Huawei hg552e modem internet sürekli kesiliyor

Bu konuyu okuyanlar

EmreSB53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar yaklaşık birkaç aydır her gün 15-20 dk kullanıyorum ardından internet kesiliyor 5dk içerisinde geri geliyor (sürekli tekrar ediyor bunu) internet sağlayıcım superonline ayrıca evin internet tesisatında da sıkıntılar vardı adls bağlanmamıştı kendi başımıza düzelttik fakat emin değilim tam olarak düzeldiğine hat değerlerim de aşağıdaki şekilde sorunun nereden kaynaklandığını nasıl öğrenebiliriz daha müşteri hizmetlerini aramadım
XE7nQ3.png

Şimdiden teşekkürler :)

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,339
Yeni modem al bendede aynı sorun yaşatan modemim vardı değiştirdim düzeldi

EmreSB53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni modem al bendede aynı sorun yaşatan modemim vardı değiştirdim düzeldi

modem bizim değildi superonline'a abone olunca vermişlerdi abonelikten çıkınca tekrar geri alacaklardı superonline'a şikayette bulunsam yeni modem verirler mi acaba ?

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
modem bizim değildi superonline'a abone olunca vermişlerdi abonelikten çıkınca tekrar geri alacaklardı superonline'a şikayette bulunsam yeni modem verirler mi acaba ?

Hocam böyle bir durum varsa müşteri hizmetlerini aramanız en doğrusu.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,339

verdikleri modemler uygun özellikli olmayabiliyor ama siz en iyisi gidin müşteri hizmetlerine başvurun

EmreSB53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,339
tabi hocam sağolasın :smiley:

sonradan başlamıştı arıza en iyisi ben bi müşteri hizmetlerini arayayım :smiley:

keşke Türknet e geçiş yapsaydın o daha iyi 100 mhps ye kadar uygun fiyata internet hizmeti veren tek bayi o diğerleri çok sinir ediyor