HTC'nin Yeni One Modeli Canlı Yayında!

Bu konuyu okuyanlar

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Yetiştiremediler galiba geri sayım hata verdi. "503 Service Unavailable"

Güzel geldi yayın.

Hafiye

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Şu ana kadar açığa çıkan özelliklere bakılırsa, pek de cezbedici gözükmüyor. Samsung gibi senede bir eski modeli cilalayıp göndereceksen ne farkın kaldı?

enable

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Yoğun ilgiye dayanamadılar anlaşılan, Kayboldular :)

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
youtube çalışıyor 480p sıkıntısız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merakla beklediğim bir telefon. umarım beklentimin altında değildir.

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Videoda sesler sürekli tekrarlanıyor ya

BlitzHan

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Yayın bitti galba yetişemedim :(

shakal

Profesör
Reaksiyon puanı
29
adama biori söylesin yakasini düzeltsin :) htc bu sefer olmadi

enable

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Bu nasıl etkinli ti arkadaş, çok sönük geçti.

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
İnsanların nasıl beklentileri oluyor bilmiyorum ama olandan çoooook daha iyi bir telefon çıkarmalarını beklemeyin. Hepimiz biliyoruz ellerinde ne teknolojiler var ama işte hep pazarlama teknikleri ve bu işlerin ilerlemesi için para kazanmak..

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Bu sene çıkan telefonlar hiç yeterli değil. Samsung alanları üzeceğiz dediler, atıp tuttular.. Fos çıktı. Samsung Benchmarklarda biraz önde olur, adı da en iyi telefon diye geçer işte..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Anlamıyorum sizi derdiniz olan şey HTC'nin donanımıydı eski yetersiz diyordunuz donanım olarak rakiplerinden farkı yok denilebilir şıklık desen hala yerli yerinde pil ömrü öncekine göre %40 daha fazla bunlar işte sizin en çok sorun etiğiniz pürüzler temizlenmiş zaten güzel ve stabil bir arayüze sahip hangi marka köklü bir değişikliğe gitti hepsi ona bakarsan ısıtıp ısıtıp koyuyor. Ben ekrandaki sanal tuş sorunu dışında s5'i bu telefona karşı rakip bile görmüyorum olsa olsa z2 veye bundan sora gelecek olan g3 rakip olur

Zaten beğenilmiş olan özellikleri değiştirilmemiş aynı yerinde

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=70517]karacaerc[/MENTION]

Cikan telefonlar satildikca bu durumun pek düzelecegi yok.

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Birader şaka gibi.Bu sene cikan butun telefonlar donanimsal olarak birebir ayni.Rekabet sifir.

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Snapdragon 805 ile gelecek diyenlerin hevesi kursağın da kaldı "Qualcomm MSM8974AB Snapdragon 801" ile geliyor. İşlemci konusunda S5 bu işlemcinin AC'ni kullanıyor o da Türkiye'ye gelmiyor. Ram'de 2gb bakıldığında Z2 üç cihaz arasında burun farkı ile önde görünüyor.

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
@karacaerc

Cikan telefonlar satildikca bu durumun pek düzelecegi yok.
Kendim adıma telefon ihtiyacım olsa, S5 yerine S4, HTC olarak da eskisini alırım. Nedeni büyük bir artı yok, sıçrama yok. Ancak fiyatı bariz şekilde farklı olacak. Bu sebeple herkese tavsiye ederim eski telefonları

D

Deleted member 312196

SDN Okuru

Ben suan hala Galaxy S2 kullanmaktayim. Ara sira ariza cikarsada isimi görüyor. Seninde dedigin gibi, yeni telefon almam icin büyük bir sicrama olmasi gerekiyor.

Yeni bir telefon alacak olsaydim bu LG G2 olurdu. Ama onunda ekrani cok büyük.. alacagim telefon 4.3"den fazla büyük olmamali. Kesme tahtasi lazim degil bana :p

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5

Ben suan hala Galaxy S2 kullanmaktayim. Ara sira ariza cikarsada isimi görüyor. Seninde dedigin gibi, yeni telefon almam icin büyük bir sicrama olmasi gerekiyor.

Yeni bir telefon alacak olsaydim bu LG G2 olurdu. Ama onunda ekrani cok büyük.. alacagim telefon 4.3"den fazla büyük olmamali. Kesme tahtasi lazim degil bana :p

hTc One 4.7" kesinlikle öneririm :)

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Multimedya telefonu olmuş, performans telefonu değil(performans olarakta çok iyi gözüküyor ama asıl amaç değil) her cihazın kendisine göre kitlesi var bana göre htc one dan çok daha fazla satar