Huawei, Android'e karşı yeni yazılımını geliştirdi.

Bu konuyu okuyanlar

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Demiştim çinliler bunun altında kalmaz adamlar yazılım devlerinden :D İyi oldu ne kadar rakip o kadar kalite.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Android huawei desteğini keserse çok büyük zarara girer adamlar zaten yıllardır böyle bir durum yaşanmasına karşın yazılımları geliştiriyor şansa bırakırlarmı adamlar apple geçtiler çok hızlı bir şekilde yükseliyorlar nasıl durdururuz dediler böyle bir şeyler yaptılar..

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
Android huawei desteğini keserse çok büyük zarara girer adamlar zaten yıllardır böyle bir durum yaşanmasına karşın yazılımları geliştiriyor şansa bırakırlarmı adamlar apple geçtiler çok hızlı bir şekilde yükseliyorlar nasıl durdururuz dediler böyle bir şeyler yaptılar..
Ama durduramadıar hocam. Bence Huawei,Harmony OS ile büyük 1 hız kazanacak. Android de, Huawei'nin 50X zoom yapabilen telefon kamerası ile kendilerine zoom yaparlar. ?

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Huawei'in saçma işletim sistemi Android'in rakibi olmayı bırak yanından bile geçemez.
Zaten kendi açıklamalarında da bu işletim sisteminin daha hazır olmadığı, olsa da Android gibi olamayacağını söylediler. Şu gün destek kesilse yine oratada kalacaklar. Çünkü HarmonyOS ilk olarak ekranlarda vs kullanılacak. Huawei'in daha bi fırın ekmek yemesi lazım :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hangi konuda Apple'ı geçtiler mesela. Utanmasalar komple Apple'ı taklit edecekler nereye geçiyorlar.
Bu geçişin satış anlamında olduğunu düşünüyorum.
Ama bildiğinizi var sayarak söylüyorum Apple'ın sattığı tüm telefonlar premium ve amiral gemisidir. Bu zamana kadar hiçbir firma da Apple'ın sattığı kadar amiral gemisi satmamıştır. Apple'ın satışları zaten düşmüyorum stamdartını koruyarak devam ediyor.

Son düzenleme:

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Huawei'in saçma işletim sistemi Android'in rakibi olmayı bırak yanından bile geçemez.
Zaten kendi açıklamalarında da bu işletim sisteminin daha hazır olmadığı, olsa da Android gibi olamayacağını söylediler. Şu gün destek kesilse yine oratada kalacaklar. Çünkü HarmonyOS ilk olarak ekranlarda vs kullanılacak. Huawei'in daha bi fırın ekmek yemesi lazım :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hangi konuda Apple'ı geçtiler mesela. Utanmasalar komple Apple'ı taklit edecekler nereye geçiyorlar.
Bu geçişin satış anlamında olduğunu düşünüyorum.
Ama bildiğinizi var sayarak söylüyorum Apple'ın sattığı tüm telefonlar premium ve amiral gemisidir. Bu zamana kadar hiçbir firma da Apple'ın sattığı kadar amiral gemisi satmamıştır. Apple'ın satışları zaten düşmüyorum stamdartını koruyarak devam ediyor.
Adamlar baktılar aldı başını gidiyor ne yaparız dediler böyle bişey yaptılar bu adamların yaptığı işletim siatemide hemen dün yapılmış birşey değil ne oldu hepsi geri adım atmaya başladı huawei dünyanın en çok satan ikinci telefonudur apple'ında satışları eskisi gibi değildir android huawei silmesi demek çok büyük zarara girmesi demek çin piyasasını düşünürsen bunu göze alacaklarınıda sanmıyor..

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Adamlar baktılar aldı başını gidiyor ne yaparız dediler böyle bişey yaptılar bu adamların yaptığı işletim siatemide hemen dün yapılmış birşey değil ne oldu hepsi geri adım atmaya başladı huawei dünyanın en çok satan ikinci telefonudur apple'ında satışları eskisi gibi değildir android huawei silmesi demek çok büyük zarara girmesi demek çin piyasasını düşünürsen bunu göze alacaklarınıda sanmıyor..
Benim derdim Huawei batsın değil, ne güzel teknoloji dünyasına yeni bir sima, sadece yazdıklarınız fazlaca abartı. Bahsettiğiniz işletim istemini sizin kadar Huawei bile övmedi :)

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Artık buna telefon demek yanlış çünkü kamera görevi görüyor 50X ne? xD
Ben huawei yazılımı övecek birşey söylemedim bu gibi durumlara karşı adamlar önlemlerini almıştır tabiki şuanki kullanılan işletim sistemleri gibi olamaz..

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
Sanırım bir tık aşağıya kaydı.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Laçka olmadı mı ? Yani dediler ki herşeyde çalışacak. Sonrasında yok efendim sadece arabalarda akıllı ev teknolojilerinde. Yok efendim Rusya ile ortak OS çalışmaları, şirket satın alma çabaları. Yine sonrasında bilmem ne yetkisindeki biri farklı bir açıklama yapıyor. Şimdiden Harmony OS.

Basiretsizleşiyor süreç :D