Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Death Mark

Guru
Onursal Üye
bence konuyla olay başka yerlere gitti konu 'kullanıcıları' yani telefonu kullanıp deneyimleyenler, mesaj atanlar ise telefonu kullanmayı bırak yakından bile görmeyenler.. Huawei Mate 20 Pro hakkında gibi bi başlık altında bu muhabbetler daha uygun olurdu sanki.
Kullanıcıları adı altında sadece kullanıcıların yorumları değil cihazı azda olsa deneyimlemiş veya o konuda bilgi sahibi olanların cihazın hakkında kafanıza takılan soruları gerçek kulllanıcılarına sorabildiğiniz ve eleştirebildiğiniz bir konudur.

Genzo W.

Asistan
Kullanıcıları adı altında sadece kullanıcıların yorumları değil cihazı azda olsa deneyimlemiş veya o konuda bilgi sahibi olanların cihazın hakkında kafanıza takılan soruları gerçek kulllanıcılarına sorabildiğiniz ve eleştirebildiğiniz bir konudur.
Kullanıcıları sözcüğünün karşılığı kullanan olmakla birlikte, sadece kullanan değil azda olsa deneyimlemiş diyorsun burda cihazı yakından gören yok. Bilgi sahibi olanların gerçek kullanıcılara soru sorabileceği diyorsun gerçek kullanıcı yok.

Konunun asıl amacı yada olması gereken diyim misal ben bu cihazı almak istiyorum kağıt üzerindeki özellikleri zaten biliyorum diğer başlıklarda forumlarda da konuşuluyor ben burda kullanan deneyimleyen insanlar ne diyor memnun mu değil mi onu bilmek istiyorum.

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Kullanıcıları sözcüğünün karşılığı kullanan olmakla birlikte, sadece kullanan değil azda olsa deneyimlemiş diyorsun burda cihazı yakından gören yok. Bilgi sahibi olanların gerçek kullanıcılara soru sorabileceği diyorsun gerçek kullanıcı yok.

Konunun asıl amacı yada olması gereken diyim misal ben bu cihazı almak istiyorum kağıt üzerindeki özellikleri zaten biliyorum diğer başlıklarda forumlarda da konuşuluyor ben burda kullanan deneyimleyen insanlar ne diyor memnun mu değil mi onu bilmek istiyorum.
Zamanı gelince illahaki kullanan birisi buraya gelir yazar. Mate 20 Pro alınır da Türkiye şartlarında bütçeye dikkat eden kullanıcılara pek fazla tavsiye etmiyoruz.

heybetlichef

Üyecik
merhabalar huweai mate 20 pro türkiyeye ne zaman gelir acaba

---- Mesajlar birleştirildi ----

ayrıca huweai mate 20promu .ipone xs max mı hangisi daha iyi sizce donanım olarak özellikle kamera fotoğraf ve hız konusunda sizin tavsiyeniz hangisi olur

---- Mesajlar birleştirildi ----

ayrıca huweai mate 20promu .ipone xs max mı hangisi daha iyi sizce donanım olarak özellikle kamera fotoğraf ve hız knsunda .sizin öneriniz hangisi

Son düzenleme:

ErcumentSolmaz

Asistan
Kağıt üzerindeki verilerle konuşmaya gerek yok. Hız testi konusunda insan hatasını yok eden ve robot ile kıyaslayan sitenin videosu gelmedi ama şimdilik var olanları ekleyeyim.

Kamera testi: Göreceli bir kavram gördüğüne göre güzel olana karar ver.

Performans testlerinde ise: Burada gerçek hayat ile benchmarklar üzerinden kıyas var

Burada ise hangisi daha önce açıyor vs onlara bakıyorlar.

Dediğim gibi insan hatasını yok eden robot ile yapılan testler gelmedi. İki videoda da kazanan ortada.

heybetlichef

Üyecik
ayrıca huweai mate 20promu .ipone xs max mı hangisi daha iyi sizce donanım olarak özellikle kamera fotoğraf ve hız knsunda

TheTruthHurts

Profesör
ayrıca huweai mate 20promu .ipone xs max mı hangisi daha iyi sizce donanım olarak özellikle kamera fotoğraf ve hız knsunda
Performansta a12 980’i deler. Kamera ise sana bağlı. Oto modda xs max gayet güzel çekiyor ama mate 20 proda daha fazla kalite ve daha çok kamera seçeneği var. Videoya gelirsek....eh...Xs maç daha iyi iş çıkarır.

bamtrans

Üyecik
merhaba arkadaşlar bende huawei mate 20 pro ailesine katılmak istiyorum ....
yanlız şöyle kafama takılan bir şey var alacagım telefon lya-09 tek sim olan modeli alacakaranlık sıfır açılmamış hatta adam açabilir boe mi lg mi diye bakabilirsin dedi.. 2 yıl garantili avrupada ,türkiye yok sadece kıbrız gördüm yakın yer...rum mu türkiye mi o muamma..
fiyat 5500 dedi kayıtlı olması kontrol şansı etkiledi beni...
sizde alınırmı tek sim olarak..
ilerde satmak istesem sıkıntı çıkarır mı sizce ?

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar bende huawei mate 20 pro ailesine katılmak istiyorum ....
yanlız şöyle kafama takılan bir şey var alacagım telefon lya-09 tek sim olan modeli alacakaranlık sıfır açılmamış hatta adam açabilir boe mi lg mi diye bakabilirsin dedi.. 2 yıl garantili avrupada ,türkiye yok sadece kıbrız gördüm yakın yer...rum mu türkiye mi o muamma..
fiyat 5500 dedi kayıtlı olması kontrol şansı etkiledi beni...
sizde alınırmı tek sim olarak..
ilerde satmak istesem sıkıntı çıkarır mı sizce ?
Riske girme boyut sıkıntı çıkarmazsa mate20x al geç.

yaratmaz da ..bulamıyoruz ki türkiyede garantili satılmaması bile bi dert...
Alacağın Pro'da garantisiz diyorsun ama.
Ya Türkiye garantili al. Ya da garantisiz alacaksan Mate20X al ben şahsen Mate 20xi alırım daha büyük ekran çok daha minik çentik daha iyi pil arka kameralar aynı sadece yüz tanıma için özel sensör ve ekranda parmak izi bulunmamış noktasında Pro önde. Ekran çözünürlüğü da yüksek. Ama Ban göre Mate 20x çok daha iyi bir cihaz gerçekten Huawei sevmeyen bir cihaz olarak tam benlik cihaz yapmış Huawei.
Ayrıca 20x ekranı Samsung ve Huaweinin özel kalemini(m-pen destekliyor)

bamtrans

Üyecik
Alacağın Pro'da garantisiz diyorsun ama.
Ya Türkiye garantili al. Ya da garantisiz alacaksan Mate20X al ben şahsen Mate 20xi alırım daha büyük ekran çok daha minik çentik daha iyi pil arka kameralar aynı sadece yüz tanıma için özel sensör ve ekranda parmak izi bulunmamış noktasında Pro önde. Ekran çözünürlüğü da yüksek. Ama Ban göre Mate 20x çok daha iyi bir cihaz gerçekten Huawei sevmeyen bir cihaz olarak tam benlik cihaz yapmış Huawei.
Ayrıca 20x ekranı Samsung ve Huaweinin özel kalemini(m-pen destekliyor)
ama bulamıyorsun varsa bildigin tedarikçi hatay ve çevrelerinde alalım ama zor kardeşim .. inan bende çok begeniyorum .. ama alamıyoruz .. garantili olsa alacagız da yok işte ... türkiye .. bugun 23 garantili p20 pro buldum şimdilik bunu alacam satsam zarar etmem fazla .. alıp p30 pro yada ithalatçı mate 20 x e pusuya yatacagız...

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Bir sonraki P30 Pro'ların fiyatları Mate 20 kadar olur. Huawei fiyatlandırma prensibi makul değil.

bamtrans

Üyecik
en kötü ihtimal mate 20 pro ve mate 20 x ithalatçı gelir yada fiyatları düşer beklemek için böyle bir hamle yaptım ama huawei politikası kötü samsung ona rakip olmak istiyorsa fiyat çekmesi gerek bide s10 için...

Death Mark

Guru
Onursal Üye
en kötü ihtimal mate 20 pro ve mate 20 x ithalatçı gelir yada fiyatları düşer beklemek için böyle bir hamle yaptım ama huawei politikası kötü samsung ona rakip olmak istiyorsa fiyat çekmesi gerek bide s10 için...
Resmi olarak aynı fiyatlardan çıkarasa da Samsung'un telefonlarını diğer online mağazalarda daha uygun fiyata bulunabiliyor. Huawei'de maalesef durum tamamen aynı değil.

ozzy3542

Asistan
stat counter