Huawei Ideos X5'ya Android 4.0 ICS Geldi

Bu konuyu okuyanlar

221BSHERLOCK

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
U8800+ için bu güncelleme, ülkemizde çok satan bu model değil. U8800 için portlanabilir. Driver farkı var sadece. Huawei firmasını kınıyorum.

akinov5

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Oha ya x5 e bile geldi Motorola atrix için hala kesin degil

BeyaZayeB

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Bizim modele gelmedi.
Zaten yayınladıkları bu ics güncellemesi dzo nun yayınladığı Aurora ICS nin kopyası.
Çalmışlar resmen .
Ufak tefek farklılıklar var.

Huawei yazılım desteği konusunda sınıfta kalmıştır.
En iyi telefonu bile çıkarsa bundan sonra Huawei ye para vermem.

221BSHERLOCK

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Bizim modele gelmedi.
Zaten yayınladıkları bu ics güncellemesi dzo nun yayınladığı Aurora ICS nin kopyası.
Çalmışlar resmen .

dzo nun u8800 için yayınladığı ics yi kopyalamışlar ha..

Benim için bitmiştir Huawei.

rainblackk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dzo nun u8800 için yayınladığı ics yi kopyalamışlar ha..

Benim için bitmiştir Huawei.

Dostum bide şu yönden bak hiç gelmeyebilirdi ve sen başka rom yüklediğinde garantide sorun çıkabilirdi (artık aşıldı bu durum pek sorun çıkarmıyorlar ama) hiç olmazsa resmi güncelleme öyle root at clockwork recovery yükle rom at olmadı bidaha baştan yap IMEI numarası gittimi gitmedimi bak onunla uğraş bu tür şeyler aşılmış olur. Bak samsung galaxy s'e getirmedi diğer romlardan almaya bile tenezzül etmedi. Bence firmanın değerini bilin

221BSHERLOCK

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Dostum bide şu yönden bak hiç gelmeyebilirdi ve sen başka rom yüklediğinde garantide sorun çıkabilirdi (artık aşıldı bu durum pek sorun çıkarmıyorlar ama) hiç olmazsa resmi güncelleme öyle root at clockwork recovery yükle rom at olmadı bidaha baştan yap IMEI numarası gittimi gitmedimi bak onunla uğraş bu tür şeyler aşılmış olur. Bak samsung galaxy s'e getirmedi diğer romlardan almaya bile tenezzül etmedi. Bence firmanın değerini bilin

Ne değeri yahu.. 2.3 Gingerbread güncellemesinde bile sorun yaşamayan bir kullanıcıyı göster bana.

Cihazın tek tutulacak bir yanı vardı zaten o yüzden almıştım. O da rakipsiz f/p oranıydı. Ama herşey bu demek değil.

BeyaZayeB

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Yayınladıkları 2.3 Gingerbread güncellemesi hep beta olarak kaldı. Birçok kişinin ime i uçtu. Ve son yayınlanan ics romu x5 pro için yayınlandı bize yine bisey yok. Düşünün telefonda radyo vardı ama kullanamiyorduk. Dzo ideos x5 i kullanılabilir bir telefon yaptı. Şu anda sorunsuz bir şekilde kullaniyorum.
Dünyanın en büyük eletronik firmalarından olan Huawei yazılım konusunda sıfır.

adogs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
samsung galaxy s plus a çıkarmadı adamlar x5 e çıkardı. ulan samsung tam yobazsın. en iyisi sony ericsson almakmış.

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
86
Bizim modele gelmedi.
Çalmışlar resmen .

kendi ürettiği telefonun yazılımını çalan bi firmaymış vay arkadaş
adam olmaz bunlar

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Bekleyelim belki bizim telefona da gelir :)

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Bence hiç bekleme. Yükle aurora ics yi keyfine bak. zaten onlarda aynı romu yayınlayacak büyük ihtimalle.
Çalmışlar dzo dan çakallar :)
Zaten dzo'nun ics'sini kullanıyorum :) o yüzden 1 yıl sonra huaewei tarafından ics 4.0 çıksa da beklemek zor olmaz benim için :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ideos X5 üzerinde ICS nasıl? Gingerbread 2.3.5 kullanıyorum, bazen kablosuz bağdaştırıcıyı açınca sorun oluyor. ICS daha sorunsuz mu?

221BSHERLOCK

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Ideos X5 alsaydım keşke.

Kullanıcısı olarak diyorum ki bir cihaz sadece donanımına bakarak alınmamalı. Yazılım desteği çok önemli. Bence iyi ki almamışsın. Yazılım desteği dinamik olan firmaların cihazlarını al derim. Sat kurtul mantığında olanların değil.

muratal

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Kullanıcısı olarak diyorum ki bir cihaz sadece donanımına bakarak alınmamalı. Yazılım desteği çok önemli. Bence iyi ki almamışsın. Yazılım desteği dinamik olan firmaların cihazlarını al derim. Sat kurtul mantığında olanların değil.

Anladım hocam şuanda ben Galaxy y kullanıyorum çokta iyi performans alıyorum 360tlye beklentilerimi karşıladı. :)