir hatta saf android arayüzünden daha stabildir diyebilirm kısacası OnePlus alırsan seni yarı yolda bırakmaz çok güzel fıstık gibi markadır ben eğer yurtdışında yaşarsam kullanacağım telefon OnePlus olur o derece şiddetle öneriyorum tek sorunu garantisiz bir cihaz ülkemizde de resmi olarak satılmıyor yurtdışından almaya kalksan 1500 tl imei kaydı var bunlar benim için sorun teşkil etmiyor dersen OnePlus 7 Pro tam sana göre bir telefon ayrıca SD855 işlemci kullanıyor bu bile alman için geçerli bir sebep

Huseyin886

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tabiki de OnePlus 7 Pro
OnePlus Oppo'dan ayrılan adamın kurduğu bir markadır mükemmel bir yazılım ekibi vardır yani güncelleme sorunu yaşamazsın uzun süre seni götürür Oxygen arayüzü çok stabildir hatta saf android arayüzünden daha stabildir diyebilirm kısacası OnePlus alırsan seni yarı yolda bırakmaz çok güzel fıstık gibi markadır ben eğer yurtdışında yaşarsam kullanacağım telefon OnePlus olur o derece şiddetle öneriyorum tek sorunu garantisiz bir cihaz ülkemizde de resmi olarak satılmıyor yurtdışından almaya kalksan 1500 tl imei kaydı var bunlar benim için sorun teşkil etmiyor dersen OnePlus 7 Pro tam sana göre bir telefon ayrıca SD855 işlemci kullanıyor bu bile alman için geçerli bir sebep
Ben bunlardan birini alıp IMEI caktirmayi düşünüyorum bı sorun olurmu acaba Türkiye'de iraga çalışmaya geldim burda isim uzun da sürebilir kisada Türkiye'ye dönünce IMEI caktircam garanti umrumda değil acikcasi ne zaman sıfır telefon alsam garanti dolduktan sonra arıza veriyor o yüzden umursamıyorum

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Oneplus 7pro'dan şaşma her şeyi ile daha iyi amerika ambargo koyunca huawei güncelleme almaz hale gelir... zaten donanımda op7pro daha başarılı.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
OnePlus 7 Pro kesinlikle

Huseyin886

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar güzel hepinize teşekkür ederim benim için en önemli şeylerden biride bu öne plus=7 ye koruyucu lifif falan takabilecekmiyim çünkü ben burda demir işiyle uğraşıyorum kırılmasını onlemem gerekiyor sağlamligi yani

stackman

Asistan
Reaksiyon puanı
135
Arkadaşlar güzel hepinize teşekkür ederim benim için en önemli şeylerden biride bu öne plus=7 ye koruyucu lifif falan takabilecekmiyim çünkü ben burda demir işiyle uğraşıyorum kırılmasını onlemem gerekiyor sağlamligi yani
Spigen kılıf alırsın. Şimdiden hayırlı olsun. Harika cihaz. Ben de en kısa sürede 7 Pro'ya geçeceğim.

Huseyin886

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Spigen kılıf alırsın. Şimdiden hayırlı olsun. Harika cihaz. Ben de en kısa sürede 7 Pro'ya geçeceğim.
Peki sarji ne kadar gidiyor en önemli lerden biride o benim için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki sarji ne kadar gidiyor en önemli lerden biride o benim için
Bide bu telefonun sar değeri çok yüksek sıkıntılı olmasin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Op 7 pro daha iyi
Bu öne plus 7 PRO nun şarjı günü cikarirmi bütün gün elimde çünkü telefon şarj önemli benim için birde sar değeri çok yüksek sıkıntı yaratmaz dimi

Son düzenleme: