Huawei Mate 10

Bu konuyu okuyanlar

Emre Örsyapan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Huawei Mate 10 Türkiyeye Ne Zaman Gelecek Ve Fiyatı Hakkında Bilgisi Olan Varmı Arkadaşlar Veya Bana Çift Kameralı Ve Suya Dayanıklı Bi Cihaz Önerirmisiniz Aranızda Yeniyim Bu Arada

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Huawei Mate 10 Türkiyeye Ne Zaman Gelecek Ve Fiyatı Hakkında Bilgisi Olan Varmı Arkadaşlar Veya Bana Çift Kameralı Ve Suya Dayanıklı Bi Cihaz Önerirmisiniz Aranızda Yeniyim Bu Arada
note 8 al mate 10 nun fiyatıda o civarlarda olur diye tahmin ediyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
Cevap çok basit :D
Note 8 :D
Huawei'yi alacağıma 3. köprüden atlarım daha iyi

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Huawei Mate 10 u unut gitsin daha 1 teknoloji yılı geride o yüzden Galaxy Note 8

resmihesap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yıllarca note serisi kullandım, 3 ay önce mate 9 aldım, artık samsung kullanmam imkansız.

Reaksiyon puanı
258
Mate 10 büyük ihtimalle Türkiye'de satılmayacak.Pro modeli satılacak.Tavsiye ederim.Bir başka alternatifte Note 8.Ama ilk önce Mate 10 Pro'nun fiyatını bir gör derim ben.

Sx105rRomules

Profesör
Reaksiyon puanı
177
mate 10 neden kötü olsun gayet süper bir tasarımı var

Emre Örsyapan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mate 10 büyük ihtimalle Türkiye'de satılmayacak.Pro modeli satılacak.Tavsiye ederim.Bir başka alternatifte Note 8.Ama ilk önce Mate 10 Pro'nun fiyatını bir gör derim ben.
bende onu beklıyorum eğer o paralarda ise almam gerçekten zor olur
--- Gönderi Güncellendi ---
note 8 al mate 10 nun fiyatıda o civarlarda olur diye tahmin ediyorum
çok yüksek hocam fiyatı
Yıllarca note serisi kullandım, 3 ay önce mate 9 aldım, artık samsung kullanmam imkansız.
memnunmusun hocam eksileri nelerdir kamera nasıl pil nasıl

resmihesap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Mate 10 Türkiye'ye resmi olarak olmasa da ithalat garantisi ile gelir. Bence mate 10 daha güzel, hem saçma dikdörtgen ekran yok, hem önde home tuşu, hem de ekran çözünürlüğü daha ideal pil ömrü ve performans açısından. Açıkçası mate 9 dan sonra mate 10 alırım herhalde.

resmihesap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bende onu beklıyorum eğer o paralarda ise almam gerçekten zor olur

çok yüksek hocam fiyatı

memnunmusun hocam eksileri nelerdir kamera nasıl pil nasıl
Pil olarak mükemmel, 6 saat ekran süresi alıyorum en az, bir buçuk ile 2 gün arasında bekleme süresi var. Kamerası gündüz çok çok muhteşem ama gece çekiminde vasat kalıyor. Performans da çok iyi. Samsung dan geçince arayüze alışmak biraz zaman aldı, onun dışında çok fark yok kullanım olarak.

Benim için en kötüsü home tuşu ya da çift tıkla uyandırma olmaması. Arabada filan telefonum ekranını açmak baya zor oluyor, parmak izi de arkada malum. O yüzden mate 10 bakacağım büyük ihtimalle alırım. Zaten ön tarafında tuş olan son amiral gemisi olacak gibi duruyor. Aynı çerçeve oranı üstelik mate 10 pro ile.

Emre Örsyapan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pil olarak mükemmel, 6 saat ekran süresi alıyorum en az, bir buçuk ile 2 gün arasında bekleme süresi var. Kamerası gündüz çok çok muhteşem ama gece çekiminde vasat kalıyor. Performans da çok iyi. Samsung dan geçince arayüze alışmak biraz zaman aldı, onun dışında çok fark yok kullanım olarak.

Benim için en kötüsü home tuşu ya da çift tıkla uyandırma olmaması. Arabada filan telefonum ekranını açmak baya zor oluyor, parmak izi de arkada malum. O yüzden mate 10 bakacağım büyük ihtimalle alırım. Zaten ön tarafında tuş olan son amiral gemisi olacak gibi duruyor. Aynı çerçeve oranı üstelik mate 10 pro ile.
daha önce 5s kullanmıştım s7edge düşünüyordum fakat bu huaweinin videolarını izledim baya ilgimi çekti açıkçası

The_King

Asistan
Reaksiyon puanı
38
S8 N8 Mate 10 pro hepsi birbirinden güzel telefonlar Hiçbirinden pişman olmazsın Note segment olarak farklı zaten S8 çoook kompakt, hızlı ve güzel Huawei arayüz emui 5.1 kullandım inanılmaz stabildir Pro nun yeni chipset i de çok hızlı ve iyi Tekrar söylüyorum hiç birinden pişman olmazsın Karar kullanım şekline göre sana bağlı

Emre Örsyapan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S8 N8 Mate 10 pro hepsi birbirinden güzel telefonlar Hiçbirinden pişman olmazsın Note segment olarak farklı zaten S8 çoook kompakt, hızlı ve güzel Huawei arayüz emui 5.1 kullandım inanılmaz stabildir Pro nun yeni chipset i de çok hızlı ve iyi Tekrar söylüyorum hiç birinden pişman olmazsın Karar kullanım şekline göre sana bağlı
S8 N8 fiyat agir gelir mate10 ve mate10 pro fiyat belli degil gerci oda o civarlarda olursa beni asar acikcasi

The_King

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Dostum fiyat aralığı belirtmeyip tavsiye istediğin için yazdım Daha uygun olarak One plus5 al geç arkana bile bakma güzel cihazdır

M

Murat Burç

SDN Okuru
S8 N8 fiyat agir gelir mate10 ve mate10 pro fiyat belli degil gerci oda o civarlarda olursa beni asar acikcasi
Huawei, S8'den 100 euro daha ucuz olan P10 Plus 128'i bu ülkede 4200'den soktu
Mate 10 Pro'nun fiyatını 5500 olarak bekliyorum
Dostum fiyat aralığı belirtmeyip tavsiye istediğin için yazdım Daha uygun olarak One plus5 al geç arkana bile bakma güzel cihazdır
OnePlus 5 için +sonsuz

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
kardeşim bende mate 9 kullandım çok güzel cihaz ama bence htc u11 al pişman olmazsın ithalatçı garanti patlat bitane.

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Kesinlikle U11'in şuanki ithalatçı fiyatı ile HTC U11 128 GB Dual Sim (İthalatçı Garantili) Fiyatı net bir şekilde iddia ediyorum Türkiye'de bu cihazla yarışabilecek bir cihaz yok. Çok taraftarı olduğum Note 8 dahil bu cihaz bu fiyattayken hiçbirine para verilmez o paraları vereceğinize paranızı yakın daha iyi
valla bunu gördüğüm iyi oldu 7 plus alcaktım ama bu cihaz bu fiyata kaçmaz onu bırak ben şimdi rengine karar veremiyorum :D

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Tesekkurler hocam
yakın zamanda alabilirim alırsam burada deneyimlerimi daha detaylı paylaşırım.Çok üstünkörü kullandım yarında arkadaşımdan detaylı inceleyip 4k da kaç dakika video kaydı yaptığını ve fhd60 fps var mı diye kontrol edeceğim. Garanti kısmıda önemli değil benim için sonuçta işin ucunda hepsiburada var sorun çıkacağını sanmıyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
yakın zamanda alabilirim alırsam burada deneyimlerimi daha detaylı paylaşırım.Çok üstünkörü kullandım yarında arkadaşımdan detaylı inceleyip 4k da kaç dakika video kaydı yaptığını ve fhd60 fps var mı diye kontrol edeceğim. Garanti kısmıda önemli değil benim için sonuçta işin ucunda hepsiburada var sorun çıkacağını sanmıyorum
FHD60 FPS'de sınır var mı diye bakmayı unutma bakalım :D

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
FHD60 FPS'de sınır var mı diye bakmayı unutma bakalım :D
evet detayları öğrendim. 4k 30fps 6 dakikalık video ile sınırlı. Telefon ilk alındığında 1080p 30fps varmış ama güncelleme ile 60fps video çekilebiliyor ve zaman sınırı yok Allah izin verirse kırmızı rengini almayı düşünüyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
evet detayları öğrendim. 4k 30fps 6 dakikalık video ile sınırlı. Telefon ilk alındığında 1080p 30fps varmış ama güncelleme ile 60fps video çekilebiliyor ve zaman sınırı yok Allah izin verirse kırmızı rengini almayı düşünüyorum
Başka kamera uygulamasında 4K 30 FPS sınırı varmıymış?

Son mesajlar