Huawei almayı düşünüyorum ama Amerika ile yaşanan olaylardan sonra almalı mıyım ?

Mate 20 Pro almalı mıyım almamalı mıyım ?

• Evet

Kullanılan: 8 47.1%
  • Hayır

Kullanılan: 9 52.9%

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

ozmeert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar huawei Mate 20 pro almayı düşünüyorum ama Huaweinin yaşadığı bu Amerika ile olan olaylardan sonra aklımda bir soru işartei oluştu sizce huawei almalı mıyım almamalı mıyım ?

detanaoq

Asistan
Reaksiyon puanı
71
sarı trup gündemi değiştirmek için populer hedef seçti Apple emredincede fırsatı kaçırmadı...

Alperen SERBEST

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Ben ve birçok arkadaşlarım Huawei marka telefon kullanmakta. Huawei yaşanan sorunlara karşı bir çözüm buldu.
Haberi üst tarafa bıraktım. Bir oku derim.

odinfo

Asistan
Reaksiyon puanı
39
için ferah olsun. sarı kafa yüzünden oldu bunlar tamamen siyasi. O kadar kullanıcı var sıkıntı yaratamazlar

Genzo W.

Asistan
Reaksiyon puanı
78
almalı mıyım almamalı mıyım? evet - hayır neye evet neye hayır diyeceğiz bu ankette sıkıntı olacağını düşünmüyorum

odinfo

Asistan
Reaksiyon puanı
39
almalı mıyım almamalı mıyım? evet - hayır neye evet neye hayır diyeceğiz bu ankette sıkıntı olacağını düşünmüyorum
evet alınır, stabil arayüz, üstün performans sunan bir telefon. Oynayamacağın oyun yok. Kamera performansı da gayet iyi. Boyut olarak büyük.

umitarabaci

Asistan
Reaksiyon puanı
89
Bence huawei'de tüm cihazlarında google reklamlarını engellesin.

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
Alabilirsin hiçbir sorun olmaz çünkü milyonlarca kullanıcı var

detanaoq

Asistan
Reaksiyon puanı
71
sheeple botlar ankete müdahalede bulunmuş... asıl iphone çöpleri alınmaz...

Obenfuhrer

Asistan
Reaksiyon puanı
286
Bu insanlar gerçekten cahil, cahil ötesi. Saçma sapan kulaktan duyma hurafeleri gider iğne deliğinde olsa bulur dinler. Huawei'nin resmi açıklamasını arayıp bulmaz !
Hala yok şöyle yok böyle vik vik vik..

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Huawei zaten bir güncelleme verecek kaldıki bir güncelleme hakkı kaldı cşhazın zannedersem alınır mı alınır. Huawei üst seviye cihaz alıpta pişman olan görmedim batarya ve genel kullanım performansı olarak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pardon mate 20 ile p20 karıştırdım ama dediğim gibi android güncellemeleri çokta abartılmasın kullanın keyfini çıkartın.

Son düzenleme:

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Huawei güncelleme verir, illa ki anlaşırlar. Google mobil işletim sistemindeki yayıngınlığını kaybetmek istemez. Güncelleme vermese bile Custom Rom lar ile işe çözersiniz.

Reaksiyon puanı
892
Merhaba arkadaşlar huawei Mate 20 pro almayı düşünüyorum ama Huaweinin yaşadığı bu Amerika ile olan olaylardan sonra aklımda bir soru işartei oluştu sizce huawei almalı mıyım almamalı mıyım ?
güncelleme gelecek google tekrardan beta programına aldı,şuan gerçekten mate 20 pro artık bir fiyat performans telefonudur üst segmentte.alacaksanız alacakaranlık rengi tavsiyemdir mükemmel duruyor.