Huawei mate 10 pro

Hangisi

• Kullanılan toplam oy
    17

Bu konuyu okuyanlar

Sosen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaslar,

6 yildir apple kullanicisiyim, suan elimd 5s var yaklasik 3.5 senedir kullaniyorum ve iosun sade ve basit arayuzunu cok seviyorum. Fakat artik telefon beni degistir diyor tahmin edebiliyorsunuzdur. 1 aydir arastiriyorum ve karsima huawei mate serisi cikti isledim arastirdim hos ve baya kullanisli bir telefona benziyor. Huawei kullanicilae yardimci olursa sevinirim, veya mate10 pro yerine ne alabilirim? Butun onerilerinize acigim artilari ve eksileriyle tartisirsak iyi olabilir iyi forumlar dilerim.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Note serisi hiç bi telefonla kıyas edilemez zaten bi kullansan bidaha bırakamazsın bağımlılık yapar.Huawei gözde çok büyütülüyo bence abartılacak kadar iyi bi firma değil .Kesinlikle note 8 almalısın;)

Reaksiyon puanı
258
Mate 10 Pro güzel telefon alınabilir.Fakat İos arayüzüne alıştıktan sonra Android arayüzüne alışman baya zaman alır.Maceraya atılma bence 8 Plus almalısın.

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Mate 10 pro gerçekten çok şık kamerası çok iyi

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,362
Tartışmasız en güzeli en iyisi Samsung Galaxy Note 8 Ayrıca Mate 10 Pro da SD kart ve 3.5mm kulaklık girişi yok :)

Sosen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tartışmasız en güzeli en iyisi Samsung Galaxy Note 8 Ayrıca Mate 10 Pro da SD kart ve 3.5mm kulaklık girişi yok :)
Adapter diye birsey var bence cok - bi detay degil sd kart icinde zaten 16 gb alistim 128 yeterli degil mi sizcede
--- Gönderi Güncellendi ---
Ha o zaman S8 Plus doğru tercih olacaktır.Ama sen yine de Mate 10 Pro'nun satışa çıkmasını bekle
Yarin cikicak gidicem hepsini son kez elime alicam ve dogru karari verecegime inaniyorum son kezde size sormak istedim

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,362
Adapter diye birsey var bence cok - bi detay degil sd kart icinde zaten 16 gb alistim 128 yeterli degil mi sizcede

Yarin cikicak gidicem hepsini son kez elime alicam ve dogru karari verecegime inaniyorum son kezde size sormak istedim

Boşver O mate 10 nu büyük hata yapıyorsun Note 8 gibi şahane bir cihaz var

Reaksiyon puanı
258

Şimdiden hayırlı olsun o zaman :)

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
merhaba arkadaslar,

6 yildir apple kullanicisiyim, suan elimd 5s var yaklasik 3.5 senedir kullaniyorum ve iosun sade ve basit arayuzunu cok seviyorum. Fakat artik telefon beni degistir diyor tahmin edebiliyorsunuzdur. 1 aydir arastiriyorum ve karsima huawei mate serisi cikti isledim arastirdim hos ve baya kullanisli bir telefona benziyor. Huawei kullanicilae yardimci olursa sevinirim, veya mate10 pro yerine ne alabilirim? Butun onerilerinize acigim artilari ve eksileriyle tartisirsak iyi olabilir iyi forumlar dilerim.
mate 10 pro güzel cihaz ancak 3.5mm girişi ve sd kart girişi yok.Bataryası yüksek gözüküyor ama kötü yazılımla alakalı herhalde.note 8 öneririm.

batu095

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Huawei Mate 10 Pro satışa çıktı mı ? Resmiyette 4 Aralık gözüküyor ama hiçbir satış platformunda göremedim Mediamarkt, Vatan vs.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,362
Huawei Mate 10 Pro satışa çıktı mı ? Resmiyette 4 Aralık gözüküyor ama hiçbir satış platformunda göremedim Mediamarkt, Vatan vs.

Bende göremedim istanbul'daki büyük elektronik mağzalara gelmesi lazım

Sosen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teknosaya sordugumda 3 aralikda gelecegini 4 aralikta satisa sunulcagini soylemisti

batu095

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vatan bilgisayarın bazı şubelerine gelmiş anladığım kadarıyla. Aşağıdaki siteden mağazalar kısmına tıklarsanız stokta olan şubeleri görebilirsiniz. Tabi şubeye gitmeden önce şubeyi arayıp teyit etmekte fayda var.
HUAWEI MATE 10 PRO 128 GB AKILLI TELEFON MAVİ