HTC'den 4GB RAM ve 2K Ekranlı Telefon!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Sadece malzeme kalitesi ve arayüz güzelliği ile olmuyor demekki.insanlar güzel bir kamera başarılı bir işlemci iyi bir batarya performansı bekliyor. htc de bunların hangileri var? Arayüz ve malzeme kalitesi. Buda satilmaya yeterli olmuyor demekki.

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
One 9 serisinden kaç tane daha cihaz çıkacak acaba... 4000 TL de fiyat çeker buna şimdi.

Reaksiyon puanı
24
Sadece malzeme kalitesi ve arayüz güzelliği ile olmuyor demekki.insanlar güzel bir kamera başarılı bir işlemci iyi bir batarya performansı bekliyor. htc de bunların hangileri var? Arayüz ve malzeme kalitesi. Buda satilmaya yeterli olmuyor demekki.

Açıkçası Androidlerde gördüğüm en iyi kameraya sahipler.

Sh3kiL

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
Htc seviyorum acikcasi telefonlari guzel ama fiyatlari uymuyor iste cok ucuyolar yoksa bencede en iyi android telefon.

Aedon

Müdavim
Reaksiyon puanı
330
Htc'nin tasarımına hayranım ama o çerçeve M9 daki gibi olursa almam

hkndmrlp42

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
Açıkçası Androidlerde gördüğüm en iyi kameraya sahipler.
M9 ve note 5 kullanıyorum kameraları kıyaslamak bile yanlış olur. M9 kamera konusunda çok geride. Arayüz ve metal kasa harika. Ses kalitesi hiç bir markada yok ama o kamerayla, sanal tuş ve çerçeve ile artı yüksek fiyat politikasıyla bu iş olmaz. HTC A9 2500 TL istiyor. Şu an note 5 daha uygun fiyata satılıyor. HTC m7 ve m8 ile fark yaratmıştı ama kendi yarattıkları farkta boğuldular. Ön planda olmak her markanın harcı değil. Burda bu kadar ağır konuşsam da htc telefonları beğeniyorum ancak bu politikayla batmaktan kurtulamazlar diyorum.