HTC'den dalga geçer gibi hatalar. Belki yardımınız dokunur...

Bu konuyu okuyanlar

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
M8 kullaniyorum bugun can sikintisi iste muzik dinlerken sag haporleri elim ile kapattigimda sesin neredeyse tamamen kesildigini farkettim yani ust haporlerden cok az ses geldigi kanisindayim.. sizdede boylemi durum yoksa benim cihazmi sorunlu

Ahmet Çadırcı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
M8 kullaniyorum bugun can sikintisi iste muzik dinlerken sag haporleri elim ile kapattigimda sesin neredeyse tamamen kesildigini farkettim yani ust haporlerden cok az ses geldigi kanisindayim.. sizdede boylemi durum yoksa benim cihazmi sorunlu

eğer sıvı teması veya darbe yoksa fabrika ayarlarını sıfırla... eğer buda çözüm sağlamazsa boot atmayı dene...

JrQuen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba. Aynı sorunlar bendede mevcut. Ekran yönü kilitli olmasına rağmen ekran dönüyor. Ekran kendiliğinden açılıyor ve bu sürekli devam ediyor. En mühim sorunda şarja taktığımda belli bir süreden sonra şarjı kesiyor. Telefonu komple kapatıp şarja taktığımda sorunsuz dolduruyor şarjı. Restore ettim kaç kez son sürüme güncelledim ama gene düzelmedi. Yardımınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Bunlar hep planlı eskitme [emoji23][emoji23]

cnalii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Htc one m8 kullanıyorum. Cihazım kendi kendine araç moduna geçiyordu. Bunu düzelttim. Ancak ekran döndürme kapalıyken bile ekran dönüyor. Her aramada otomatik olarak hoparlöre alıyor. Işık sensörü kulağıma dayalıyken bile kendi kendine açılabiliyor. Resmen 3 gündür bu hatalar tüm iletişimimi alt üst etti. Eğer bir çözüm yolu biliyorsanız yardım edin lütfen. Servise gitmesi gerekir mi bilemiyorum giderse zaten cihaz mahvolur...
AYARLAR. SES VE BİLDİRİM. UYGULAMA BİLDİRİMLER. ARAÇ KISMINI ENGELLE VE HASSAS YERİNİ AKTİFLEŞTİR

Rmzndgdln

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aga aynı sorun iki gündür bende de var baya baktım sebebi şarj cihazına bağlarken olan bu sorun ama nasıl çözülecek bilmiyorum hard reset falan ne yaptıysam ise yaramadi

mustafas215

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Htc one s9 kullanıyorum ve telefon 2 gündür sürekli kendiliğinden araba moduna geçiyor. Ayrıca ekran döndürme kapalı olduğu halde dönüyor. Bunla ilgili bir çözüm bilen var mı nedendir nasıl düzelir. Cihazı servise göndermek istemiyorum.

Son mesajlar