HUAWEI HG655d Modem Arayüzüne Giremiyorum

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
allah senden binkez razı olsun işin gücün rastgitsin modem yetkılısını ttneti aradım yardımıcı olamadılar senın sayende yaptm. allah ne muradın varsa kabul etsin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim reset atım ama yinede yapılandırma ayarlarına giremiyorm sifre geçersiz diyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bi yardımcı olun şifeyi değişmek istedim admin ve ttnt olmadı hemen hemen bütün kodları denedim olmadı modemide sıfırladım gene olmadı bi yardım etseniz

S

SDN Okuru56

SDN Okuru
kurulum cd programını nulun orada arayüz şifresi yazıyor zaten çok düşün meyin sadece yapın not ağa bağlı olmalısınız :D

sanjaraydın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler huawei arayüzüne girerken kullanıcı adını 'admin' yaazın şifreyi ise modem şifreniz ne ise onu yazın giriyo gerçekten

varincahmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
modem arayüzüne giriş şifresini değiştirmiş olabilirsin daha önce bununla iligli modemi tamamen resetlemen gerekecektir. resimli anlatımı için buraya tıklayabilirsin.

varincahmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ttnet modemi vermesine verdi ama modemin arayüzüne giremiyorum.Kullanıcı adı ve şifre doğru ama geçersiz diyor anlamadım gitti.Kullanıcı adı admin şifre ttnet yapıp denedim o da olmadı.Arayüze nasıl erişebilirim ?
bu sayfaya giriş gerçekleştirerek resimli anlatımına ulaşabilirsiniz.