Huawei Mate 10 Lite parmak izi okuyucu arızalı çıktı

Bu konuyu okuyanlar

rapiscrap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar cihaz 20 günlük bugün parmak izi ekliyim dedim ancak parmak izi okumadı cihaz değişimi yapılır mı?

rapiscrap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
kullanıcı hatası yok cihaz alındığından beri öyle parmağınızı sabit tutun yazıyor okumuyor bir şey sıfırladım işe yaramadı telefon bayisi bunun değişimi çok zor ve ilk ay olduğundan değişim yapılır dedi ama ne derece doğru bilmiyorum

BlueMarble

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Satan bayi %90 yapmaz ancak bazı bayiler değişim yapabiliyor. En iyisi ilgili servisine güzel bir açıklama ile yollamak

rapiscrap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
telefon evkurdan alındı huawei türkiye garantili kvk da yarın arıcam artık

BlueMarble

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Evkur değiştirmez ama servis yardımcı olur bence

rapiscrap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Huawei servisi yardımcı oluyormuş galiba bu parçayı değiştirmekte zormuş sanırım

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Garantiye ver tamir ederler değişim zor

rapiscrap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
telefonu garantiye gönderdim görüşmemde eğer donanımsal bir problem ise ilk ay olduğu için değişim olucak dediler bekliyorum .

rapiscrap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar öncelikle iyi ki Huawei aldım diyorum servisi çok iyiymiş telefonu yurtiçi kargoya verdim ertesi sabah ellerindeydi yoğunluktan dolayı 1 gün orada bekledi 2.gün hemen tespit edildi arıza ve değişim kabul edildi ancak ellerinde siyah olmadığı için benden haber almadan hareket etmemişler gün içinde aramışlardı cevap veremedim sonra mesaj attılar ertesi sabah aradım onayladım ve aynı gün içinde kargoya verdiler toplam 5 gün sürdü kargoyla beraber eğer kullanıcı hatası yoksa kesinlikle çok iyi bir servisleri var telefonda zaten kalitesi ortada kararsız kalanlara tavsiyem huaweidir.

BlueMarble

Asistan
Reaksiyon puanı
24
arkadaşlar öncelikle iyi ki Huawei aldım diyorum servisi çok iyiymiş telefonu yurtiçi kargoya verdim ertesi sabah ellerindeydi yoğunluktan dolayı 1 gün orada bekledi 2.gün hemen tespit edildi arıza ve değişim kabul edildi ancak ellerinde siyah olmadığı için benden haber almadan hareket etmemişler gün içinde aramışlardı cevap veremedim sonra mesaj attılar ertesi sabah aradım onayladım ve aynı gün içinde kargoya verdiler toplam 5 gün sürdü kargoyla beraber eğer kullanıcı hatası yoksa kesinlikle çok iyi bir servisleri var telefonda zaten kalitesi ortada kararsız kalanlara tavsiyem huaweidir.
Hangi servisti, bilgi verir misin? Hort