Huawei Mate 10 pro vs P20 (pro değil)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Hangisini tercih etmeliyim?

• Mate 10 Pro

• P20

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

memetcan424

Üyecik
Arkadaşlar Merhaba;
Yakın zamanda telefon satın alacağım fakat mate 10 pro ile p20 arasında kaldım Sizce hangisini tercih etmeliyim? Veya bu fiyat bandında başka bir tavsiyeniz var mıdır?
Şimdiden teşekkürler.

memetcan424

Üyecik
Galaxy S9 tavsiye ederim.
S9 görünüş olarak mate 10 pro ya göre tercih edilebilir ama işin içinde p20 olduğu için daha şık bir tercih gibi geliyor bana. Ayrıca pil,yapay zeka,fiyat gibi etkenler s9 u saf dışı bırakır diye düşünüyorum. Zira s9 64 gb ve 4 gb ram var.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Nedenini belirtebilir misiniz?

Son düzenleme:

Emirhan61

Üyecik
Arkadaşlar Merhaba;
Yakın zamanda telefon satın alacağım fakat mate 10 pro ile p20 arasında kaldım Sizce hangisini tercih etmeliyim? Veya bu fiyat bandında başka bir tavsiyeniz var mıdır?
Şimdiden teşekkürler.
bana sorarsan p20 lite al derim çünkü kamea bakımından çok iyi bir telefon kasma donma vs olmaz sadece pil bakımından biraz geride kalmış bir telefon ama yanında bir powerbank taşırsan çok iyi bir telefona dönüşebilir mate 10 pro da iyi bir telefon ama ona o p20 karşısında o kadar para verilmez

Tttunahan

Profesör
S9 görünüş olarak mate 10 pro ya göre tercih edilebilir ama işin içinde p20 olduğu için daha şık bir tercih gibi geliyor bana. Ayrıca pil,yapay zeka,fiyat gibi etkenler s9 u saf dışı bırakır diye düşünüyorum. Zira s9 64 gb ve 4 gb ram var.

Nedenini belirtebilir misiniz?
Daha büyük ekran ve batarya için en azından p20 gibi iphone x çakması değil

bana sorarsan p20 lite al derim çünkü kamea bakımından çok iyi bir telefon kasma donma vs olmaz sadece pil bakımından biraz geride kalmış bir telefon ama yanında bir powerbank taşırsan çok iyi bir telefona dönüşebilir mate 10 pro da iyi bir telefon ama ona o p20 karşısında o kadar para verilmez
O işlemciyle 1 yıl sonra kasmaya başlar

Son düzenleme:
Normal bir forum yönetimi olsaydı sana yanlış bilgilendirme cezası vermelilerdi. Mate 10 Pro, P20 Lite'ın içinden geçer. P20 Lite fiyatı fazlaca abartılmış bir orta segment Mate 10 Pro amiral gemisi. Bilmediğiniz konularda atıp tutmayın lütfen.

memetcan424

Üyecik
Normal bir forum yönetimi olsaydı sana yanlış bilgilendirme cezası vermelilerdi. Mate 10 Pro, P20 Lite'ın içinden geçer. P20 Lite fiyatı fazlaca abartılmış bir orta segment Mate 10 Pro amiral gemisi. Bilmediğiniz konularda atıp tutmayın lütfen.
Hocam sizce p20 (lite değil) mi mate 10 pro mu?

Death Mark

Learning is always a painful process
Onursal Üye
Mate 10 Pro öneririm. P20 o parayı hakketmiyor.

Death Mark

Learning is always a painful process
Onursal Üye
S9 plus dxomark testlerinde p20 nin altında görünüyor.Ekli dosyayı görüntüle 41569
O testler %100 doğru değil. Rüşvet söz konusu.
P20 Pro sadece daha iyi fotoğraf çekiyor. Video bakımından S9+ alıyor.
Mate 10 Pro işini görür fakat bütçeyi arttırabiliyorsan P20 Pro veya S9+ donanım bakımından ve işlevsellikte çok daha üstün olduğu için tavsiye ederim.

S9 plus dxomark testlerinde p20 nin altında görünüyor.Ekli dosyayı görüntüle 41569
Sony Xperia XZ Premium 82, LG V30 83 puan alıyorken, Xioami Mi Note 3'ün ve Zenfone 5'in 90 puan alarak 89 puanlık S7 Edgeyi geçmesi ve HTC U11 gibi bir kral ile aynı puanı alması, Note 4'den beri akıllı telefonlarda kamerada domine eden Samsung'un Note 8'inin video stabilizasyonu yerlerde olan Mate 10 Pro'dan daha düşük puan alması gibi durumlar mantıklı geliyorsa Dxomarka inanabilirsiniz ne de olsa değişken diyaframa sahip F1.5'li piyasanın en iyi OİS'i ve kamera yaziilimana sahip S9 Plus , P20 Pro gibi 4K'sı çöp cihazdan 10 puan fark yiyebilir öyle değil mi?

memetcan424

Üyecik
O testler %100 doğru değil. Rüşvet söz konusu.
P20 Pro sadece daha iyi fotoğraf çekiyor. Video bakımından S9+ alıyor.
Mate 10 Pro işini görür fakat bütçeyi arttırabiliyorsan P20 Pro veya S9+ donanım bakımından ve işlevsellikte çok daha üstün olduğu için tavsiye ederim.
Tamamdır teşekkür ederim.

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
P20 çakma tasarım 2 modeldede işlemci aynı p20 ye boştan yere fazla para verme mate 10 pro al

stat counter