Huawei Kirin 970 resmen tanıtıldı!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Huawei Kirin 970 resmen tanıtıldı!

Yerel yapay zeka ile güçlendirilmiş olan Huawei Kirin 970 mobil işlemci, Huawei Mate 10 ve sonraki akıllı telefonlara güç verecek. İşte, bu yepyeni platformun detayları.

Huawei Kirin 970 işlemci hakkında görüşleriniz neler?

Son düzenleme:

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Bu firma aştı kendini Samsun'la apple bir zamanlar çok büyük rakipti şuan da Samsung açık ara önde yakında ben diyorum bu firma Samsung telefonları geride bırakırsa hiç şaşırmam

Berkay Gündüz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bu firma aştı kendini Samsun'la apple bir zamanlar çok büyük rakipti şuan da Samsung açık ara önde yakında ben diyorum bu firma Samsung telefonları geride bırakırsa hiç şaşırmam
Ben de katılıyorum fakat şöyle bir sıkıntı var: huvavey de neymiş git ayfon al ne bilem samsung al diyenler oldukça çok. Hem de bayağı çok. Hani Apple ya da Samsung'u kötülediğimden değil, ama maalesef ki halkımızın büyük bir kısmı bu düşüncede. Mesela LG için de hep bir kronik sorun kaygısı vardır. Hiç olmadı diyemem, ama bu LG'nin tüm telefonları sorunlu demek değil. Bak V30'a mis gibi cillop gibi yani aşık oldum desem yeridir ve eminim aşık olan bir tek ben değilim. Ama yok, illa LG'nin bir sorunu çıkar falan filan. Diyeceğim şu ki evet Huawei bu şirketleri geçer, fakat Türkiye'de sen derdini anlatamazsın dersin en iyi telefon ama yok ille de ayfon ille de samsung. Ben Huawei P10 kullanıyorum. (V30'u görene kadar) Aşığım telefonuma öyle söyleyeyim. Gece çekimi hariç müthiş bir telefon her yönüyle. Kirin 960 da öyle dandik değil. Ee ama yok ille de ayfon ille de samsıng. Bıktım ya. Hani yaşamayan anlamaz. İnsanın ayfon 4 alıp al sana elma diyesi geliyo hatta yapmaya çok yaklaşıyor. Huawei bu yönüyle pişmanlıktır. Ha bi de söyleyemezler. Huvavei huavei huvavey uavey falan... Neyse Kirin 970 bomba gibi geliyo, darısı SD 836'ya...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben de katılıyorum fakat şöyle bir sıkıntı var: huvavey de neymiş git ayfon al ne bilem samsung al diyenler oldukça çok. Hem de bayağı çok. Hani Apple ya da Samsung'u kötülediğimden değil, ama maalesef ki halkımızın büyük bir kısmı bu düşüncede. Mesela LG için de hep bir kronik sorun kaygısı vardır. Hiç olmadı diyemem, ama bu LG'nin tüm telefonları sorunlu demek değil. Bak V30'a mis gibi cillop gibi yani aşık oldum desem yeridir ve eminim aşık olan bir tek ben değilim. Ama yok, illa LG'nin bir sorunu çıkar falan filan. Diyeceğim şu ki evet Huawei bu şirketleri geçer, fakat Türkiye'de sen derdini anlatamazsın dersin en iyi telefon ama yok ille de ayfon ille de samsung. Ben Huawei P10 kullanıyorum. (V30'u görene kadar) Aşığım telefonuma öyle söyleyeyim. Gece çekimi hariç müthiş bir telefon her yönüyle. Kirin 960 da öyle dandik değil. Ee ama yok ille de ayfon ille de samsıng. Bıktım ya. Hani yaşamayan anlamaz. İnsanın ayfon 4 alıp al sana elma diyesi geliyo hatta yapmaya çok yaklaşıyor. Huawei bu yönüyle pişmanlıktır. Ha bi de söyleyemezler. Huvavei huavei huvavey uavey falan... Neyse Kirin 970 bomba gibi geliyo, darısı SD 836'ya...
Niye Huawei alalım?
Huawei Türkiye öyle dengesiz öyle ayarsız bir şirket ki P10'u tam 3600e çıkardılar 3600
Şimdi git vatana fiyatına bak hatta bakma ben fiyatını söyleyeyim. 3000 TL
P10 3600ken mate 9 kaç TL idi ? 3400 şuan kaç TL yine 3400. Her türlü platformda mate 9 varken P10'un çöp olduğunu söyledim. Huawei ne yaptı ? Gitti sırf pazar yapıcı Samsung yüksek fiyat açıkladı diye P10'u fahiş fiyata çıkardı. Zaten hakkı olan mate 9un altına çakıldı cihaz.
P10 Plus kactan çıktı ? 4200e çıktı. Suan ya 3600 ya da 3800 , vatan Teknosa gibi büyük mağazalarda. Huawei Türkiye Samsung yüksek fiyat açıkladı diye dengesiz kar koruyorsa kusura bakmayın gidin hiç sevmediğim Apple'ı , çok sevdiğim Samsung'u alın.
Huawei TR'nin başındakiler düzgün adam değil.

Bunu niye yazdım bilmiyorum siz beni anladınız Huawei TR garantili cihaz almayın en azından fahiş fiyata almayın.

Son mesajlar