Huawei Mate 10 bir akıllı telefon değil!

Bu konuyu okuyanlar

The_King

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Ben bu makineyi çok merak ediyorum açıkcası
Hem s8 hem p10 plus kullanıyorum kirin 960 ile bile kafa tutuyor ki bir nesil önceki işlemci artık
kirin 970 bu yüzden çok merak uyandırıyor

Öncelikle çok hızlı olacağını düşünüyorum
Diğer beklentim İşlemciye gömülmüş Aİ ile birlikte android kullananların bilebileceği Tasker yada daha kolayı olan Macdroid gibi 3.parti programlarla yapabildiğimiz Arabaya bağlanınca spotify ı aç Eve gelince zil sesini kıs wifi yi aç Çıkınca wifi yi kapa tarzı otomasyonları çok kolay bir şekilde Aİile yapabileceğimizi düşünüyorum Bakalım daha neler ekleyecekler

canozbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ben bu makineyi çok merak ediyorum açıkcası
Hem s8 hem p10 plus kullanıyorum kirin 960 ile bile kafa tutuyor ki bir nesil önceki işlemci artık
kirin 970 bu yüzden çok merak uyandırıyor

Öncelikle çok hızlı olacağını düşünüyorum
Diğer beklentim İşlemciye gömülmüş Aİ ile birlikte android kullananların bilebileceği Tasker yada daha kolayı olan Macdroid gibi 3.parti programlarla yapabildiğimiz Arabaya bağlanınca spotify ı aç Eve gelince zil sesini kıs wifi yi aç Çıkınca wifi yi kapa tarzı otomasyonları çok kolay bir şekilde Aİile yapabileceğimizi düşünüyorum Bakalım daha neler ekleyecekler

mrhaba dostum, konyla ilgil değil ama p10 plus kullanıyorum dedin. aşırı ısınma sorunu var diyorlar. seninki de oyun oynarken ısınıyor mu_? cihazı almak istiyorum ama boşuna para verırsın dıyorlar ısınma sorunu yzunden. ne dersın?

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Vayy Huawei ye bak sen Apple a kafa tutmak o kadar kolaysa buyursun yapsın bakalım :D

The_King

Asistan
Reaksiyon puanı
38
@canozbey Dostum selam Valla bende okuyorum forumlar da bazı arkadaşlar bu konuda dert yanıyorlar Ama bazıları da çok memnun Mesela bende ne oyundan atma ne ısınma ne lag sorunu hiç bir problem yok Son derece hızlı ve stabil Hatta s8 den kesinlikle daha iyi O yüzden bu Mate10 çok meraklandırıyor beni Türkiye ye geldiğin de düşünmeden alırım tabii çok saçma bir fiyattan girmezse Sana da tavsiyem ithalatçı değil türkiye garantili alman olur

Sx105rRomules

Profesör
Reaksiyon puanı
177
bu kadar iddialı bi cihaz nasıl olabilir acaba note 8 den daha üstün oldugunu iddia edıyorlar bakalım