HTC, yirminci yaşını kutladı!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
HTC, yirminci yaşını kutladı!

HTC yetkilileri yirminci yaş günlerine özel bir video klibi yayınladı. Geleceğe yönelik önemli mesajlar veren HTC, eski günlerine dönebilecek mi? Büyük merak konusu.

Sizce HTC, eski başarısını U serisi ile yakalayabilecek mi?

Son düzenleme:

Harnapazade

Profesör
Reaksiyon puanı
1,442
Kamerası şu anda en iyisi U11'in ama kulaklık girişi olmamasına rağmen 3000 mAh pil olması biraz düşündürücü. En azından 3300-3500 arası birşeyler olabilirdi. Tamam Snapdragon 835 var pil tüketimi çok az ama biraz daha yüksek olabilirdi diye düşünüyorum yinede. Önden tasarımını beğenmedim ama arkadan çok güzel görünüyor. HTC 10 daki gibi ön ve arka kasa keşke aynı renk olsaymış. Ekran kasa oranını eleştirenler çıkacaktır ama ben önem vermiyorum bu haliyle de güzel ki %71 zaten. HTC'nin üst seviye telefon işini çözdü ama bütçesi yeterli olmayan yada telefona bi dünya para bayılmak istemeyen insanlar için giriş ve orta seviye telefon çeşitliliğini arttırmaları lazım ve fiyatı ona göre uygun tutmaları gerekiyor. HTC en stabil Androidlerden bir tanesi. Desire serisi geliştirilmeli özellikle işlemci anlamında. Aksesuar çeşitliliği arttırılmalı sadece Dot View yeterli değil.