Huawei Mate 20 lite Bildirim Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Tugay27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Arkadaşlar merhaba Bir sorum olacaktı.Arkadasima Huawei Mate 20 lite aldık lakin kendisine WhatsApp tan mesaj attığım zaman tek tık gösteriyor, WhatsApp a girmeden mesajı göremiyor bildirim gelmiyor, nasıl çözebiliriz bu sorunu?

Ömerctnky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun bende de var ne yapsam düzeltemedim. Bütün bildirim ayarlarına baktım tüm uygulamaların bildirimleri açık. Telefonu tuş kilidine alıp bir süre geçtikten sonra ne WhatsApp tan mesaj gelmiyor ne de İnstagramdan. içllerine girincce mesajlar geliyor. Yardımcı olabilir misiniz ?

enders07

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Sorun bende de var. Birisi bana Whatsapp'tan mesaj attığı zaman mesaj 2 3 saat sonra geliyor. Bildirimler çok geç geliyor.

xtree34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar huwaei mate 20lite ceptelefonu aldım mobil veride facebook calısmıyor watsaptan fotograf gönderemiyorum ancak wifiden baglanınca facebook ve watsap calısıyor bu konu hakkında bilgisi olan var mı.

enders07

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Merhaba arkadaşlar huwaei mate 20lite ceptelefonu aldım mobil veride facebook calısmıyor watsaptan fotograf gönderemiyorum ancak wifiden baglanınca facebook ve watsap calısıyor bu konu hakkında bilgisi olan var mı.
telefon mobil veriyi algılamıyor olabilir

xtree34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Google ve diyer uygulamalar calısıyor mobil baglantıda.

reklizo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hepimizde böyle bir sorunun toplu çıkması biraz garip geldi bana hani bu sorun 1 haftadır mevcut bende ve telefonum buna neden olacak bir güncelleme de almadı son 1 2 hafta içerisinde. İnternette yazılan tüm bildirim ayarları, pil ayarları, tema değişme, duvar kağıdı değişmeyi denedim ama hiç birisi çalışmadı bende. Bilgisi olan var mı acaba veya çözüm bulabilen?